'Speler geeft jawoord: Standard incasseert nodige miljoenen'

305
'Speler geeft jawoord: Standard incasseert nodige miljoenen'

Standard blikt terug op één van de donkerste jaren uit de clubgeschiedenis, maar er lijkt nog niet meteen licht aan het einde van de tunnel in zicht. De club kampt nog steeds met zware financiële problemen en het wordt hopen dat een overname in de komende weken of maanden soelaas kan brengen.

Tot dan wordt het voor technisch directeur Fergal Harkin echter vooral harken om een waardige spelerskern samen te kunnen stellen. De financiële problemen van de Rouches zetten hen ook in een zwakke onderhandelingspositie voor het verkopen van spelers.

LEES OOK: Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard laat Canak vertrekken

Zo moesten ze vrede nemen met amper 1,7 miljoen euro voor Denis Dragus, die zich nochtans in de kijker aan het spelen is op het EK. De Roemeense spits trekt naar Trabzonspor, dat op het punt staat om een tweede deal te sluiten met Standard. De Turkse topclub trekt ook al een tijdje aan de mouw van Cihan Canak.

Enkele dagen geleden werd al gewag gemaakt van een akkoord op clubniveau. Standard zou uiteindelijk overstag gegaan zijn voor een transfersom van 2 miljoen euro voor het 19-jarige goudhaantje, waar nog 750.000 euro aan bonussen bij zouden komen en een percentage op de doorverkoop.

Canak geeft zelf ook jawoord aan Trabzonspor

Nu lijkt de transfer stilaan helemaal in kannen en kruiken te zijn, want volgens Sacha Tavolieri heeft nu ook Canak zelf zijn jawoord gegeven voor de overgang. De Turkse belofteninternational zou in Trabzon zijn handtekening gaan zetten onder een contract voor drie seizoenen met optie.

Daardoor vertrekt Canak na maar liefst twaalf jaar bij Standard. Het talent speelde nooit voor een andere club dan de Rouches, waar hij in december 2021 zijn debuut maakte in de A-ploeg. Sindsdien kwam hij 70 keer in actie voor Standard, voornamelijk als invaller. Hij scoorde één keer en gaf vijf assists.

Had Standard hem moeten houden?

Meest recent

Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

11
11
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

124
124
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

60
60
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

35
35
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

21
21
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

16
16
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

61
61
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

139
139
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

34
34
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

108
108
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

55
55
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

101
101
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

212
212
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

204
204
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

497
497
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

445
445
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

376
376

Meer sportnieuws