'Transferitis Genk: sterkhouder stuurt kat naar training'

473 stemmen
'Transferitis Genk: sterkhouder stuurt kat naar training'

Bij de meeste eersteklassers is de voorbereiding op het seizoen 2024/25 intussen alweer begonnen. Ook KRC Genk stond maandag een eerste keer op het trainingsveld. Daarbij kon nieuwe trainer Thorsten Fink meteen ook op de nodige nieuwkomers rekenen.

Met Jarne Steuckers, Matte Smets en Adrian Palacios meldden zich immers meteen drie nieuwkomers op de eerste training bij Genk. Maar tegelijk zag Fink ook een smaakmaker van vorig seizoen uitblinken in afwezigheid.

LEES OOK: Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

Galarza stuurt zijn kat naar eerste training

Het Laatste Nieuws weet immers dat Matias Galarza zijn kat gestuurd heeft voor de eerste training. De Argentijnse middenvelder veroverde vorig seizoen een basisplaats, maar tegelijk gaan er al een tijdje geruchten dat hij aanstuurt op een vertrek. Hij zou zich immers niet goed in zijn vel voelen in België.

Onlangs meldde Boca Juniors zich om de 22-jarige binnen te halen, alleen ligt het bod van de Argentijnse grootmacht voorlopig nog veel te laag om Genk te overtuigen. Lokale bronnen meldden dat Boca een slordige 3 miljoen euro bood voor 50 procent van de transferrechten van Galarza, terwijl Genk in januari nog aanbiedingen van meer dan 10 miljoen afgewezen zou hebben.

Transfer naar Boca Juniors forceren

Galarza lijkt nu een transfer door te willen drukken door in zijn thuisland achter te blijven, maar bij Genk zijn ze niet onder de indruk van zijn demarche. Ze zouden hun speler uiterlijk dinsdagavond weer in België verwachten. Galarza ligt nog twee jaar onder contract in Genk, dat dus ook in een sterke onderhandelingspositie zit.

Boca zal zijn bod dus gevoelig op moeten trekken als het Galarza alsnog wil strikken. Genk lijkt op deze manier wel een nieuwe transfersoap aan zijn been te hebben.

Moet Genk Galarza laten vertrekken?

Meest recent

Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

24
24
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

37
37
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

140
140
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

167
167
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

17
17
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

779
779
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

29
29
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

32
32
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

73
73
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

330
330
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

122
122
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

135
135
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

62
62
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

97
97
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

60
60
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

57
57
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

230
230
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

142
142
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

120
120
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

39
39
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

299
299
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

190
190
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

53
53

Meer sportnieuws