'STVV ziet na Suzuki wéér miljoenen binnenstromen'

door
'STVV ziet na Suzuki wéér miljoenen binnenstromen'

STVV gaat financieel wellicht zijn beste mercato ooit kennen. De Truienaars gaan de komende dagen of weken twee lucratieve transfers afronden. De Kanaries worden daar wellicht zeer rijk van.

LEES OOK: 'STVV laat Vrancken lachen: eerste aanwinst een feit'

Koita naar AEK Athene?

Zion Suzuki zou voor meer dan 10 miljoen euro de overstap kunnen maken naar Parma. Al spreken Italiaanse media over een vaste prijs van 6 à 7 miljoen euro met daarbij bonussen en een doorverkooppercentage. De Japanner levert zo dus zeer veel geld op.

STVV voert al vele jaren een zeer gezond transferbeleid en op dat vlak zijn ze voor de kleinere clubs een voorbeeldclub. STVV gaat ook Aboubakary Koïta wellicht verliezen. De Griekse topclub AEK Athene drukt namelijk stevig door.

Miljoenen voor STVV

Volgens Het Laatste Nieuws hoopt STVV meer dan 4 miljoen euro te vangen voor de flankaanvaller die nog maar een jaar contract heeft. STVV haalde Koita in het verleden zelf weg voor 1 miljoen euro bij Waasland-Beveren, waardoor ze dus stevig winst zouden maken.

STVV verkocht eerder al Matte Smets, Eric Bocat, Jarne Steuckers en ook Thorsten Fink leverde geld op. De Limburgers verdienden zo al tegen de 5 miljoen euro, maar dat wordt dus mogelijk snel 15 à 20 miljoen euro. Met dat geld is STVV financieel jaren goed voor een buffer. De club zal de komende weken zich ook gaan roeren op de transfermarkt, dat is een zekerheid.

Een goed transferbeleid bij STVV?

Meest recent

‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

35
35
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

14
14
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

90
90
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

54
54
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

147
147
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

212
212
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

254
254
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

126
126
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

68
68
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

253
253
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

83
83
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

512
512
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

172
172
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

205
205
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

60
60
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

122
122
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

123
123
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

127
127
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

103
103
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

41
41
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

214
214
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

367
367
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

589
589
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

523
523
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

398
398

Meer sportnieuws