KRC Genk stelt verdediger voor: "Opvolger van Lucumi"

door
KRC Genk stelt verdediger voor:

KRC Genk wil na een teleurstellend seizoen geen gras laten groeien over de zoektocht naar versterking. Via de officiële kanalen stelden de Limburgers na Jarne Steuckers nu ook een tweede nieuwkomer voor aan het grote publiek.

Terwijl het wachten blijft op witte rook omtrent Matte Smets, die net zoals Steuckers en hoofdcoach Thorsten Fink wellicht wordt weggeplukt bij STVV, streek er intussen tenslotte ook defensieve versterking neer in de Cegeka Arena.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Genk strikt Palacios

Zoals verwacht legden de Limburgers namelijk Adrián Palacios vast. De 20-jarige Venezolaan zette zopas zijn handeteking onder een vierjarig contract tot midden 2028 in Genk, waar hij direct aan de A-kern zal worden toegevoegd.

Palacios werd weggeplukt bij Deportivo Cali in Colombia, waar met Jhon Lucumi ook een van zijn voorgangers werd opgeleid. Op de clubwebsite wordt de linkspoot voorgesteld als een "zeldzaam profiel in het hedendaags profvoetbal."

De Condé enthousiast

"De Genkse scoutingcel had Palacios al een tijdje op de radar staan en besliste in dit tussenseizoen om vol voor de beloftevolle verdediger te gaan", luidt het verder nog. Dimitri de Condé blijkt dan ook erg opgetogen over zijn komst.

"Adrián beschikt over enorm veel kracht wat hem sterk maakt in de duels. Dat hij linksvoetig is, is ontegensprekelijk een extra troef. We kijken ernaar uit hoe hij zich verder zal ontwikkelen op Genkse bodem" aldus het Head of Football.

Voorbeeld aan Lucumi

Tot slot komt Palacios zelf aan het woord. "KRC Genk is een grote club. Ik ben trots dat ik in de voetsporen kan treden van grote spelers als Lucumí, Muñoz en Cuesta. Ik kan niet wachten om mijn droom waar te maken en ben vastberaden om prijzen te pakken en mij te tonen op het Europees toneel", klinkt het ambitieus.

🚀

Denkt u dat Palacios snel een basisplaats zal claimen in Genk?

Meest recent

"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

10
10
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

25
25
Coucke's opvallende deal: Trump en De Wever in complot

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

16
16
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

124
124
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

28
28
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

73
73
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

200
200
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

177
177
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

287
287
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

102
102
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

911
911
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

395
395
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

133
133
Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

296
296
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

244
244
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

965
965
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

178
178
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

82
82
Brusselmans in financiële problemen? Fans geschrokken

Herman Brusselmans blijft één van de meest herkenbare stemmen uit de Lage Landen, met ...

179
179
'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

In het Mercedes-Benz Stadium in Atalanta stond er na 90 minuten 2-5 op het scorebord. De Rode ...

179
179
‘Anderlecht schrikt: oude bekende trekt aan mouw Lukaku'

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

520
520
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

266
266
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

100
100
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

375
375

Meer sportnieuws