'KV Mechelen vindt vervanger steunpilaar bij Zulte Waregem'

door
'KV Mechelen vindt vervanger steunpilaar bij Zulte Waregem'

KV Mechelen dreigt naast Norman Bassette te grijpen, maar dat betekent niet dat Malinwa bij de pakken blijft zitten. Zo staat Tim Matthys op het punt om een belangrijk dossier af te ronden.

In tegenstelling tot coach Besnik Hasi, die alsnog aan boord bleef, lijken heel wat sterkhouders op weg naar de exit in Mechelen. Een van hen is Gaëtan Coucke, die al liet weten zijn aflopend contract na 124 optredens niet te zullen verlengen.

LEES OOK: Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Coucke out, De Wolf in

En dus moest men Achter de Kazerne op zoek naar een nieuwe nummer één tussen de palen. Naar verluidt is de keuze daarbij gevallen op Ortwin De Wolf, die volgens Gazet van Antwerpen donderdag zelfs reeds zijn medische test aflegt.

De 27-jarige doelman verhuisde nochtans pas in januari van Antwerp naar Zulte Waregem, waar hij een contract tekende tot medio 2027. Malinwa zal dus nog een transfersom op tafel moeten leggen op De Wolf weg te plukken bij Essevee.

Malinwa shopt bij Essevee

Hoewel hij daar een vaste basisplaats beet had wilde De Wolf nog volgens de krant graag weer bij een ambitieuze eersteklasser aan de slag. Nadat hij met Zulte Waregem naast de promotie greep kwamen de Mechelaars dus uiterst gelegen.

Ook volgens Het Laatste Nieuws en transferspecialist Sacha Tavolieri gaan de onderhandelingen de goede richting uit en mogen we snel witte rook verwachten. De Wolf speelde op het hoogste niveau eerder ook al voor Eupen en Lokeren.

Goede keuze van KV Mechelen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

31
31
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

50
50
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

79
79
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

145
145
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

113
113
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

74
74
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

32
32
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

118
118
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

38
38
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

400
400
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

350
350
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

131
131
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

232
232
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

35
35
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

718
718
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

134
134
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

475
475
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

264
264
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

57
57
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

594
594
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

432
432
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

223
223
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

629
629
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

68
68

Meer sportnieuws