‘Standard bant speler, Geraerts komt met miljoenen'

door
‘Standard bant speler, Geraerts komt met miljoenen'

Standard Luik zal komend seizoen met een heel andere selectie voor de dag komen dan afgelopen seizoen. Verschillende spelers worden met een vertrek in verband gebracht. Ook William Balikwisha.

De 25-jarige aanvallende middenvelder kan op interesse rekenen van het Schalke 04 van Karel Geraerts, dat laat La Dernière Heure weten. Standard hoopt minstens op enkele miljoenen van de Duitse tweedeklasser.

Financiële problemen

Zoals algemeen geweten kampt Standard met financiële problemen en zoekt het naar een nieuwe overnemer. De supporters willen zo snel mogelijk af van 777 Partners, maar dat lijkt gemakkelijker gezegd dan gedaan. Ondertussen zijn de Rouches spelers aan het verkopen om zelf de mercato op te kunnen.

Balikwisha heeft nog een contract tot juni 2025 met een marktwaarde van twee miljoen euro bij Standard. Dat is ook het bedrag dat de Rouches willen vangen voor polyvalente middenvelder. Afgelopen seizoen speelde de Congolese international in totaal 29 matchen voor Standard. Daarin scoorde het drie keer en gaf het twee assists.

Verbannen?

Ondertussen werden Dragus en Canak al verkocht en zijn er nog vertrekkers op komst bij Standard. De broer van Michel-Ange Balikwisha (Antwerp) kan de volgende zijn. Balikwisha hoeft ook al niet meer mee te trainen met de A-kern met het oog op een transfer.

Er is alvast interesse vanuit Duitsland. Daar lonken Schalke 04 en Düsseldorf. Bij Schalke 04 staat Karel Geraerts (ex-Union SG) aan het roer. Ondertussen blijft Balikwisha individueel trainen.

Een goed bedrag voor Balikwisha?

Meest recent

'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

41
41
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

39
39
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

15
15
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

65
65
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

37
37
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

51
51
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

97
97
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

523
523
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

76
76
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

154
154
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

162
162
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

214
214
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

106
106
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

40
40
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

106
106
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

71
71
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

32
32
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

164
164
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

308
308
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

132
132
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

406
406
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

51
51
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

218
218
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

68
68
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

326
326

Meer sportnieuws