Transfer Bakayoko op komst: ‘Twee clubs in pole position’

290 stemmen
Transfer Bakayoko op komst: ‘Twee clubs in pole position’

Volgens het Eindhovens Dagblad is een transfer van Johan Bakayoko komende zomer een zekerheid. Er liggen verschillende Europese topclubs op de loer.

Eerder werd al gemeld dat FC Barcelona uit de race is voor Bakayoko. De Catalaanse club kan de Rode Duivel niet betalen. Volgens de Nederlandse media liggen twee clubs in pole position.

LEES OOK: 'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Enorme transfersom

PSV hoopt minstens vijftig miljoen euro te vangen voor Bakayoko, maar er worden ook al bedragen rond de zeventig miljoen genoemd. FC Barcelona kampt met financiêle problemen en zal zo’n bedrag niet op tafel kunnen liggen.

Dan blijven er (voorlopig) nog twee gegadigden over. Borussia Dortmund en Liverpool liggen in pole position, maar de Duitsers leggen niet vaak een miljoenenbedrag op tafel. Liverpool daarentegen is wel naarstig op zoek naar knaltransfers.

Kompany

Ook het Bayern München van Vincent Kompany is nog steeds een kandidaat, maar de voormalige oefenmeester van RSC Anderlecht lijkt zich voorlopig op andere transferdoelwitten te focussen. Ook Amadou Onana van Everton wordt genoemd.

Bakayoko miste tegen Slowakije nog een grote kans, maar krijgt mogelijk tegen Roemenië en Oekraïne nog een herkansing. De buitenspeler is één van de eerste wisselspelers van bondscoach Domenico Tedesco.

PSV zal alvast hopen op nog sterke prestaties van Bakayoko op het EK. De vleugelflitser kan zo zijn transferwaarde nog een beetje opkrikken.

Welke club moet Bakayoko kiezen?

Meest recent

'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

77
77
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

171
171
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

459
459
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

100
100
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

146
146
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

239
239
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

34
34
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

457
457
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

169
169
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

151
151
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

53
53
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

86
86
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

63
63
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

421
421
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

241
241
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

563
563
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

177
177
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

119
119
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

141
141
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

160
160
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

210
210
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

178
178
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

149
149
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

545
545
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

646
646

Meer sportnieuws