'Genk krijgt lachwekkend bod binnen op sterkhouder'

door
'Genk krijgt lachwekkend bod binnen op sterkhouder'

KRC Genk roerde zich zaterdag opnieuw op de transfermarkt, want ze rondden nu ook de komst van Matte Smets af. Daarmee staat de teller nu op twee aanwinsten en er wordt ook nog onder meer een spits gezocht. Maar we mogen ook de nodige vertrekkers verwachten bij de Limburgers.

Er gaan immers de nodige geruchten rond een aantal spelers. McKenzie begint aan zijn laatste contractjaar en vertrekt wellicht, terwijl ook Zeqiri en/of Tolu zouden kunnen vertrekken bij de komst van een nieuwe spits. El Khannouss zal wellicht niet te houden zijn, maar ook anderen zijn gegeerd.

LEES OOK: 'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

Boca Juniors brengt bod uit op Galarza

Dat geldt bijvoorbeeld ook voor Matias Galarza. De Argentijn veroverde afgelopen seizoen een basisplaats op het middenveld, maar zou desondanks kunnen vertrekken. Hij zou niet helemaal gelukkig zijn in België en lokt de nodige interesse. De voorbije dagen zou Boca Juniors zich gemeld hebben.

De Argentijnse grootmacht heeft volgens journalist German Garcia Grova intussen ook een eerste bod neergelegd bij Genk. Dat bedroeg naar verluidt 3 miljoen euro voor 50 procent van de transferrechten van Galarza. Dat zal echter veel te weinig zijn om Genk te overtuigen.

Genk zal veel meer willen

Twee jaar geleden betaalden ze immers nog 6 miljoen euro om Galarza bij Argentinos Juniors op te halen. Daarnaast zouden ze in januari ook nog aanbiedingen gekregen hebben van rond de 10 miljoen. Het zou dan ook bizar zijn als ze nu plots vrede nemen met 3 miljoen.

Galarza zou zelf wel graag de stap naar Boca willen zetten. Dat zal dus wel zijn bod stevig moeten optrekken als het ook Genk wil overtuigen om mee te werken aan een transfer

Moet Genk bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

8
8
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

19
19
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

89
89
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

95
95
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

69
69
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

58
58
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

222
222
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

53
53
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

70
70
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

124
124
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

53
53
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

208
208
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

226
226
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

48
48
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

142
142
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

58
58
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

211
211
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

337
337
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

346
346
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

520
520
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

267
267
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

149
149
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

549
549
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48

Meer sportnieuws