'Van Nistelrooij maakt zeer verrassende toekomstkeuze'

door
'Van Nistelrooij maakt zeer verrassende toekomstkeuze'

De voorbije maanden leek het erop dat Ruud van Nistelrooij aan de slag zou kunnen gaan in België. De Nederlandse ex-topspits en ex-trainer van PSV werd immers een tijdlang gelinkt aan Club Brugge en KRC Genk, maar zij kozen respectievelijk uiteindelijk voor Nicky Hayen en Thorsten Fink als trainer.

Daardoor moest Van Nistelrooij dus weer op zoek naar een andere uitdaging. Een gebrek aan interesse was er zeker niet voor de 47-jarige, die een jaar na zijn vertrek uit Eindhoven graag weer aan de slag wou. Hij maakte zelf gewag van interesse uit Duitsland en Spanje.

LEES OOK: Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

Van Nistelrooij kiest voor Man Utd

Daarnaast sprak hij de voorbije weken ook met Burnley, waar hij één van de opties was om Vincent Kompany op te volgen. Maar uiteindelijk grijpen de Clarets naast zijn komst. Van Nistelrooij staat immers op het punt om een verrassende keuze te maken.

Volgens Algemeen Dagblad zal hij immers terugkeren naar Manchester United, waar Van Nistelrooij hoogdagen als speler beleefde. Hij was er van 2001 tot 2006 aan de slag en scoorde toen maar liefst 150 keer in 219 wedstrijden. Met United won hij ook een titel en een FA Cup.

Assistent van Ten Hag

Nu gaat Van Nistelrooij bij United aan de slag als assistent van Erik ten Hag, die onlangs te horen kreeg dat hij na maandenlange speculaties mag aanblijven. De trainer zal normaliter ook zijn contract gaan verlengen en lokt zijn landgenoot als assistent naar Old Trafford.

Voor Van Nistelrooij wordt het de derde keer dat hij in de rol van assistent kruipt. Hij vervulde die eerder al in twee periodes bij Oranje. Van 2014 tot 2016 stond hij Guus Hiddink en Danny Blind bij, daarna keerde hij tussen 2020 en 2021 nog eens terug onder Frank de Boer. Verder was Van Nistelrooij zijn hele trainersloopbaan aan de slag bij PSV, waar hij ook verschillende jeugdteams trainde.

Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

38
38
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

30
30
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

73
73
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

41
41
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

288
288
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

274
274
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

92
92
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

422
422
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

285
285
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

106
106
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

268
268
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

527
527
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

91
91
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

66
66
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

46
46
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

383
383
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

586
586
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

286
286
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

92
92
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

83
83
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

490
490
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

223
223
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

321
321
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

205
205
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

149
149

Meer sportnieuws