Ronaldo onder vuur: "Martinez is geobsedeerd door hem"

door
Ronaldo onder vuur:

Het Europees kampioenschap is twee van zijn favorieten voor de eindzege kwijtgespeeld in de kwartfinales. Gastland Duitsland moest vrijdag de duimen leggen voor Spanje in een heerlijke kwartfinale. Later op de avond werd Portugal dan weer gewipt na strafschoppen tegen Frankrijk.

Het contrast tussen beide wedstrijden was bijzonder groot. Duitsland en Spanje hadden de toeschouwers getrakteerd op een intens spektakelstuk van 120 minuten. En uiteindelijk haalden de Spanjaarden het na een knap kopbaldoelpunt in de laatste minuten van de extra tijd.

Maar daarmee was het beste van de avond al achter de rug. Zo slaagden Portugal en Frankrijk er veel minder in om te bekoren. De Fransen speelden andermaal op hun gekende cynische manier en liet het initiatief aan de Portugezen. Die slaagden er desondanks niet om de match naar zich toe te trekken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Emotionele Pepe

Na 120 minuten stond uiteindelijk nog steeds een 0-0 op het scorebord. En dus kwam het tot een penaltyreeks, waarin de Fransen aan het langste einde trokken. Net zoals tijdens het WK in Qatar moet Portugal, ondanks zijn talentvolle selectie, opnieuw vrede nemen met de kwartfinale als eindstation.

Achteraf was de teleurstelling dan ook groot. Zeker bij de 41-jarige Pepe, die allicht zijn laatste grote toernooi afwerkte. "We moeten hier doorheen en dat is pijnlijk. Daarna gaan we over de toekomst praten. Ik heb mijn besluit al genomen en zal deze binnenkort onthullen", aldus de verdediger, die zijn tranen niet kon bedwingen.

Ronaldo onder vuur

Daarnaast werd ook naar Roberto Martinez gekeken. Die maakte tijdens de voorrondes indruk als bondscoach, maar kon tijdens het EK niet bepaald overtuigen. Bovendien hield hij volgens verschillende kenners te lang vast aan de falende Cristiano Ronaldo. "Martinez lijkt wel geobsedeerd door Ronaldo. Hij belemmert het team. Het leek wel alsof Ronaldo de ploeg runde", aldus Chris Sutton bij BBC. "Ronaldo heeft het EK van Portugal verpest. Ik begrijp dat Ronaldo een legende is, maar hij heeft jarenlang de ontwikkeling van andere spelers tegengehouden en hij draagt zelf niets bij tot de ploeg", aldus Daniel Riolo bij RMC.

Welke bondscoach schat u het hoogste in?

Meest recent

KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

72
72
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

7
7
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

87
87
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

21
21
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

158
158
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

72
72
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

256
256
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

173
173
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

284
284
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

96
96
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

408
408
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

480
480
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

592
592
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

293
293
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

207
207
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

278
278
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

72
72
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

233
233
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

124
124
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

277
277
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

495
495
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

341
341
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

291
291
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

257
257
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

290
290

Meer sportnieuws