Muslic kondigt 3 belangrijke vertrekkers aan bij Cercle

door
Muslic kondigt 3 belangrijke vertrekkers aan bij Cercle

Cercle Brugge was vorig seizoen misschien wel dé sensatie van de Jupiler Pro League, want het eindigde zowaar op de vierde plaats nadat het de Champions' Play-Off haalde én daarin ook meer dan zijn mannetje stond. Daardoor mag het straks in de Europa League aan de bak, maar dat zal wel zonder enkele smaakmakers moeten gebeuren.

Cercle zal deze zomer immers kennismaken met de welbekende keerzijde van het succes en enkele belangrijke spelers zien weggeplukt worden. Vooral topschutter Kevin Denkey lijkt zeer gegeerd en werd al gelinkt aan AC Milan, Manchester United en Olympique Marseille.

LEES OOK: Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Muslic kondigt 3 vertrekkers aan bij Cercle

Het is echter wel voorlopig nog de bedoeling dat hij aan de voorbereiding begint bij Cercle, al geeft Miron Muslic in Het Laatste Nieuws aan dat hij Denkey nog enkele extra vrije dagen gegeven heeft. Hij had enkele weken geleden immers nog interlandverplichtingen met Togo.

Drie andere smaakmakers zullen er niet meer bij zijn op de eerste training. Muslic bevestigt immers dat Leonardo Lopes, Hugo Siquet en Felix Lemaréchal straks afwezig zullen zijn. Die laatste twee werden afgelopen seizoen gehuurd van respectievelijk Freiburg en AS Monaco en keren terug naar hun moederclubs.

Lopes verlengt aflopend contract niet

Lopes was dan weer einde contract en het zat er al een hele tijd aan te komen dat hij niet meer zou bijtekenen. Daar is nu ook de bevestiging van gekomen. De 25-jarige middenvelder vertrekt zo na vier jaar uit het Jan Breydelstadion.

Cercle plukte Lopes in 2020 nog voor 2 miljoen euro weg bij Hull City. De voormalige Portugese jeugdinternational was de voorbije jaren doorgaans een vaste waarde bij de Vereniging. Hij kwam in totaal 120 keer in actie voor Cercle, waarin hij vijf keer scoorde en acht assists gaf.

Zal Cercle waardige vervangers vinden voor hen?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

120
120
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

31
31
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

75
75
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

20
20
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

176
176
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

159
159
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

64
64
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

135
135
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

297
297
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

256
256
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

507
507
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

393
393
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1340
1340
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

702
702
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

253
253
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws