'Genk houdt adem in: volgende sterkhouder richting exit?'

891
'Genk houdt adem in: volgende sterkhouder richting exit?'

KRC Genk ziet deze zomer wellicht een paar sterkhouders vertrekken. Zo lijken behalve Bilal El Khannouss ook Mark McKenzie en Matias Galarza op weg naar de exit. Mogelijk krijgen zij nog het gezelschap van een meubelstuk in de Cegeka Arena.

Tenslotte valt het volgens Het Belang van Limburg niet uit te sluiten dat Carlos Cuesta straks andere oorden opzoekt. De krant merkt weliswaar op dat de 25-jarige Colombiaan in principe gewoon aan boord blijft. Cuesta en zijn familie voelen zich namelijk goed in Genk.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Cuesta richting exit?

"Al weet je nooit wat er speelt op de mercato", voegt HBVL er wel meteen aan toe. Te meer omdat de 15-voudig international momenteel op de Copa America actief is. Wie weet speelt hij zich daar dus wel in de kijker, en wenkt na 169 optredens in vijf jaar toch de exit.

Dimitri de Condé betaalde destijds bijna vier miljoen voor Cuesta, wiens marktwaarde momenteel op zes miljoen wordt geschat. Vermits de vicekapitein nog tot medio 2026 onder contract ligt zal het Head of Football allicht boter bij de vis verlangen om hem te laten gaan.

Metamorfose in Genk

In dat geval zou Thorsten Fink zijn verdediging een serieuze gedaanteverwisseling ondergaan. Net zoals McKenzie gaat ook Mujaid Sadick immers zijn laatste contractjaar in. Mocht er geen akkoord over een nieuwe overeenkomst worden gevonden zal ook hij vertrekken.

Om hen te vervangen willen de Limburgers vooral de kaart van de jeugd trekken. Behalve een aantal producten van eigen kweek werden er met Adrian Palacios en Matte Smets intussen al twee jonge versterkingen aangetrokken voor Fink zijn typische driemansdefensie.

Wie is de beste verdediger bij Genk?

Meest recent

Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

11
11
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

22
22
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

56
56
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

123
123
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

46
46
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

71
71
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

45
45
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

98
98
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

11
11
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

13
13
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

70
70
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

186
186
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

102
102
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

90
90
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

795
795
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

144
144
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

96
96
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

377
377
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

413
413
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

395
395
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

397
397
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

90
90

Meer sportnieuws