'Genk houdt adem in: volgende sterkhouder richting exit?'

door
'Genk houdt adem in: volgende sterkhouder richting exit?'

KRC Genk ziet deze zomer wellicht een paar sterkhouders vertrekken. Zo lijken behalve Bilal El Khannouss ook Mark McKenzie en Matias Galarza op weg naar de exit. Mogelijk krijgen zij nog het gezelschap van een meubelstuk in de Cegeka Arena.

Tenslotte valt het volgens Het Belang van Limburg niet uit te sluiten dat Carlos Cuesta straks andere oorden opzoekt. De krant merkt weliswaar op dat de 25-jarige Colombiaan in principe gewoon aan boord blijft. Cuesta en zijn familie voelen zich namelijk goed in Genk.

LEES OOK: 'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Cuesta richting exit?

"Al weet je nooit wat er speelt op de mercato", voegt HBVL er wel meteen aan toe. Te meer omdat de 15-voudig international momenteel op de Copa America actief is. Wie weet speelt hij zich daar dus wel in de kijker, en wenkt na 169 optredens in vijf jaar toch de exit.

Dimitri de Condé betaalde destijds bijna vier miljoen voor Cuesta, wiens marktwaarde momenteel op zes miljoen wordt geschat. Vermits de vicekapitein nog tot medio 2026 onder contract ligt zal het Head of Football allicht boter bij de vis verlangen om hem te laten gaan.

Metamorfose in Genk

In dat geval zou Thorsten Fink zijn verdediging een serieuze gedaanteverwisseling ondergaan. Net zoals McKenzie gaat ook Mujaid Sadick immers zijn laatste contractjaar in. Mocht er geen akkoord over een nieuwe overeenkomst worden gevonden zal ook hij vertrekken.

Om hen te vervangen willen de Limburgers vooral de kaart van de jeugd trekken. Behalve een aantal producten van eigen kweek werden er met Adrian Palacios en Matte Smets intussen al twee jonge versterkingen aangetrokken voor Fink zijn typische driemansdefensie.

Wie is de beste verdediger bij Genk?

Meest recent

Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

16
16
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

13
13
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

71
71
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

44
44
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

41
41
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

234
234
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

89
89
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

55
55
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

46
46
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

253
253
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

117
117
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

150
150
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

138
138
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

154
154
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

121
121
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

169
169
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

128
128
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

136
136
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

56
56
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

481
481
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

215
215
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

159
159

Meer sportnieuws