'Van Nistelrooij maakt zeer verrassende toekomstkeuze'

432 stemmen
'Van Nistelrooij maakt zeer verrassende toekomstkeuze'

De voorbije maanden leek het erop dat Ruud van Nistelrooij aan de slag zou kunnen gaan in België. De Nederlandse ex-topspits en ex-trainer van PSV werd immers een tijdlang gelinkt aan Club Brugge en KRC Genk, maar zij kozen respectievelijk uiteindelijk voor Nicky Hayen en Thorsten Fink als trainer.

Daardoor moest Van Nistelrooij dus weer op zoek naar een andere uitdaging. Een gebrek aan interesse was er zeker niet voor de 47-jarige, die een jaar na zijn vertrek uit Eindhoven graag weer aan de slag wou. Hij maakte zelf gewag van interesse uit Duitsland en Spanje.

LEES OOK: 'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Van Nistelrooij kiest voor Man Utd

Daarnaast sprak hij de voorbije weken ook met Burnley, waar hij één van de opties was om Vincent Kompany op te volgen. Maar uiteindelijk grijpen de Clarets naast zijn komst. Van Nistelrooij staat immers op het punt om een verrassende keuze te maken.

Volgens Algemeen Dagblad zal hij immers terugkeren naar Manchester United, waar Van Nistelrooij hoogdagen als speler beleefde. Hij was er van 2001 tot 2006 aan de slag en scoorde toen maar liefst 150 keer in 219 wedstrijden. Met United won hij ook een titel en een FA Cup.

Assistent van Ten Hag

Nu gaat Van Nistelrooij bij United aan de slag als assistent van Erik ten Hag, die onlangs te horen kreeg dat hij na maandenlange speculaties mag aanblijven. De trainer zal normaliter ook zijn contract gaan verlengen en lokt zijn landgenoot als assistent naar Old Trafford.

Voor Van Nistelrooij wordt het de derde keer dat hij in de rol van assistent kruipt. Hij vervulde die eerder al in twee periodes bij Oranje. Van 2014 tot 2016 stond hij Guus Hiddink en Danny Blind bij, daarna keerde hij tussen 2020 en 2021 nog eens terug onder Frank de Boer. Verder was Van Nistelrooij zijn hele trainersloopbaan aan de slag bij PSV, waar hij ook verschillende jeugdteams trainde.

Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
Stijnen en Raes zouden één topper bij Duivels slachtofferen

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

0
0
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

20
20
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

14
14
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

38
38
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

54
54
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

117
117
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

48
48
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

243
243
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

110
110
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

130
130
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

252
252
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

99
99
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

215
215
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

592
592
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

129
129
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

639
639
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

314
314
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

681
681
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

184
184
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

439
439
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

203
203
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

84
84
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

128
128
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

126
126
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

318
318

Meer sportnieuws