Muslic kondigt 3 belangrijke vertrekkers aan bij Cercle

door
Muslic kondigt 3 belangrijke vertrekkers aan bij Cercle

Cercle Brugge was vorig seizoen misschien wel dé sensatie van de Jupiler Pro League, want het eindigde zowaar op de vierde plaats nadat het de Champions' Play-Off haalde én daarin ook meer dan zijn mannetje stond. Daardoor mag het straks in de Europa League aan de bak, maar dat zal wel zonder enkele smaakmakers moeten gebeuren.

Cercle zal deze zomer immers kennismaken met de welbekende keerzijde van het succes en enkele belangrijke spelers zien weggeplukt worden. Vooral topschutter Kevin Denkey lijkt zeer gegeerd en werd al gelinkt aan AC Milan, Manchester United en Olympique Marseille.

LEES OOK: Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Muslic kondigt 3 vertrekkers aan bij Cercle

Het is echter wel voorlopig nog de bedoeling dat hij aan de voorbereiding begint bij Cercle, al geeft Miron Muslic in Het Laatste Nieuws aan dat hij Denkey nog enkele extra vrije dagen gegeven heeft. Hij had enkele weken geleden immers nog interlandverplichtingen met Togo.

Drie andere smaakmakers zullen er niet meer bij zijn op de eerste training. Muslic bevestigt immers dat Leonardo Lopes, Hugo Siquet en Felix Lemaréchal straks afwezig zullen zijn. Die laatste twee werden afgelopen seizoen gehuurd van respectievelijk Freiburg en AS Monaco en keren terug naar hun moederclubs.

Lopes verlengt aflopend contract niet

Lopes was dan weer einde contract en het zat er al een hele tijd aan te komen dat hij niet meer zou bijtekenen. Daar is nu ook de bevestiging van gekomen. De 25-jarige middenvelder vertrekt zo na vier jaar uit het Jan Breydelstadion.

Cercle plukte Lopes in 2020 nog voor 2 miljoen euro weg bij Hull City. De voormalige Portugese jeugdinternational was de voorbije jaren doorgaans een vaste waarde bij de Vereniging. Hij kwam in totaal 120 keer in actie voor Cercle, waarin hij vijf keer scoorde en acht assists gaf.

Zal Cercle waardige vervangers vinden voor hen?

Meest recent

Geen Westerlo, wel toptransfer naar Major League Soccer

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

2
2
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

91
91
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

47
47
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

234
234
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

68
68
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

136
136
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

116
116
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

299
299
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

239
239
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

131
131
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

345
345
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

152
152
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1097
1097
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

191
191
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

128
128
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

30
30
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

611
611
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

793
793
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

422
422
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

448
448
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

155
155
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

251
251
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

411
411
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

342
342

Meer sportnieuws