Muslic kondigt 3 belangrijke vertrekkers aan bij Cercle

door
Muslic kondigt 3 belangrijke vertrekkers aan bij Cercle

Cercle Brugge was vorig seizoen misschien wel dé sensatie van de Jupiler Pro League, want het eindigde zowaar op de vierde plaats nadat het de Champions' Play-Off haalde én daarin ook meer dan zijn mannetje stond. Daardoor mag het straks in de Europa League aan de bak, maar dat zal wel zonder enkele smaakmakers moeten gebeuren.

Cercle zal deze zomer immers kennismaken met de welbekende keerzijde van het succes en enkele belangrijke spelers zien weggeplukt worden. Vooral topschutter Kevin Denkey lijkt zeer gegeerd en werd al gelinkt aan AC Milan, Manchester United en Olympique Marseille.

LEES OOK: Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Muslic kondigt 3 vertrekkers aan bij Cercle

Het is echter wel voorlopig nog de bedoeling dat hij aan de voorbereiding begint bij Cercle, al geeft Miron Muslic in Het Laatste Nieuws aan dat hij Denkey nog enkele extra vrije dagen gegeven heeft. Hij had enkele weken geleden immers nog interlandverplichtingen met Togo.

Drie andere smaakmakers zullen er niet meer bij zijn op de eerste training. Muslic bevestigt immers dat Leonardo Lopes, Hugo Siquet en Felix Lemaréchal straks afwezig zullen zijn. Die laatste twee werden afgelopen seizoen gehuurd van respectievelijk Freiburg en AS Monaco en keren terug naar hun moederclubs.

Lopes verlengt aflopend contract niet

Lopes was dan weer einde contract en het zat er al een hele tijd aan te komen dat hij niet meer zou bijtekenen. Daar is nu ook de bevestiging van gekomen. De 25-jarige middenvelder vertrekt zo na vier jaar uit het Jan Breydelstadion.

Cercle plukte Lopes in 2020 nog voor 2 miljoen euro weg bij Hull City. De voormalige Portugese jeugdinternational was de voorbije jaren doorgaans een vaste waarde bij de Vereniging. Hij kwam in totaal 120 keer in actie voor Cercle, waarin hij vijf keer scoorde en acht assists gaf.

Zal Cercle waardige vervangers vinden voor hen?

Meest recent

'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

22
22
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

19
19
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

49
49
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

25
25
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

28
28
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

48
48
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

191
191
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

340
340
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

185
185
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

132
132
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

581
581
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

854
854
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

68
68
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

304
304
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

569
569
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

106
106
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

447
447
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

569
569
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

667
667
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

370
370
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

617
617
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

471
471
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

258
258
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

567
567

Meer sportnieuws