'Genk krijgt lachwekkend bod binnen op sterkhouder'

335 stemmen
'Genk krijgt lachwekkend bod binnen op sterkhouder'

KRC Genk roerde zich zaterdag opnieuw op de transfermarkt, want ze rondden nu ook de komst van Matte Smets af. Daarmee staat de teller nu op twee aanwinsten en er wordt ook nog onder meer een spits gezocht. Maar we mogen ook de nodige vertrekkers verwachten bij de Limburgers.

Er gaan immers de nodige geruchten rond een aantal spelers. McKenzie begint aan zijn laatste contractjaar en vertrekt wellicht, terwijl ook Zeqiri en/of Tolu zouden kunnen vertrekken bij de komst van een nieuwe spits. El Khannouss zal wellicht niet te houden zijn, maar ook anderen zijn gegeerd.

LEES OOK: Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Boca Juniors brengt bod uit op Galarza

Dat geldt bijvoorbeeld ook voor Matias Galarza. De Argentijn veroverde afgelopen seizoen een basisplaats op het middenveld, maar zou desondanks kunnen vertrekken. Hij zou niet helemaal gelukkig zijn in België en lokt de nodige interesse. De voorbije dagen zou Boca Juniors zich gemeld hebben.

De Argentijnse grootmacht heeft volgens journalist German Garcia Grova intussen ook een eerste bod neergelegd bij Genk. Dat bedroeg naar verluidt 3 miljoen euro voor 50 procent van de transferrechten van Galarza. Dat zal echter veel te weinig zijn om Genk te overtuigen.

Genk zal veel meer willen

Twee jaar geleden betaalden ze immers nog 6 miljoen euro om Galarza bij Argentinos Juniors op te halen. Daarnaast zouden ze in januari ook nog aanbiedingen gekregen hebben van rond de 10 miljoen. Het zou dan ook bizar zijn als ze nu plots vrede nemen met 3 miljoen.

Galarza zou zelf wel graag de stap naar Boca willen zetten. Dat zal dus wel zijn bod stevig moeten optrekken als het ook Genk wil overtuigen om mee te werken aan een transfer

Moet Genk bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

189
189
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

76
76
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

107
107
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

156
156
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

90
90
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

143
143
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

309
309
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

109
109
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

658
658
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

269
269
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

289
289
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

578
578
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

475
475
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

778
778
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

245
245
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

168
168

Meer sportnieuws