'Genk krijgt lachwekkend bod binnen op sterkhouder'

door
'Genk krijgt lachwekkend bod binnen op sterkhouder'

KRC Genk roerde zich zaterdag opnieuw op de transfermarkt, want ze rondden nu ook de komst van Matte Smets af. Daarmee staat de teller nu op twee aanwinsten en er wordt ook nog onder meer een spits gezocht. Maar we mogen ook de nodige vertrekkers verwachten bij de Limburgers.

Er gaan immers de nodige geruchten rond een aantal spelers. McKenzie begint aan zijn laatste contractjaar en vertrekt wellicht, terwijl ook Zeqiri en/of Tolu zouden kunnen vertrekken bij de komst van een nieuwe spits. El Khannouss zal wellicht niet te houden zijn, maar ook anderen zijn gegeerd.

LEES OOK: De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Boca Juniors brengt bod uit op Galarza

Dat geldt bijvoorbeeld ook voor Matias Galarza. De Argentijn veroverde afgelopen seizoen een basisplaats op het middenveld, maar zou desondanks kunnen vertrekken. Hij zou niet helemaal gelukkig zijn in België en lokt de nodige interesse. De voorbije dagen zou Boca Juniors zich gemeld hebben.

De Argentijnse grootmacht heeft volgens journalist German Garcia Grova intussen ook een eerste bod neergelegd bij Genk. Dat bedroeg naar verluidt 3 miljoen euro voor 50 procent van de transferrechten van Galarza. Dat zal echter veel te weinig zijn om Genk te overtuigen.

Genk zal veel meer willen

Twee jaar geleden betaalden ze immers nog 6 miljoen euro om Galarza bij Argentinos Juniors op te halen. Daarnaast zouden ze in januari ook nog aanbiedingen gekregen hebben van rond de 10 miljoen. Het zou dan ook bizar zijn als ze nu plots vrede nemen met 3 miljoen.

Galarza zou zelf wel graag de stap naar Boca willen zetten. Dat zal dus wel zijn bod stevig moeten optrekken als het ook Genk wil overtuigen om mee te werken aan een transfer

Moet Genk bij een goed bod meewerken aan een transfer?

Meest recent

Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

71
71
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

29
29
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

29
29
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

23
23
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

193
193
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

185
185
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

145
145
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

102
102
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

73
73
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

349
349
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

204
204
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

101
101
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

80
80
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

90
90
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

47
47
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

162
162
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

98
98
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

70
70
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

306
306
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

431
431
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

153
153
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

178
178
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

103
103
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

174
174
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

263
263

Meer sportnieuws