'Transferitis Genk: sterkhouder stuurt kat naar training'

door
'Transferitis Genk: sterkhouder stuurt kat naar training'

Bij de meeste eersteklassers is de voorbereiding op het seizoen 2024/25 intussen alweer begonnen. Ook KRC Genk stond maandag een eerste keer op het trainingsveld. Daarbij kon nieuwe trainer Thorsten Fink meteen ook op de nodige nieuwkomers rekenen.

Met Jarne Steuckers, Matte Smets en Adrian Palacios meldden zich immers meteen drie nieuwkomers op de eerste training bij Genk. Maar tegelijk zag Fink ook een smaakmaker van vorig seizoen uitblinken in afwezigheid.

LEES OOK: Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Galarza stuurt zijn kat naar eerste training

Het Laatste Nieuws weet immers dat Matias Galarza zijn kat gestuurd heeft voor de eerste training. De Argentijnse middenvelder veroverde vorig seizoen een basisplaats, maar tegelijk gaan er al een tijdje geruchten dat hij aanstuurt op een vertrek. Hij zou zich immers niet goed in zijn vel voelen in België.

Onlangs meldde Boca Juniors zich om de 22-jarige binnen te halen, alleen ligt het bod van de Argentijnse grootmacht voorlopig nog veel te laag om Genk te overtuigen. Lokale bronnen meldden dat Boca een slordige 3 miljoen euro bood voor 50 procent van de transferrechten van Galarza, terwijl Genk in januari nog aanbiedingen van meer dan 10 miljoen afgewezen zou hebben.

Transfer naar Boca Juniors forceren

Galarza lijkt nu een transfer door te willen drukken door in zijn thuisland achter te blijven, maar bij Genk zijn ze niet onder de indruk van zijn demarche. Ze zouden hun speler uiterlijk dinsdagavond weer in België verwachten. Galarza ligt nog twee jaar onder contract in Genk, dat dus ook in een sterke onderhandelingspositie zit.

Boca zal zijn bod dus gevoelig op moeten trekken als het Galarza alsnog wil strikken. Genk lijkt op deze manier wel een nieuwe transfersoap aan zijn been te hebben.

Moet Genk Galarza laten vertrekken?

Meest recent

Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

39
39
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

18
18
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

115
115
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

62
62
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

17
17
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

94
94
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

68
68
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

270
270
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

195
195
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

280
280
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

269
269
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

396
396
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

202
202
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

63
63
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

337
337
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

64
64
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

248
248
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

185
185
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

98
98
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

269
269
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

201
201
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

129
129
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

153
153
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

360
360

Meer sportnieuws