Muslic kondigt 3 belangrijke vertrekkers aan bij Cercle

798 stemmen
Muslic kondigt 3 belangrijke vertrekkers aan bij Cercle

Cercle Brugge was vorig seizoen misschien wel dé sensatie van de Jupiler Pro League, want het eindigde zowaar op de vierde plaats nadat het de Champions' Play-Off haalde én daarin ook meer dan zijn mannetje stond. Daardoor mag het straks in de Europa League aan de bak, maar dat zal wel zonder enkele smaakmakers moeten gebeuren.

Cercle zal deze zomer immers kennismaken met de welbekende keerzijde van het succes en enkele belangrijke spelers zien weggeplukt worden. Vooral topschutter Kevin Denkey lijkt zeer gegeerd en werd al gelinkt aan AC Milan, Manchester United en Olympique Marseille.

LEES OOK: Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Muslic kondigt 3 vertrekkers aan bij Cercle

Het is echter wel voorlopig nog de bedoeling dat hij aan de voorbereiding begint bij Cercle, al geeft Miron Muslic in Het Laatste Nieuws aan dat hij Denkey nog enkele extra vrije dagen gegeven heeft. Hij had enkele weken geleden immers nog interlandverplichtingen met Togo.

Drie andere smaakmakers zullen er niet meer bij zijn op de eerste training. Muslic bevestigt immers dat Leonardo Lopes, Hugo Siquet en Felix Lemaréchal straks afwezig zullen zijn. Die laatste twee werden afgelopen seizoen gehuurd van respectievelijk Freiburg en AS Monaco en keren terug naar hun moederclubs.

Lopes verlengt aflopend contract niet

Lopes was dan weer einde contract en het zat er al een hele tijd aan te komen dat hij niet meer zou bijtekenen. Daar is nu ook de bevestiging van gekomen. De 25-jarige middenvelder vertrekt zo na vier jaar uit het Jan Breydelstadion.

Cercle plukte Lopes in 2020 nog voor 2 miljoen euro weg bij Hull City. De voormalige Portugese jeugdinternational was de voorbije jaren doorgaans een vaste waarde bij de Vereniging. Hij kwam in totaal 120 keer in actie voor Cercle, waarin hij vijf keer scoorde en acht assists gaf.

Zal Cercle waardige vervangers vinden voor hen?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

11
11
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

50
50
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

164
164
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

115
115
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

59
59
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

201
201
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

77
77
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

240
240
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

89
89
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

62
62
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

41
41
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

479
479
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

97
97
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

225
225
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

89
89
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

77
77
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

140
140
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

412
412
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws