'Mbappé verklaart oorlog en eist 100 miljoen euro (!)'

377 stemmen
'Mbappé verklaart oorlog en eist 100 miljoen euro (!)'

Kylian Mbappé zat gisteren nog heel de wedstrijd op de bank bij Frankrijk, maar de aanvaller komt vandaag in het nieuws met een oorlogsverklaring.

Het Franse en doorgaans goed geïnformeerde L’Équipe meldt dat de Franse sterspeler maar liefst honderd miljoen euro eist van voormalige werkgever Paris Saint-Germain. Mbappé maakt op 1 juli de langverwachte overstap naar Real Madrid. De goaltjesdief doet dat ook transfervrij.

LEES OOK: AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

Oorlog

Mbappé is dan wel weg bij PSG, de spits heeft de oorlog aan de Franse grootmacht verklaard. Mbappé zegt dat PSG geen salarissen of bonussen heeft uitgekeerd sinds april en de Franse international wil dat geld op zijn bankrekening zien.

De verbintenis van Mbappé loopt op 30 juni af en op 1 juli is hij officieel een speler van Real Madrid, al werd zijn komst al aangekondigd op de officiële kanalen. Het dispuut tussen PSG en Mbappé zal tegen dan wel opgelost moeten zijn.

Gesprekken

Naar verluidt zijn beide partijen aan het onderhandelen over een oplossing. PSG voelt zich bestolen omdat Mbappé transfervrij de deur zal uitwandelen. De aanvaller flirtte al geruime tijd met Real Madrid, maar verraste in het verleden door zijn contract in Parijs te verlengen.

In de Franse hoofdstad ging de relatie echter van kwaad naar erger. Supersterren Neymar en Lionel Messi konden geen Europese trofee naar PSG brengen en Mbappé besloot uiteindelijk ook niet om zijn megacontract te verlengen. Volgend seizoen wordt hij aldus de ploegmakker van Thibaut Courtois.

🚀

Heeft Mbappé hier gelijk?

Meest recent

België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

78
78
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

142
142
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

49
49
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

364
364
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

52
52
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

186
186
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

39
39
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

69
69
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

338
338
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

121
121
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

104
104
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

72
72
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

185
185
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

589
589
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

809
809
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

667
667
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

107
107
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

478
478
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

676
676
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

271
271
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

83
83
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

275
275
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

505
505
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

274
274
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

770
770

Meer sportnieuws