'Genk houdt adem in: volgende sterkhouder richting exit?'

door
'Genk houdt adem in: volgende sterkhouder richting exit?'

KRC Genk ziet deze zomer wellicht een paar sterkhouders vertrekken. Zo lijken behalve Bilal El Khannouss ook Mark McKenzie en Matias Galarza op weg naar de exit. Mogelijk krijgen zij nog het gezelschap van een meubelstuk in de Cegeka Arena.

Tenslotte valt het volgens Het Belang van Limburg niet uit te sluiten dat Carlos Cuesta straks andere oorden opzoekt. De krant merkt weliswaar op dat de 25-jarige Colombiaan in principe gewoon aan boord blijft. Cuesta en zijn familie voelen zich namelijk goed in Genk.

LEES OOK: 'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

Cuesta richting exit?

"Al weet je nooit wat er speelt op de mercato", voegt HBVL er wel meteen aan toe. Te meer omdat de 15-voudig international momenteel op de Copa America actief is. Wie weet speelt hij zich daar dus wel in de kijker, en wenkt na 169 optredens in vijf jaar toch de exit.

Dimitri de Condé betaalde destijds bijna vier miljoen voor Cuesta, wiens marktwaarde momenteel op zes miljoen wordt geschat. Vermits de vicekapitein nog tot medio 2026 onder contract ligt zal het Head of Football allicht boter bij de vis verlangen om hem te laten gaan.

Metamorfose in Genk

In dat geval zou Thorsten Fink zijn verdediging een serieuze gedaanteverwisseling ondergaan. Net zoals McKenzie gaat ook Mujaid Sadick immers zijn laatste contractjaar in. Mocht er geen akkoord over een nieuwe overeenkomst worden gevonden zal ook hij vertrekken.

Om hen te vervangen willen de Limburgers vooral de kaart van de jeugd trekken. Behalve een aantal producten van eigen kweek werden er met Adrian Palacios en Matte Smets intussen al twee jonge versterkingen aangetrokken voor Fink zijn typische driemansdefensie.

Wie is de beste verdediger bij Genk?

Meest recent

‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

6
6
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

10
10
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

34
34
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

94
94
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

88
88
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

231
231
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

71
71
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

53
53
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

45
45
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

64
64
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

143
143
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

146
146
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

90
90
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

286
286
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

210
210
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

233
233
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

179
179
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

178
178
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

221
221
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

57
57
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

1104
1104
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

78
78
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

125
125
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

397
397
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

105
105

Meer sportnieuws