'Kompany niet te houden: Bayern strikt volgende topaanwinst'

143
'Kompany niet te houden: Bayern strikt volgende topaanwinst'

Vincent Kompany staat voor de grootste uitdaging in zijn trainerscarrière tot dusver. Zo zal hij Bayern München opnieuw moeten doen aanknopen met de successen van weleer. En daarvoor wordt volop gewerkt aan versterking voor zijn selectie.

Bayern heeft een teleurstellend seizoen achter de rug. In de Bundesliga eindigde de recordkampioen slechts derde, op ruime afstand van kampioen Bayer Leverkusen. In de Duitse beker toonde derdeklasser Saarbrücken zich te sterk. En in de halve finales van de Champions League moest Bayern het onderspit delven tegen Real Madrid.

Kompany staat dus voor de loodzware uitdaging om de club te doen aanknopen met de successen van weleer. Daarvoor krijgt hij alvast de meest talentvolle selectie uit zijn trainerscarrière ter beschikking. Maar na de povere resultaten van het voorbije seizoen is extra versterking ook welgekomen.

LEES OOK: 'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Tweede aanwinst binnen

Met Hiroki Ito werd alvast een verdediger weggeplukt bij VfB Stuttgart. En zondag werd ook de tweede grote aanwinst van de zomermercato aangekondigd. Zo maakte Bayern de komst van Michael Olise bekend. De Franse flankaanvaller komt voor zo'n 60 miljoen euro over van Crystal Palace.

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Op de verlanglijst staan bijvoorbeeld nog enkele toptalenten zoals Xavi Simons (PSG) en Desiré Doué (Stade Rennais), die aanzien worden als interessante versterkingen voor de aanvalslinie. De eerstvolgende aanwinst wordt er echter eentje voor het middenveld.

Portugese EK-ganger

Zo raakte eerder vorige week bekend dat een akkoord werd bereikt omtrent de komst van Joao Palhinha. De Portugese middenvelder, die een jaartje geleden ook al in beeld was, komt normaal gezien over van Fulham FC. Volgens Florian Plettenberg, transferwatcher bij de Duitse tak van Sky Sports, legde Palhinha zelfs al zijn medische en fysieke proeven af vlak na de EK-uitschakeling van Portugal. De speler en zijn entourage zouden enkel nog wat laatste details met Fulham moeten bespreken. Op clubniveau is een totaalakkoord inmiddels bereikt.

🚀

Bayern is nu al topfavoriet voor de titel in het komende seizoen ...

Meest recent

KV Kortrijk laat stunt liggen: "Dan hadden we gewonnen"

KV Kortrijk blijft voorlopig achter met een nul op zes. De Kerels keerden terug op het hoogste ...

7
7
Ajax baalt keihard na vertrek Godts: Cruijff reageert

Nadat Youri Tielemans al bij Manchester United tekende, heeft zaterdag een tweede Rode Duivel deze ...

33
33
Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Het is misschien vroeg, maar na een kwartier spelen leek het lot van Jesse Thorup al aan een zijden ...

28
28
Beerschot laat nog een jong talent vertrekken

Bij Beerschot was er zaterdag heel wat transferactiviteit. Daags voor hun eerste competitiewedstrijd ...

19
19
Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

74
74
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

45
45
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

26
26
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

47
47
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

202
202
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

108
108
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

32
32
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

202
202
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

30
30
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

97
97
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

637
637
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

452
452
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

124
124
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

88
88
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

242
242
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

556
556
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

91
91
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

204
204
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

65
65
Verschaeren verklaart transfer: "Hadden goede band bij RSCA"

Yari Verschaeren tekende voor drie jaar bij Sampdoria. Een grote club die is afgegleden, maar terug ...

219
219
Standard en Henry woedend na bizar 'transferspelletje'

Wat is er precies gebeurd met Thomas Henry? De 32-jarige Franse aanvaller van Standard leek deze ...

102
102

Meer sportnieuws