'Van Nistelrooij maakt zeer verrassende toekomstkeuze'

432 stemmen
'Van Nistelrooij maakt zeer verrassende toekomstkeuze'

De voorbije maanden leek het erop dat Ruud van Nistelrooij aan de slag zou kunnen gaan in België. De Nederlandse ex-topspits en ex-trainer van PSV werd immers een tijdlang gelinkt aan Club Brugge en KRC Genk, maar zij kozen respectievelijk uiteindelijk voor Nicky Hayen en Thorsten Fink als trainer.

Daardoor moest Van Nistelrooij dus weer op zoek naar een andere uitdaging. Een gebrek aan interesse was er zeker niet voor de 47-jarige, die een jaar na zijn vertrek uit Eindhoven graag weer aan de slag wou. Hij maakte zelf gewag van interesse uit Duitsland en Spanje.

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Van Nistelrooij kiest voor Man Utd

Daarnaast sprak hij de voorbije weken ook met Burnley, waar hij één van de opties was om Vincent Kompany op te volgen. Maar uiteindelijk grijpen de Clarets naast zijn komst. Van Nistelrooij staat immers op het punt om een verrassende keuze te maken.

Volgens Algemeen Dagblad zal hij immers terugkeren naar Manchester United, waar Van Nistelrooij hoogdagen als speler beleefde. Hij was er van 2001 tot 2006 aan de slag en scoorde toen maar liefst 150 keer in 219 wedstrijden. Met United won hij ook een titel en een FA Cup.

Assistent van Ten Hag

Nu gaat Van Nistelrooij bij United aan de slag als assistent van Erik ten Hag, die onlangs te horen kreeg dat hij na maandenlange speculaties mag aanblijven. De trainer zal normaliter ook zijn contract gaan verlengen en lokt zijn landgenoot als assistent naar Old Trafford.

Voor Van Nistelrooij wordt het de derde keer dat hij in de rol van assistent kruipt. Hij vervulde die eerder al in twee periodes bij Oranje. Van 2014 tot 2016 stond hij Guus Hiddink en Danny Blind bij, daarna keerde hij tussen 2020 en 2021 nog eens terug onder Frank de Boer. Verder was Van Nistelrooij zijn hele trainersloopbaan aan de slag bij PSV, waar hij ook verschillende jeugdteams trainde.

Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

90
90
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

120
120
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

389
389
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

252
252
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

374
374
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

268
268
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

112
112
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

523
523
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

218
218
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

143
143
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

29
29
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

130
130
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

524
524
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

71
71
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

234
234
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

242
242
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

108
108
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

163
163
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

29
29
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

332
332
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

130
130
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

242
242
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

146
146
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

302
302

Meer sportnieuws