Anderlecht grijpt definitief naast transfertarget

door
Anderlecht grijpt definitief naast transfertarget

RSC Anderlecht is op de transfermarkt aan het rondspeuren voor opportuniteiten. Een van de namen die nadrukkelijk werd genoemd is Eredivisie-smaakmaker Metinho. Paars-wit grijpt echter naast het transfertarget.

Sparta heeft namelijk op de officiële kanalen bekendgemaakt dat het Metinho nog een jaar huurt van het Franse Troyes. Afgelopen seizoen maakte de 21-jarige Braziliaan veel indruk in de Eredivisie. Anderlecht vist aldus naast het net.

LEES OOK: Charleroi-RSCA: Hasi kiest voor deze elf namen

Van Lommel naar Sparta

Metinho speelde in het verleden al op de Belgische velden. Bij Lommel was de middenvelder een absolute sterkhouder. Na zijn prestaties bij Sparta kwam hij op de radar van Anderlecht terecht. Metinho wordt al geruime tijd als een groot talent gezien. Dat talent zal komend seizoen aldus niet op de Belgische velden te zien zijn.

Sparta is verheugd met het transfernieuws. Technisch directeur Gerard Nijkamp reageerde op de webstek van de Nederlandse club. “Afgelopen seizoen had Metinho in eerste instantie aanpassingstijd nodig, maar groeide hij in het seizoen.”

De statistieken werden beter en Metinho werd een basiskracht bij Sparta. “Daarin liet hij de dingen zien, waarom we hem destijds naar Sparta haalde. We denken dat er nog meer rek in zit bij Metinho en kijken er dan ook naar uit om die stijgende lijn samen met hem door te trekken in het nieuwe seizoen”, aldus Nijkamp.

Anderlecht zoekt verder

Anderlecht zal aldus moeten verder zoeken naar versterkingen. De zomermercato wordt op 1 juli geopend. Jesper Fredberg en consorten zullen hun huiswerk het liefst zo snel mogelijk willen afwerken om de selectie al vroeg klaar te stomen op het nieuwe seizoen. De Sevilla-dossiers van onder meer Thomas Delaney, Ludwig Augustinsson en Federico Gattoni zijn nog onzeker.

Had jij Metinho graag bij Anderlecht gezien?

Meest recent

Degradatie dreigt voor Red Flames na pijnlijke avond

De Red Flames hebben vrijdagavond een zeer slechte zaak gedaan. Ze beleefden een pijnlijke avond in ...

5
5
Lierse wint weer niet, Jong AA Gent kan niet bevestigen

Vrijdagavond stonden in de Challenger Pro League al de eerste twee wedstrijden van de elfde speeldag ...

8
8
Ziet Zulte Waregem uitblinker gratis vertrekken?

Zulte Waregem stuntte vorige week door AA Gent met 4-1 te verslaan. Na een lastige start is de ...

35
35
Anderlecht stelt alweer teleur: "Wordt zijn laatste match"

Anderlecht raakte vorige week niet voorbij STVV en heeft vrijdagavond dus iets recht te zetten. Het ...

169
169
'Anderlecht mengt zich in transferstrijd om sensatie'

Anderlecht gaat vrijdagavond in Charleroi op zoek naar de drie punten, want die hebben ze absoluut ...

73
73
Standard krijgt alsnog stevige domper te verwerken

Standard blikt terug op een woelige week, nadat het vorig weekend zijn wedstrijd tegen Antwerp ...

59
59
'Domper voor Duivels: sterkhouder out voor november'

De Rode Duivels moeten in november nog de laatste loodjes leggen om kwalificatie voor het WK over de ...

78
78
Charleroi-RSCA: Hasi kiest voor deze elf namen

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen Sporting Charleroi. Winnen is broodnodig, anders ...

78
78
Wils steeds meer onder druk: wat zegt de coach?

Royal Antwerp FC staat onder zware druk. Zondag ontvangen ze Club Brugge en dat is altijd een zeer ...

42
42
'Zirkzee verlaat Man Utd: zes clubs in de running'

Joshua Zirkzee gaat Manchester United in de wintermercato wellicht verlaten. Trainer Ruben Amorim is ...

42
42
Club Brugge op hete kolen: vertraging in stadiondossier

Club Brugge heeft weinig tijd om te bekomen van de pandoering tegen Bayern München, want binnen ...

635
635
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal ...

273
273
Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

320
320
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

161
161
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

184
184
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

292
292
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

305
305
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

137
137
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

197
197
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

302
302
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

158
158
Clasico ontploft: Yamal snoert Courtois de mond

Komende speeldag staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. Alle ogen in ...

241
241
De Mil alsnog naar Belgische top? “Of van Bommel…”

Rik De Mil stond op korte tijd dicht bij twee nieuwe uitdagingen. In de zomer trok Royal Antwerp FC ...

228
228
Baro verbaast iedereen met straffe ambities KAA Gent

KAA Gent is aan de weg naar de top van het Belgische voetbal aan het timmeren onder Ivan Leko. De ...

432
432
Van Crombrugge slaat snoeihard terug op kritiek

KRC Genk speelde 0-0 gelijk tegen Real Betis in de Europa League. Voor doelman Hendrik Van ...

182
182

Meer sportnieuws