'Enorme optater Kompany: absolute steunpilaar naar uitgang'

176 stemmen
'Enorme optater Kompany: absolute steunpilaar naar uitgang'

Een maandje na zijn officiële benoeming als hoofdcoach van Bayern München is Vincent Kompany al volop bezig met de voorbereiding op het komende seizoen. Maar de Belgische trainer dreigt één van zijn steunpilaren kwijt te spelen. Zo is Joshua Kimmich op weg naar de uitgang.

Het jeugdproduct van Stuttgart is al jarenlang een vaste sterkhouder bij Der Rekordmeister. Hij draagt er zelfs regelmatig de aanvoerdersband. Maar na bijna negen jaar in loondienst van Bayern zou hij zijn zinnen hebben gezet op een nieuwe uitdaging.

Hoewel de Duitse international een belangrijke pion is, zou de club willen meewerken aan een eventuele transfer. Kimmich gaat komende zomer immers zijn laatste contractjaar in en dus wordt het allicht de laatste kans om nog een aardige som aan hem te verdienen.

LEES OOK: 'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vertrek in de maak

En de kansen op een vertrek zijn inmiddels aanzienlijk toegenomen. Zo meldt Sky Germany dat het momenteel zeer onwaarschijnlijk is dat Kimmich alsnog zal bijtekenen. De Duitse EK-ganger zou er zelf ook geen probleem van maken om zijn huidige overeenkomst gewoon uit te zitten.

Bayern is uiteraard veel minder gewonnen voor dat scenario. De club wil immers absoluut voorkomen dat Kimmich binnen een jaartje gratis de deur uitwandelt. En dus zou Der Rekordmeister bereid zijn om deze zomer mee te werken aan een transfer indien een correct bod op tafel komt.

Vijf clubs in de running

De definitieve beslissing zou sowieso pas na het EK genomen worden. Dan staat een onderhoud tussen speler en club op het programma. Ondertussen volgen verschillende andere grootmachten het dossier van dichtbij. Maar Kimmich is kieskeurig. Zo zouden slechts vijf ploegen aan zijn financiële en sportieve vereisten voldoen: FC Barcelona, Manchester City, Real Madrid, Liverpool FC en Arsenal FC. Afwachten of één van deze clubs weldra een eerste stap zet.

Wat is volgens u het meest waarschijnlijk?

Meest recent

'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

38
38
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

31
31
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

28
28
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

45
45
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

616
616
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

39
39
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

34
34
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

569
569
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

282
282
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

149
149
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

503
503
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

575
575
Totale vernedering Anderlecht: supporters ondernemen actie

Het seizoen van RSC Anderlecht zit erop en dat is geen wedstrijd te vroeg. Op de slotspeeldag kreeg ...

523
523
Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

168
168
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

55
55
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

149
149
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

759
759
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

85
85
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

256
256
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

345
345
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

247
247
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

560
560
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

149
149
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

118
118
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

81
81

Meer sportnieuws