'Transferitis Genk: sterkhouder stuurt kat naar training'

door
'Transferitis Genk: sterkhouder stuurt kat naar training'

Bij de meeste eersteklassers is de voorbereiding op het seizoen 2024/25 intussen alweer begonnen. Ook KRC Genk stond maandag een eerste keer op het trainingsveld. Daarbij kon nieuwe trainer Thorsten Fink meteen ook op de nodige nieuwkomers rekenen.

Met Jarne Steuckers, Matte Smets en Adrian Palacios meldden zich immers meteen drie nieuwkomers op de eerste training bij Genk. Maar tegelijk zag Fink ook een smaakmaker van vorig seizoen uitblinken in afwezigheid.

LEES OOK: Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

Galarza stuurt zijn kat naar eerste training

Het Laatste Nieuws weet immers dat Matias Galarza zijn kat gestuurd heeft voor de eerste training. De Argentijnse middenvelder veroverde vorig seizoen een basisplaats, maar tegelijk gaan er al een tijdje geruchten dat hij aanstuurt op een vertrek. Hij zou zich immers niet goed in zijn vel voelen in België.

Onlangs meldde Boca Juniors zich om de 22-jarige binnen te halen, alleen ligt het bod van de Argentijnse grootmacht voorlopig nog veel te laag om Genk te overtuigen. Lokale bronnen meldden dat Boca een slordige 3 miljoen euro bood voor 50 procent van de transferrechten van Galarza, terwijl Genk in januari nog aanbiedingen van meer dan 10 miljoen afgewezen zou hebben.

Transfer naar Boca Juniors forceren

Galarza lijkt nu een transfer door te willen drukken door in zijn thuisland achter te blijven, maar bij Genk zijn ze niet onder de indruk van zijn demarche. Ze zouden hun speler uiterlijk dinsdagavond weer in België verwachten. Galarza ligt nog twee jaar onder contract in Genk, dat dus ook in een sterke onderhandelingspositie zit.

Boca zal zijn bod dus gevoelig op moeten trekken als het Galarza alsnog wil strikken. Genk lijkt op deze manier wel een nieuwe transfersoap aan zijn been te hebben.

Moet Genk Galarza laten vertrekken?

Meest recent

Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

0
0
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

34
34
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

31
31
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

234
234
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

33
33
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

150
150
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

82
82
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

45
45
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

161
161
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

34
34
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

211
211
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

179
179
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

33
33
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

347
347
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

115
115
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

56
56
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

88
88
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

57
57
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

282
282
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

404
404
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

90
90
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

505
505
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

142
142
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

704
704
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

250
250

Meer sportnieuws