'Enorme optater Kompany: absolute steunpilaar naar uitgang'

door
'Enorme optater Kompany: absolute steunpilaar naar uitgang'

Een maandje na zijn officiële benoeming als hoofdcoach van Bayern München is Vincent Kompany al volop bezig met de voorbereiding op het komende seizoen. Maar de Belgische trainer dreigt één van zijn steunpilaren kwijt te spelen. Zo is Joshua Kimmich op weg naar de uitgang.

Het jeugdproduct van Stuttgart is al jarenlang een vaste sterkhouder bij Der Rekordmeister. Hij draagt er zelfs regelmatig de aanvoerdersband. Maar na bijna negen jaar in loondienst van Bayern zou hij zijn zinnen hebben gezet op een nieuwe uitdaging.

Hoewel de Duitse international een belangrijke pion is, zou de club willen meewerken aan een eventuele transfer. Kimmich gaat komende zomer immers zijn laatste contractjaar in en dus wordt het allicht de laatste kans om nog een aardige som aan hem te verdienen.

LEES OOK: Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vertrek in de maak

En de kansen op een vertrek zijn inmiddels aanzienlijk toegenomen. Zo meldt Sky Germany dat het momenteel zeer onwaarschijnlijk is dat Kimmich alsnog zal bijtekenen. De Duitse EK-ganger zou er zelf ook geen probleem van maken om zijn huidige overeenkomst gewoon uit te zitten.

Bayern is uiteraard veel minder gewonnen voor dat scenario. De club wil immers absoluut voorkomen dat Kimmich binnen een jaartje gratis de deur uitwandelt. En dus zou Der Rekordmeister bereid zijn om deze zomer mee te werken aan een transfer indien een correct bod op tafel komt.

Vijf clubs in de running

De definitieve beslissing zou sowieso pas na het EK genomen worden. Dan staat een onderhoud tussen speler en club op het programma. Ondertussen volgen verschillende andere grootmachten het dossier van dichtbij. Maar Kimmich is kieskeurig. Zo zouden slechts vijf ploegen aan zijn financiële en sportieve vereisten voldoen: FC Barcelona, Manchester City, Real Madrid, Liverpool FC en Arsenal FC. Afwachten of één van deze clubs weldra een eerste stap zet.

Wat is volgens u het meest waarschijnlijk?

Meest recent

Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

8
8
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

143
143
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

161
161
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

56
56
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

111
111
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

68
68
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

247
247
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

89
89
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

223
223
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

791
791
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

235
235
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

76
76
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

133
133
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

97
97
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

65
65
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

142
142
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

730
730
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

472
472
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

436
436
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

185
185
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

284
284
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

490
490
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

598
598
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

127
127

Meer sportnieuws