Ronaldo onder vuur: "Martinez is geobsedeerd door hem"

door
Ronaldo onder vuur:

Het Europees kampioenschap is twee van zijn favorieten voor de eindzege kwijtgespeeld in de kwartfinales. Gastland Duitsland moest vrijdag de duimen leggen voor Spanje in een heerlijke kwartfinale. Later op de avond werd Portugal dan weer gewipt na strafschoppen tegen Frankrijk.

Het contrast tussen beide wedstrijden was bijzonder groot. Duitsland en Spanje hadden de toeschouwers getrakteerd op een intens spektakelstuk van 120 minuten. En uiteindelijk haalden de Spanjaarden het na een knap kopbaldoelpunt in de laatste minuten van de extra tijd.

Maar daarmee was het beste van de avond al achter de rug. Zo slaagden Portugal en Frankrijk er veel minder in om te bekoren. De Fransen speelden andermaal op hun gekende cynische manier en liet het initiatief aan de Portugezen. Die slaagden er desondanks niet om de match naar zich toe te trekken.

LEES OOK: ‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Emotionele Pepe

Na 120 minuten stond uiteindelijk nog steeds een 0-0 op het scorebord. En dus kwam het tot een penaltyreeks, waarin de Fransen aan het langste einde trokken. Net zoals tijdens het WK in Qatar moet Portugal, ondanks zijn talentvolle selectie, opnieuw vrede nemen met de kwartfinale als eindstation.

Achteraf was de teleurstelling dan ook groot. Zeker bij de 41-jarige Pepe, die allicht zijn laatste grote toernooi afwerkte. "We moeten hier doorheen en dat is pijnlijk. Daarna gaan we over de toekomst praten. Ik heb mijn besluit al genomen en zal deze binnenkort onthullen", aldus de verdediger, die zijn tranen niet kon bedwingen.

Ronaldo onder vuur

Daarnaast werd ook naar Roberto Martinez gekeken. Die maakte tijdens de voorrondes indruk als bondscoach, maar kon tijdens het EK niet bepaald overtuigen. Bovendien hield hij volgens verschillende kenners te lang vast aan de falende Cristiano Ronaldo. "Martinez lijkt wel geobsedeerd door Ronaldo. Hij belemmert het team. Het leek wel alsof Ronaldo de ploeg runde", aldus Chris Sutton bij BBC. "Ronaldo heeft het EK van Portugal verpest. Ik begrijp dat Ronaldo een legende is, maar hij heeft jarenlang de ontwikkeling van andere spelers tegengehouden en hij draagt zelf niets bij tot de ploeg", aldus Daniel Riolo bij RMC.

Welke bondscoach schat u het hoogste in?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

91
91
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

44
44
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

239
239
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

91
91
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

195
195
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

130
130
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

155
155
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

353
353
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

236
236
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

122
122
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

273
273
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

151
151
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

337
337
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

553
553

Meer sportnieuws