'Transferitis Genk: sterkhouder stuurt kat naar training'

473 stemmen
'Transferitis Genk: sterkhouder stuurt kat naar training'

Bij de meeste eersteklassers is de voorbereiding op het seizoen 2024/25 intussen alweer begonnen. Ook KRC Genk stond maandag een eerste keer op het trainingsveld. Daarbij kon nieuwe trainer Thorsten Fink meteen ook op de nodige nieuwkomers rekenen.

Met Jarne Steuckers, Matte Smets en Adrian Palacios meldden zich immers meteen drie nieuwkomers op de eerste training bij Genk. Maar tegelijk zag Fink ook een smaakmaker van vorig seizoen uitblinken in afwezigheid.

LEES OOK: 'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

Galarza stuurt zijn kat naar eerste training

Het Laatste Nieuws weet immers dat Matias Galarza zijn kat gestuurd heeft voor de eerste training. De Argentijnse middenvelder veroverde vorig seizoen een basisplaats, maar tegelijk gaan er al een tijdje geruchten dat hij aanstuurt op een vertrek. Hij zou zich immers niet goed in zijn vel voelen in België.

Onlangs meldde Boca Juniors zich om de 22-jarige binnen te halen, alleen ligt het bod van de Argentijnse grootmacht voorlopig nog veel te laag om Genk te overtuigen. Lokale bronnen meldden dat Boca een slordige 3 miljoen euro bood voor 50 procent van de transferrechten van Galarza, terwijl Genk in januari nog aanbiedingen van meer dan 10 miljoen afgewezen zou hebben.

Transfer naar Boca Juniors forceren

Galarza lijkt nu een transfer door te willen drukken door in zijn thuisland achter te blijven, maar bij Genk zijn ze niet onder de indruk van zijn demarche. Ze zouden hun speler uiterlijk dinsdagavond weer in België verwachten. Galarza ligt nog twee jaar onder contract in Genk, dat dus ook in een sterke onderhandelingspositie zit.

Boca zal zijn bod dus gevoelig op moeten trekken als het Galarza alsnog wil strikken. Genk lijkt op deze manier wel een nieuwe transfersoap aan zijn been te hebben.

Moet Genk Galarza laten vertrekken?

Meest recent

Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

10
10
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

12
12
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

167
167
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

163
163
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

233
233
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

437
437
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

61
61
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

570
570
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

747
747
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

118
118
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

308
308
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

505
505
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

215
215
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

462
462
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

181
181
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

100
100
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

538
538
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

319
319
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1564
1564
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

103
103
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

64
64
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

509
509
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

468
468
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

355
355

Meer sportnieuws