'Mbappé verklaart oorlog en eist 100 miljoen euro (!)'

door
'Mbappé verklaart oorlog en eist 100 miljoen euro (!)'

Kylian Mbappé zat gisteren nog heel de wedstrijd op de bank bij Frankrijk, maar de aanvaller komt vandaag in het nieuws met een oorlogsverklaring.

Het Franse en doorgaans goed geïnformeerde L’Équipe meldt dat de Franse sterspeler maar liefst honderd miljoen euro eist van voormalige werkgever Paris Saint-Germain. Mbappé maakt op 1 juli de langverwachte overstap naar Real Madrid. De goaltjesdief doet dat ook transfervrij.

LEES OOK: FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

Oorlog

Mbappé is dan wel weg bij PSG, de spits heeft de oorlog aan de Franse grootmacht verklaard. Mbappé zegt dat PSG geen salarissen of bonussen heeft uitgekeerd sinds april en de Franse international wil dat geld op zijn bankrekening zien.

De verbintenis van Mbappé loopt op 30 juni af en op 1 juli is hij officieel een speler van Real Madrid, al werd zijn komst al aangekondigd op de officiële kanalen. Het dispuut tussen PSG en Mbappé zal tegen dan wel opgelost moeten zijn.

Gesprekken

Naar verluidt zijn beide partijen aan het onderhandelen over een oplossing. PSG voelt zich bestolen omdat Mbappé transfervrij de deur zal uitwandelen. De aanvaller flirtte al geruime tijd met Real Madrid, maar verraste in het verleden door zijn contract in Parijs te verlengen.

In de Franse hoofdstad ging de relatie echter van kwaad naar erger. Supersterren Neymar en Lionel Messi konden geen Europese trofee naar PSG brengen en Mbappé besloot uiteindelijk ook niet om zijn megacontract te verlengen. Volgend seizoen wordt hij aldus de ploegmakker van Thibaut Courtois.

Heeft Mbappé hier gelijk?

Meest recent

Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

0
0
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

9
9
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

15
15
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

91
91
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

200
200
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

272
272
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

69
69
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

140
140
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

263
263
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

139
139
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

62
62
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

140
140
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

147
147
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

298
298
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

147
147
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1048
1048
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

148
148
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

179
179
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

731
731
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

350
350
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

249
249
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

183
183
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

45
45
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

414
414

Meer sportnieuws