'Van Nistelrooij maakt zeer verrassende toekomstkeuze'

432 stemmen
'Van Nistelrooij maakt zeer verrassende toekomstkeuze'

De voorbije maanden leek het erop dat Ruud van Nistelrooij aan de slag zou kunnen gaan in België. De Nederlandse ex-topspits en ex-trainer van PSV werd immers een tijdlang gelinkt aan Club Brugge en KRC Genk, maar zij kozen respectievelijk uiteindelijk voor Nicky Hayen en Thorsten Fink als trainer.

Daardoor moest Van Nistelrooij dus weer op zoek naar een andere uitdaging. Een gebrek aan interesse was er zeker niet voor de 47-jarige, die een jaar na zijn vertrek uit Eindhoven graag weer aan de slag wou. Hij maakte zelf gewag van interesse uit Duitsland en Spanje.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Van Nistelrooij kiest voor Man Utd

Daarnaast sprak hij de voorbije weken ook met Burnley, waar hij één van de opties was om Vincent Kompany op te volgen. Maar uiteindelijk grijpen de Clarets naast zijn komst. Van Nistelrooij staat immers op het punt om een verrassende keuze te maken.

Volgens Algemeen Dagblad zal hij immers terugkeren naar Manchester United, waar Van Nistelrooij hoogdagen als speler beleefde. Hij was er van 2001 tot 2006 aan de slag en scoorde toen maar liefst 150 keer in 219 wedstrijden. Met United won hij ook een titel en een FA Cup.

Assistent van Ten Hag

Nu gaat Van Nistelrooij bij United aan de slag als assistent van Erik ten Hag, die onlangs te horen kreeg dat hij na maandenlange speculaties mag aanblijven. De trainer zal normaliter ook zijn contract gaan verlengen en lokt zijn landgenoot als assistent naar Old Trafford.

Voor Van Nistelrooij wordt het de derde keer dat hij in de rol van assistent kruipt. Hij vervulde die eerder al in twee periodes bij Oranje. Van 2014 tot 2016 stond hij Guus Hiddink en Danny Blind bij, daarna keerde hij tussen 2020 en 2021 nog eens terug onder Frank de Boer. Verder was Van Nistelrooij zijn hele trainersloopbaan aan de slag bij PSV, waar hij ook verschillende jeugdteams trainde.

Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

17
17
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

26
26
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

51
51
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

114
114
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

121
121
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

99
99
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

111
111
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

225
225
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

182
182
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

395
395
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

196
196
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

91
91
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

434
434
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

251
251
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

250
250
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

97
97
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

180
180
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

352
352
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

185
185
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

211
211
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

234
234
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

881
881
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

183
183

Meer sportnieuws