'Transferitis Genk: sterkhouder stuurt kat naar training'

door
'Transferitis Genk: sterkhouder stuurt kat naar training'

Bij de meeste eersteklassers is de voorbereiding op het seizoen 2024/25 intussen alweer begonnen. Ook KRC Genk stond maandag een eerste keer op het trainingsveld. Daarbij kon nieuwe trainer Thorsten Fink meteen ook op de nodige nieuwkomers rekenen.

Met Jarne Steuckers, Matte Smets en Adrian Palacios meldden zich immers meteen drie nieuwkomers op de eerste training bij Genk. Maar tegelijk zag Fink ook een smaakmaker van vorig seizoen uitblinken in afwezigheid.

LEES OOK: KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

Galarza stuurt zijn kat naar eerste training

Het Laatste Nieuws weet immers dat Matias Galarza zijn kat gestuurd heeft voor de eerste training. De Argentijnse middenvelder veroverde vorig seizoen een basisplaats, maar tegelijk gaan er al een tijdje geruchten dat hij aanstuurt op een vertrek. Hij zou zich immers niet goed in zijn vel voelen in België.

Onlangs meldde Boca Juniors zich om de 22-jarige binnen te halen, alleen ligt het bod van de Argentijnse grootmacht voorlopig nog veel te laag om Genk te overtuigen. Lokale bronnen meldden dat Boca een slordige 3 miljoen euro bood voor 50 procent van de transferrechten van Galarza, terwijl Genk in januari nog aanbiedingen van meer dan 10 miljoen afgewezen zou hebben.

Transfer naar Boca Juniors forceren

Galarza lijkt nu een transfer door te willen drukken door in zijn thuisland achter te blijven, maar bij Genk zijn ze niet onder de indruk van zijn demarche. Ze zouden hun speler uiterlijk dinsdagavond weer in België verwachten. Galarza ligt nog twee jaar onder contract in Genk, dat dus ook in een sterke onderhandelingspositie zit.

Boca zal zijn bod dus gevoelig op moeten trekken als het Galarza alsnog wil strikken. Genk lijkt op deze manier wel een nieuwe transfersoap aan zijn been te hebben.

Moet Genk Galarza laten vertrekken?

Meest recent

'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

17
17
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

57
57
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

40
40
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

65
65
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

91
91
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

84
84
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

61
61
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

172
172
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

117
117
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

147
147
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

215
215
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

229
229
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

40
40
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

215
215
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

390
390
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

108
108
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

633
633
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

303
303
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

498
498
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

413
413
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

431
431
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

72
72
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

103
103

Meer sportnieuws