‘Standard bant speler, Geraerts komt met miljoenen'

door
‘Standard bant speler, Geraerts komt met miljoenen'

Standard Luik zal komend seizoen met een heel andere selectie voor de dag komen dan afgelopen seizoen. Verschillende spelers worden met een vertrek in verband gebracht. Ook William Balikwisha.

De 25-jarige aanvallende middenvelder kan op interesse rekenen van het Schalke 04 van Karel Geraerts, dat laat La Dernière Heure weten. Standard hoopt minstens op enkele miljoenen van de Duitse tweedeklasser.

Financiële problemen

Zoals algemeen geweten kampt Standard met financiële problemen en zoekt het naar een nieuwe overnemer. De supporters willen zo snel mogelijk af van 777 Partners, maar dat lijkt gemakkelijker gezegd dan gedaan. Ondertussen zijn de Rouches spelers aan het verkopen om zelf de mercato op te kunnen.

Balikwisha heeft nog een contract tot juni 2025 met een marktwaarde van twee miljoen euro bij Standard. Dat is ook het bedrag dat de Rouches willen vangen voor polyvalente middenvelder. Afgelopen seizoen speelde de Congolese international in totaal 29 matchen voor Standard. Daarin scoorde het drie keer en gaf het twee assists.

Verbannen?

Ondertussen werden Dragus en Canak al verkocht en zijn er nog vertrekkers op komst bij Standard. De broer van Michel-Ange Balikwisha (Antwerp) kan de volgende zijn. Balikwisha hoeft ook al niet meer mee te trainen met de A-kern met het oog op een transfer.

Er is alvast interesse vanuit Duitsland. Daar lonken Schalke 04 en Düsseldorf. Bij Schalke 04 staat Karel Geraerts (ex-Union SG) aan het roer. Ondertussen blijft Balikwisha individueel trainen.

Een goed bedrag voor Balikwisha?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

55
55
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

69
69
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

97
97
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

133
133
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

170
170
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

46
46
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

210
210
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

206
206
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

228
228
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

145
145
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

324
324
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

135
135
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

102
102
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

144
144
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

277
277
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

501
501
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

511
511
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

297
297
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

71
71
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

202
202
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

547
547
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

152
152

Meer sportnieuws