'Mbappé verklaart oorlog en eist 100 miljoen euro (!)'

door
'Mbappé verklaart oorlog en eist 100 miljoen euro (!)'

Kylian Mbappé zat gisteren nog heel de wedstrijd op de bank bij Frankrijk, maar de aanvaller komt vandaag in het nieuws met een oorlogsverklaring.

Het Franse en doorgaans goed geïnformeerde L’Équipe meldt dat de Franse sterspeler maar liefst honderd miljoen euro eist van voormalige werkgever Paris Saint-Germain. Mbappé maakt op 1 juli de langverwachte overstap naar Real Madrid. De goaltjesdief doet dat ook transfervrij.

LEES OOK: 'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Oorlog

Mbappé is dan wel weg bij PSG, de spits heeft de oorlog aan de Franse grootmacht verklaard. Mbappé zegt dat PSG geen salarissen of bonussen heeft uitgekeerd sinds april en de Franse international wil dat geld op zijn bankrekening zien.

De verbintenis van Mbappé loopt op 30 juni af en op 1 juli is hij officieel een speler van Real Madrid, al werd zijn komst al aangekondigd op de officiële kanalen. Het dispuut tussen PSG en Mbappé zal tegen dan wel opgelost moeten zijn.

Gesprekken

Naar verluidt zijn beide partijen aan het onderhandelen over een oplossing. PSG voelt zich bestolen omdat Mbappé transfervrij de deur zal uitwandelen. De aanvaller flirtte al geruime tijd met Real Madrid, maar verraste in het verleden door zijn contract in Parijs te verlengen.

In de Franse hoofdstad ging de relatie echter van kwaad naar erger. Supersterren Neymar en Lionel Messi konden geen Europese trofee naar PSG brengen en Mbappé besloot uiteindelijk ook niet om zijn megacontract te verlengen. Volgend seizoen wordt hij aldus de ploegmakker van Thibaut Courtois.

Heeft Mbappé hier gelijk?

Meest recent

'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

114
114
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

29
29
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

146
146
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

43
43
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

46
46
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

45
45
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

92
92
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

65
65
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

129
129
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

106
106
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

69
69
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

230
230
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

65
65
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

82
82
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

519
519
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

178
178
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

101
101
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

512
512
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

734
734
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

52
52
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

70
70
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

63
63
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

552
552

Meer sportnieuws