'Genk krijgt lachwekkend bod binnen op sterkhouder'

door
'Genk krijgt lachwekkend bod binnen op sterkhouder'

KRC Genk roerde zich zaterdag opnieuw op de transfermarkt, want ze rondden nu ook de komst van Matte Smets af. Daarmee staat de teller nu op twee aanwinsten en er wordt ook nog onder meer een spits gezocht. Maar we mogen ook de nodige vertrekkers verwachten bij de Limburgers.

Er gaan immers de nodige geruchten rond een aantal spelers. McKenzie begint aan zijn laatste contractjaar en vertrekt wellicht, terwijl ook Zeqiri en/of Tolu zouden kunnen vertrekken bij de komst van een nieuwe spits. El Khannouss zal wellicht niet te houden zijn, maar ook anderen zijn gegeerd.

LEES OOK: 'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

Boca Juniors brengt bod uit op Galarza

Dat geldt bijvoorbeeld ook voor Matias Galarza. De Argentijn veroverde afgelopen seizoen een basisplaats op het middenveld, maar zou desondanks kunnen vertrekken. Hij zou niet helemaal gelukkig zijn in België en lokt de nodige interesse. De voorbije dagen zou Boca Juniors zich gemeld hebben.

De Argentijnse grootmacht heeft volgens journalist German Garcia Grova intussen ook een eerste bod neergelegd bij Genk. Dat bedroeg naar verluidt 3 miljoen euro voor 50 procent van de transferrechten van Galarza. Dat zal echter veel te weinig zijn om Genk te overtuigen.

Genk zal veel meer willen

Twee jaar geleden betaalden ze immers nog 6 miljoen euro om Galarza bij Argentinos Juniors op te halen. Daarnaast zouden ze in januari ook nog aanbiedingen gekregen hebben van rond de 10 miljoen. Het zou dan ook bizar zijn als ze nu plots vrede nemen met 3 miljoen.

Galarza zou zelf wel graag de stap naar Boca willen zetten. Dat zal dus wel zijn bod stevig moeten optrekken als het ook Genk wil overtuigen om mee te werken aan een transfer

Moet Genk bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

84
84
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

67
67
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

488
488
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

80
80
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

140
140
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

258
258
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

60
60
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

565
565
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

362
362
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

436
436
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

493
493
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

258
258
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1233
1233
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

359
359
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

377
377
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

142
142
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

318
318
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

195
195
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

82
82
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

87
87
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

850
850
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

164
164
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

529
529
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

126
126
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

581
581

Meer sportnieuws