KRC Genk stelt verdediger voor: "Opvolger van Lucumi"

door
KRC Genk stelt verdediger voor:

KRC Genk wil na een teleurstellend seizoen geen gras laten groeien over de zoektocht naar versterking. Via de officiële kanalen stelden de Limburgers na Jarne Steuckers nu ook een tweede nieuwkomer voor aan het grote publiek.

Terwijl het wachten blijft op witte rook omtrent Matte Smets, die net zoals Steuckers en hoofdcoach Thorsten Fink wellicht wordt weggeplukt bij STVV, streek er intussen tenslotte ook defensieve versterking neer in de Cegeka Arena.

LEES OOK: Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

Genk strikt Palacios

Zoals verwacht legden de Limburgers namelijk Adrián Palacios vast. De 20-jarige Venezolaan zette zopas zijn handeteking onder een vierjarig contract tot midden 2028 in Genk, waar hij direct aan de A-kern zal worden toegevoegd.

Palacios werd weggeplukt bij Deportivo Cali in Colombia, waar met Jhon Lucumi ook een van zijn voorgangers werd opgeleid. Op de clubwebsite wordt de linkspoot voorgesteld als een "zeldzaam profiel in het hedendaags profvoetbal."

De Condé enthousiast

"De Genkse scoutingcel had Palacios al een tijdje op de radar staan en besliste in dit tussenseizoen om vol voor de beloftevolle verdediger te gaan", luidt het verder nog. Dimitri de Condé blijkt dan ook erg opgetogen over zijn komst.

"Adrián beschikt over enorm veel kracht wat hem sterk maakt in de duels. Dat hij linksvoetig is, is ontegensprekelijk een extra troef. We kijken ernaar uit hoe hij zich verder zal ontwikkelen op Genkse bodem" aldus het Head of Football.

Voorbeeld aan Lucumi

Tot slot komt Palacios zelf aan het woord. "KRC Genk is een grote club. Ik ben trots dat ik in de voetsporen kan treden van grote spelers als Lucumí, Muñoz en Cuesta. Ik kan niet wachten om mijn droom waar te maken en ben vastberaden om prijzen te pakken en mij te tonen op het Europees toneel", klinkt het ambitieus.

Denkt u dat Palacios snel een basisplaats zal claimen in Genk?

Meest recent

'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

0
0
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

11
11
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

21
21
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

98
98
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

233
233
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

138
138
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

94
94
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

501
501
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

717
717
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

57
57
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

289
289
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

30
30
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

510
510
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

99
99
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

420
420
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

520
520
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

627
627
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

350
350
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

598
598
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

452
452
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

233
233
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

538
538
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

644
644
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

556
556
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

139
139

Meer sportnieuws