‘Napoli eist monstersom voor Osimhen, Lukaku profiteert’

door
‘Napoli eist monstersom voor Osimhen, Lukaku profiteert’

Er zijn veranderingen op komst bij Napoli. Na een teleurstellend seizoen werd Antonio Conte aangesteld als hoofdtrainer. Ook in de selectie wacht een aardverschuiving.

Aanvalsleider Victor Osimhen staat komende zomer namelijk voor een toptransfer. Als vervanger kijkt Napoli in de eerste plaats naar Rode Duivel Romelu Lukaku. Big Rom heeft geen toekomst meer bij Chelsea en is op zoek naar een nieuwe club.

LEES OOK: Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Monstertransfer

Osimhen is na zijn transfer van Sporting Charleroi tot een absolute sterkhouder bij Napoli uitgegroeid. De aanvaller scoort het ene doelpunt na het andere in de Serie A en staat op de radar van verschillende Europese grootmachten. Zijn prijskaartje is echter niet mals. Napoli eist minstens honderd miljoen euro voor Osimhen.

De Nigeriaanse aanvaller is de topscorer bij Napoli, maar botste afgelopen seizoen een paar keer met de club en eigenaar De Laurentiis. Als vervanger van Osimhen heeft Napoli volgens Calciomercato Lukaku aangeduid als prioriteit. De Rode Duivel speelde afgelopen seizoen op huurbasis bij AS Roma, maar staat onder contract bij Chelsea.

Toekomst Lukaku

Chelsea wil echter nog een mooi bedrag vangen voor Lukaku. Zelf betaalde het een aantal jaar geleden nog honderd miljoen euro voor de goaltjesdief, maar nu zou het genoegen nemen met iets minder dan de helft. De toekomst van Lukaku ligt alvast zeker niet in Londen.

Ook Saudi-Arabië werd nadrukkelijk genoemd, maar het ziet er naar uit dat Big Rom een stap naar het Midden-Oosten voorlopig niet ziet zitten. Een vroegtijdige terugkeer naar Anderlecht werd eveneens gesuggereerd, maar een transfer naar Napoli en Conte lijkt de meest realistische stap.

Is Osimhen 100 miljoen euro waard?

Meest recent

De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

6
6
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

48
48
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

27
27
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

23
23
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

27
27
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

30
30
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

149
149
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

163
163
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

282
282
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

223
223
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

457
457
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

40
40
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

394
394
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

104
104
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

78
78
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

295
295
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

175
175
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

251
251
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

151
151
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

403
403
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

293
293
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

433
433
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

164
164
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

33
33

Meer sportnieuws