'Speler geeft jawoord: Standard incasseert nodige miljoenen'

door
'Speler geeft jawoord: Standard incasseert nodige miljoenen'

Standard blikt terug op één van de donkerste jaren uit de clubgeschiedenis, maar er lijkt nog niet meteen licht aan het einde van de tunnel in zicht. De club kampt nog steeds met zware financiële problemen en het wordt hopen dat een overname in de komende weken of maanden soelaas kan brengen.

Tot dan wordt het voor technisch directeur Fergal Harkin echter vooral harken om een waardige spelerskern samen te kunnen stellen. De financiële problemen van de Rouches zetten hen ook in een zwakke onderhandelingspositie voor het verkopen van spelers.

LEES OOK: Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Standard laat Canak vertrekken

Zo moesten ze vrede nemen met amper 1,7 miljoen euro voor Denis Dragus, die zich nochtans in de kijker aan het spelen is op het EK. De Roemeense spits trekt naar Trabzonspor, dat op het punt staat om een tweede deal te sluiten met Standard. De Turkse topclub trekt ook al een tijdje aan de mouw van Cihan Canak.

Enkele dagen geleden werd al gewag gemaakt van een akkoord op clubniveau. Standard zou uiteindelijk overstag gegaan zijn voor een transfersom van 2 miljoen euro voor het 19-jarige goudhaantje, waar nog 750.000 euro aan bonussen bij zouden komen en een percentage op de doorverkoop.

Canak geeft zelf ook jawoord aan Trabzonspor

Nu lijkt de transfer stilaan helemaal in kannen en kruiken te zijn, want volgens Sacha Tavolieri heeft nu ook Canak zelf zijn jawoord gegeven voor de overgang. De Turkse belofteninternational zou in Trabzon zijn handtekening gaan zetten onder een contract voor drie seizoenen met optie.

Daardoor vertrekt Canak na maar liefst twaalf jaar bij Standard. Het talent speelde nooit voor een andere club dan de Rouches, waar hij in december 2021 zijn debuut maakte in de A-ploeg. Sindsdien kwam hij 70 keer in actie voor Standard, voornamelijk als invaller. Hij scoorde één keer en gaf vijf assists.

Had Standard hem moeten houden?

Meest recent

Nood-middenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

0
0
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

53
53
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

50
50
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

25
25
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

132
132
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

88
88
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

104
104
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

97
97
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

134
134
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

212
212
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

49
49
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

229
229
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

507
507
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

176
176
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

389
389
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

91
91
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

133
133
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

142
142
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

359
359
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

259
259
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

378
378
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

207
207

Meer sportnieuws