'Van Nistelrooij maakt zeer verrassende toekomstkeuze'

432 stemmen
'Van Nistelrooij maakt zeer verrassende toekomstkeuze'

De voorbije maanden leek het erop dat Ruud van Nistelrooij aan de slag zou kunnen gaan in België. De Nederlandse ex-topspits en ex-trainer van PSV werd immers een tijdlang gelinkt aan Club Brugge en KRC Genk, maar zij kozen respectievelijk uiteindelijk voor Nicky Hayen en Thorsten Fink als trainer.

Daardoor moest Van Nistelrooij dus weer op zoek naar een andere uitdaging. Een gebrek aan interesse was er zeker niet voor de 47-jarige, die een jaar na zijn vertrek uit Eindhoven graag weer aan de slag wou. Hij maakte zelf gewag van interesse uit Duitsland en Spanje.

LEES OOK: 'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Van Nistelrooij kiest voor Man Utd

Daarnaast sprak hij de voorbije weken ook met Burnley, waar hij één van de opties was om Vincent Kompany op te volgen. Maar uiteindelijk grijpen de Clarets naast zijn komst. Van Nistelrooij staat immers op het punt om een verrassende keuze te maken.

Volgens Algemeen Dagblad zal hij immers terugkeren naar Manchester United, waar Van Nistelrooij hoogdagen als speler beleefde. Hij was er van 2001 tot 2006 aan de slag en scoorde toen maar liefst 150 keer in 219 wedstrijden. Met United won hij ook een titel en een FA Cup.

Assistent van Ten Hag

Nu gaat Van Nistelrooij bij United aan de slag als assistent van Erik ten Hag, die onlangs te horen kreeg dat hij na maandenlange speculaties mag aanblijven. De trainer zal normaliter ook zijn contract gaan verlengen en lokt zijn landgenoot als assistent naar Old Trafford.

Voor Van Nistelrooij wordt het de derde keer dat hij in de rol van assistent kruipt. Hij vervulde die eerder al in twee periodes bij Oranje. Van 2014 tot 2016 stond hij Guus Hiddink en Danny Blind bij, daarna keerde hij tussen 2020 en 2021 nog eens terug onder Frank de Boer. Verder was Van Nistelrooij zijn hele trainersloopbaan aan de slag bij PSV, waar hij ook verschillende jeugdteams trainde.

Mooie uitdaging voor hem?

Meest recent

Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

35
35
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

572
572
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

32
32
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

214
214
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

109
109
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

414
414
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

475
475
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

70
70
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

126
126
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

678
678
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

85
85
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

61
61
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

144
144
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

115
115
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

109
109
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

139
139
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

109
109
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

220
220
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

272
272
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

640
640
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

75
75

Meer sportnieuws