'Bakayoko en De Cuyper mogen transferopties schrappen'

door
'Bakayoko en De Cuyper mogen transferopties schrappen'

Voor de start van het EK gaf Domenico Tedesco aan dat hij transferbeslommeringen zoveel mogelijk buiten het kamp van de Rode Duivels wilde houden, maar dat weerhoudt de geruchtenmolen er niet van om op volle toeren te draaien rond bepaalde spelers.

Voor het EK kregen een aantal Duivels al duidelijkheid over hun toekomst. Koen Casteels en Zeno Debast kozen voor respectievelijk Al-Qadsiah en Sporting CP, terwijl Axel Witsel zijn contract bij Atletico Madrid verlengde en Charles De Ketelaere zijn aankoopoptie door Atalanta gelicht zag worden.

LEES OOK: Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

De Cuyper ontkent interesse van Marseille

Maar rond een aantal andere spelers lijkt er nog heel wat te gaan bewegen. De voorbije dagen doken bijvoorbeeld enkele opmerkelijke transfergeruchten op rond Maxim De Cuyper en Johan Bakayoko. Het Nieuwsblad zet de puntjes op de i over hun dossiers.

Franse roddelmedia stelden dat Olympique Marseille werk zou maken van de komst van De Cuyper. De Franse traditieclub zou zelfs al de gesprekken met Club Brugge aangeknoopt hebben. Vanuit de entourage van de linksachter wordt de interesse echter ontkend.

Barça kan Bakayoko niet betalen

Johan Bakayoko zal deze zomer ook grof wild zijn na een sterk seizoen bij PSV. Hij werd de voorbije weken al ruimschoots gelinkt aan Bayern München. Dat volgt hem al langer en ook Vincent Kompany is een fan, want hij probeerde een jaar geleden al om Bakayoko naar Burnley te halen.

Vanuit Spanje kwam nu echter ook het bericht dat FC Barcelona serieuze interesse zou tonen voor de 21-jarige, want in Camp Nou zoeken ze een winger. Als er al sprake is van belangstelling, is die volgens HNB echter zeker niet concreet. Bovendien zal Bakayoko financieel ook onhaalbaar zijn voor het financieel nog altijd getergde Barça. 

Moet De Cuyper deze zomer al een transfer maken?

Meest recent

Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

0
0
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

10
10
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

61
61
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

45
45
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

77
77
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

32
32
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

177
177
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

191
191
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

157
157
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

321
321
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

259
259
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

128
128
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

145
145
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

170
170
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

380
380
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

211
211
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

128
128
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

150
150
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

117
117
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

192
192
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

63
63
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

133
133
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

399
399
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

162
162
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

235
235

Meer sportnieuws