KRC Genk stelt verdediger voor: "Opvolger van Lucumi"

door
KRC Genk stelt verdediger voor:

KRC Genk wil na een teleurstellend seizoen geen gras laten groeien over de zoektocht naar versterking. Via de officiële kanalen stelden de Limburgers na Jarne Steuckers nu ook een tweede nieuwkomer voor aan het grote publiek.

Terwijl het wachten blijft op witte rook omtrent Matte Smets, die net zoals Steuckers en hoofdcoach Thorsten Fink wellicht wordt weggeplukt bij STVV, streek er intussen tenslotte ook defensieve versterking neer in de Cegeka Arena.

LEES OOK: Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

Genk strikt Palacios

Zoals verwacht legden de Limburgers namelijk Adrián Palacios vast. De 20-jarige Venezolaan zette zopas zijn handeteking onder een vierjarig contract tot midden 2028 in Genk, waar hij direct aan de A-kern zal worden toegevoegd.

Palacios werd weggeplukt bij Deportivo Cali in Colombia, waar met Jhon Lucumi ook een van zijn voorgangers werd opgeleid. Op de clubwebsite wordt de linkspoot voorgesteld als een "zeldzaam profiel in het hedendaags profvoetbal."

De Condé enthousiast

"De Genkse scoutingcel had Palacios al een tijdje op de radar staan en besliste in dit tussenseizoen om vol voor de beloftevolle verdediger te gaan", luidt het verder nog. Dimitri de Condé blijkt dan ook erg opgetogen over zijn komst.

"Adrián beschikt over enorm veel kracht wat hem sterk maakt in de duels. Dat hij linksvoetig is, is ontegensprekelijk een extra troef. We kijken ernaar uit hoe hij zich verder zal ontwikkelen op Genkse bodem" aldus het Head of Football.

Voorbeeld aan Lucumi

Tot slot komt Palacios zelf aan het woord. "KRC Genk is een grote club. Ik ben trots dat ik in de voetsporen kan treden van grote spelers als Lucumí, Muñoz en Cuesta. Ik kan niet wachten om mijn droom waar te maken en ben vastberaden om prijzen te pakken en mij te tonen op het Europees toneel", klinkt het ambitieus.

Denkt u dat Palacios snel een basisplaats zal claimen in Genk?

Meest recent

Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

21
21
Kompany zet pers op zijn plaats: "Sinds ik hier ben..."

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

24
24
Proto zet Renard op zijn plaats: "Deed hem geen goed"

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

45
45
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

238
238
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

87
87
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

65
65
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

208
208
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

334
334
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

227
227
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

214
214
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

44
44
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

141
141
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

81
81
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

117
117
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

75
75
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

53
53
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

127
127
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

59
59
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

131
131
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

65
65
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

236
236
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

528
528
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

75
75
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

285
285
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

44
44

Meer sportnieuws