Muslic kondigt 3 belangrijke vertrekkers aan bij Cercle

door
Muslic kondigt 3 belangrijke vertrekkers aan bij Cercle

Cercle Brugge was vorig seizoen misschien wel dé sensatie van de Jupiler Pro League, want het eindigde zowaar op de vierde plaats nadat het de Champions' Play-Off haalde én daarin ook meer dan zijn mannetje stond. Daardoor mag het straks in de Europa League aan de bak, maar dat zal wel zonder enkele smaakmakers moeten gebeuren.

Cercle zal deze zomer immers kennismaken met de welbekende keerzijde van het succes en enkele belangrijke spelers zien weggeplukt worden. Vooral topschutter Kevin Denkey lijkt zeer gegeerd en werd al gelinkt aan AC Milan, Manchester United en Olympique Marseille.

LEES OOK: Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

Muslic kondigt 3 vertrekkers aan bij Cercle

Het is echter wel voorlopig nog de bedoeling dat hij aan de voorbereiding begint bij Cercle, al geeft Miron Muslic in Het Laatste Nieuws aan dat hij Denkey nog enkele extra vrije dagen gegeven heeft. Hij had enkele weken geleden immers nog interlandverplichtingen met Togo.

Drie andere smaakmakers zullen er niet meer bij zijn op de eerste training. Muslic bevestigt immers dat Leonardo Lopes, Hugo Siquet en Felix Lemaréchal straks afwezig zullen zijn. Die laatste twee werden afgelopen seizoen gehuurd van respectievelijk Freiburg en AS Monaco en keren terug naar hun moederclubs.

Lopes verlengt aflopend contract niet

Lopes was dan weer einde contract en het zat er al een hele tijd aan te komen dat hij niet meer zou bijtekenen. Daar is nu ook de bevestiging van gekomen. De 25-jarige middenvelder vertrekt zo na vier jaar uit het Jan Breydelstadion.

Cercle plukte Lopes in 2020 nog voor 2 miljoen euro weg bij Hull City. De voormalige Portugese jeugdinternational was de voorbije jaren doorgaans een vaste waarde bij de Vereniging. Hij kwam in totaal 120 keer in actie voor Cercle, waarin hij vijf keer scoorde en acht assists gaf.

Zal Cercle waardige vervangers vinden voor hen?

Meest recent

Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

0
0
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

100
100
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

43
43
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

117
117
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

35
35
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

150
150
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

78
78
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

23
23
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

113
113
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

74
74
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

308
308
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

210
210
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

296
296
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

289
289
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

410
410
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

204
204
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

347
347
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

66
66
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

255
255
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

187
187
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

102
102
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

273
273
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

204
204

Meer sportnieuws