'Kompany niet te houden: Bayern strikt volgende topaanwinst'

143
'Kompany niet te houden: Bayern strikt volgende topaanwinst'

Vincent Kompany staat voor de grootste uitdaging in zijn trainerscarrière tot dusver. Zo zal hij Bayern München opnieuw moeten doen aanknopen met de successen van weleer. En daarvoor wordt volop gewerkt aan versterking voor zijn selectie.

Bayern heeft een teleurstellend seizoen achter de rug. In de Bundesliga eindigde de recordkampioen slechts derde, op ruime afstand van kampioen Bayer Leverkusen. In de Duitse beker toonde derdeklasser Saarbrücken zich te sterk. En in de halve finales van de Champions League moest Bayern het onderspit delven tegen Real Madrid.

Kompany staat dus voor de loodzware uitdaging om de club te doen aanknopen met de successen van weleer. Daarvoor krijgt hij alvast de meest talentvolle selectie uit zijn trainerscarrière ter beschikking. Maar na de povere resultaten van het voorbije seizoen is extra versterking ook welgekomen.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Tweede aanwinst binnen

Met Hiroki Ito werd alvast een verdediger weggeplukt bij VfB Stuttgart. En zondag werd ook de tweede grote aanwinst van de zomermercato aangekondigd. Zo maakte Bayern de komst van Michael Olise bekend. De Franse flankaanvaller komt voor zo'n 60 miljoen euro over van Crystal Palace.

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Op de verlanglijst staan bijvoorbeeld nog enkele toptalenten zoals Xavi Simons (PSG) en Desiré Doué (Stade Rennais), die aanzien worden als interessante versterkingen voor de aanvalslinie. De eerstvolgende aanwinst wordt er echter eentje voor het middenveld.

Portugese EK-ganger

Zo raakte eerder vorige week bekend dat een akkoord werd bereikt omtrent de komst van Joao Palhinha. De Portugese middenvelder, die een jaartje geleden ook al in beeld was, komt normaal gezien over van Fulham FC. Volgens Florian Plettenberg, transferwatcher bij de Duitse tak van Sky Sports, legde Palhinha zelfs al zijn medische en fysieke proeven af vlak na de EK-uitschakeling van Portugal. De speler en zijn entourage zouden enkel nog wat laatste details met Fulham moeten bespreken. Op clubniveau is een totaalakkoord inmiddels bereikt.

Bayern is nu al topfavoriet voor de titel in het komende seizoen ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

60
60
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

55
55
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

43
43
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

37
37
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

16
16
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

155
155
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

139
139
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

306
306
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

284
284
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

123
123
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

127
127
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

223
223
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

186
186
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

256
256
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

315
315
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

228
228
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

257
257
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

248
248
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

999
999

Meer sportnieuws