‘Napoli eist monstersom voor Osimhen, Lukaku profiteert’

door
‘Napoli eist monstersom voor Osimhen, Lukaku profiteert’

Er zijn veranderingen op komst bij Napoli. Na een teleurstellend seizoen werd Antonio Conte aangesteld als hoofdtrainer. Ook in de selectie wacht een aardverschuiving.

Aanvalsleider Victor Osimhen staat komende zomer namelijk voor een toptransfer. Als vervanger kijkt Napoli in de eerste plaats naar Rode Duivel Romelu Lukaku. Big Rom heeft geen toekomst meer bij Chelsea en is op zoek naar een nieuwe club.

LEES OOK: Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Monstertransfer

Osimhen is na zijn transfer van Sporting Charleroi tot een absolute sterkhouder bij Napoli uitgegroeid. De aanvaller scoort het ene doelpunt na het andere in de Serie A en staat op de radar van verschillende Europese grootmachten. Zijn prijskaartje is echter niet mals. Napoli eist minstens honderd miljoen euro voor Osimhen.

De Nigeriaanse aanvaller is de topscorer bij Napoli, maar botste afgelopen seizoen een paar keer met de club en eigenaar De Laurentiis. Als vervanger van Osimhen heeft Napoli volgens Calciomercato Lukaku aangeduid als prioriteit. De Rode Duivel speelde afgelopen seizoen op huurbasis bij AS Roma, maar staat onder contract bij Chelsea.

Toekomst Lukaku

Chelsea wil echter nog een mooi bedrag vangen voor Lukaku. Zelf betaalde het een aantal jaar geleden nog honderd miljoen euro voor de goaltjesdief, maar nu zou het genoegen nemen met iets minder dan de helft. De toekomst van Lukaku ligt alvast zeker niet in Londen.

Ook Saudi-Arabië werd nadrukkelijk genoemd, maar het ziet er naar uit dat Big Rom een stap naar het Midden-Oosten voorlopig niet ziet zitten. Een vroegtijdige terugkeer naar Anderlecht werd eveneens gesuggereerd, maar een transfer naar Napoli en Conte lijkt de meest realistische stap.

Is Osimhen 100 miljoen euro waard?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

17
17
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

121
121
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

214
214
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

279
279
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

85
85
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

67
67
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

59
59
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

103
103
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

21
21
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1011
1011
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

65
65
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

164
164
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

268
268
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

46
46
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

70
70
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

370
370
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

78
78
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

98
98
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

340
340
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

333
333
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

61
61
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

178
178
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

85
85

Meer sportnieuws