'Speler geeft jawoord: Standard incasseert nodige miljoenen'

door
'Speler geeft jawoord: Standard incasseert nodige miljoenen'

Standard blikt terug op één van de donkerste jaren uit de clubgeschiedenis, maar er lijkt nog niet meteen licht aan het einde van de tunnel in zicht. De club kampt nog steeds met zware financiële problemen en het wordt hopen dat een overname in de komende weken of maanden soelaas kan brengen.

Tot dan wordt het voor technisch directeur Fergal Harkin echter vooral harken om een waardige spelerskern samen te kunnen stellen. De financiële problemen van de Rouches zetten hen ook in een zwakke onderhandelingspositie voor het verkopen van spelers.

LEES OOK: Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Standard laat Canak vertrekken

Zo moesten ze vrede nemen met amper 1,7 miljoen euro voor Denis Dragus, die zich nochtans in de kijker aan het spelen is op het EK. De Roemeense spits trekt naar Trabzonspor, dat op het punt staat om een tweede deal te sluiten met Standard. De Turkse topclub trekt ook al een tijdje aan de mouw van Cihan Canak.

Enkele dagen geleden werd al gewag gemaakt van een akkoord op clubniveau. Standard zou uiteindelijk overstag gegaan zijn voor een transfersom van 2 miljoen euro voor het 19-jarige goudhaantje, waar nog 750.000 euro aan bonussen bij zouden komen en een percentage op de doorverkoop.

Canak geeft zelf ook jawoord aan Trabzonspor

Nu lijkt de transfer stilaan helemaal in kannen en kruiken te zijn, want volgens Sacha Tavolieri heeft nu ook Canak zelf zijn jawoord gegeven voor de overgang. De Turkse belofteninternational zou in Trabzon zijn handtekening gaan zetten onder een contract voor drie seizoenen met optie.

Daardoor vertrekt Canak na maar liefst twaalf jaar bij Standard. Het talent speelde nooit voor een andere club dan de Rouches, waar hij in december 2021 zijn debuut maakte in de A-ploeg. Sindsdien kwam hij 70 keer in actie voor Standard, voornamelijk als invaller. Hij scoorde één keer en gaf vijf assists.

Had Standard hem moeten houden?

Meest recent

TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

52
52
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

67
67
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

64
64
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

204
204
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

55
55
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

50
50
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

471
471
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

511
511
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

74
74
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

72
72
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

108
108
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1523
1523
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

153
153
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

217
217
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

47
47
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1240
1240
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

497
497
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

74
74
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

141
141
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

105
105
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

232
232

Meer sportnieuws