'Koude douche Fredberg: volgende vertrekker bij RSCA'

door
'Koude douche Fredberg: volgende vertrekker bij RSCA'

Bij RSC Anderlecht draait de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels op volle toeren. Deze week werkt de recordkampioen zelfs een tweetal oefenwedstrijden af. Maar voorlopig is het wel nog wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato.

De Brusselaars zijn sinds afgelopen weekend opnieuw aan het trainen. Momenteel moet coach Brian Riemer het evenwel met een bescheiden selectie doen. Zo kan RSCA uiteraard niet rekenen op zijn EK-gangers. En spelers die begin deze maand nog interland-verplichtingen hadden, sluiten later aan.

LEES OOK: Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Wachten op EK én Debast

Bovendien moet Riemer het voorlopig nog zonder noemenswaardige aanwinsten doen. Iets wat nog een tijdje het geval kan zijn. Daar zijn verschillende redenen voor. Sowieso trekt de Europese transfercaroussel zich deze zomer veel later op gang door de internationale toernooien.

Daarnaast wacht Paars-Wit nog op de afronding van Zeno Debast's langverwachte transfer naar Sporting CP. De inkomsten die de jonge verdediger opbrengt, zijn immers belangrijk om zelf versterking te kunnen aanwerven. En tot slot zijn bepaalde dossiers ook behoolijk gecompliceerd.

Huurlingen naar uitgang

Sportieve baas Jesper Fredberg had bijvoorbeeld huurlingen Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney graag langer aan boord te houden. Maar het uitblijven van een akkoord over de salarissen, dreigt die deals in gevaar te brengen. En nu lijkt Federico Gattoni ook nog eens definitief op weg naar de uitgang.

De Argentijnse verdediger werd in januari eveneens gehuurd van Sevilla FC. Na een handvol degelijke optredens, had Fredberg hem graag gehouden als extra optie in de breedte. Geen overbodige luxe gezien de beperkte opties achterin. Maar Gattoni denkt daar zelf blijkbaar anders over.

Onvoldoende speelkansen

Volgens lokale bronnen heeft de verdediger in een onderhoud met zijn ex-club San Lorenzo immers aangegeven dat hij niet tevreden was bij Anderlecht. Met name over zijn beperkt aantal speelminuten. Een terugkeer naar Brussel lijkt op dit moment dus onwaarschijnlijk voor de verdediger. San Lorenzo zou hem alvast een tijdelijke uitweg willen aanbieden, maar Sevilla ziet hem liever bij een Europese club evolueren.

Fredberg wacht te lang met het aantrekken van (defensieve) versterking ...

Meest recent

OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

10
10
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

41
41
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

16
16
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

136
136
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

62
62
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

72
72
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

141
141
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

247
247
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

323
323
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

282
282
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

344
344
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

60
60
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

255
255
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

191
191
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

262
262
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

188
188
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

460
460
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

400
400
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

109
109
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

314
314
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

215
215
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

572
572
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

831
831
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

440
440

Meer sportnieuws