'Bakayoko en De Cuyper mogen transferopties schrappen'

door
'Bakayoko en De Cuyper mogen transferopties schrappen'

Voor de start van het EK gaf Domenico Tedesco aan dat hij transferbeslommeringen zoveel mogelijk buiten het kamp van de Rode Duivels wilde houden, maar dat weerhoudt de geruchtenmolen er niet van om op volle toeren te draaien rond bepaalde spelers.

Voor het EK kregen een aantal Duivels al duidelijkheid over hun toekomst. Koen Casteels en Zeno Debast kozen voor respectievelijk Al-Qadsiah en Sporting CP, terwijl Axel Witsel zijn contract bij Atletico Madrid verlengde en Charles De Ketelaere zijn aankoopoptie door Atalanta gelicht zag worden.

LEES OOK: Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

De Cuyper ontkent interesse van Marseille

Maar rond een aantal andere spelers lijkt er nog heel wat te gaan bewegen. De voorbije dagen doken bijvoorbeeld enkele opmerkelijke transfergeruchten op rond Maxim De Cuyper en Johan Bakayoko. Het Nieuwsblad zet de puntjes op de i over hun dossiers.

Franse roddelmedia stelden dat Olympique Marseille werk zou maken van de komst van De Cuyper. De Franse traditieclub zou zelfs al de gesprekken met Club Brugge aangeknoopt hebben. Vanuit de entourage van de linksachter wordt de interesse echter ontkend.

Barça kan Bakayoko niet betalen

Johan Bakayoko zal deze zomer ook grof wild zijn na een sterk seizoen bij PSV. Hij werd de voorbije weken al ruimschoots gelinkt aan Bayern München. Dat volgt hem al langer en ook Vincent Kompany is een fan, want hij probeerde een jaar geleden al om Bakayoko naar Burnley te halen.

Vanuit Spanje kwam nu echter ook het bericht dat FC Barcelona serieuze interesse zou tonen voor de 21-jarige, want in Camp Nou zoeken ze een winger. Als er al sprake is van belangstelling, is die volgens HNB echter zeker niet concreet. Bovendien zal Bakayoko financieel ook onhaalbaar zijn voor het financieel nog altijd getergde Barça. 

Moet De Cuyper deze zomer al een transfer maken?

Meest recent

United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

19
19
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

34
34
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

88
88
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

104
104
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

12
12
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

200
200
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

259
259
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

88
88
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

498
498
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

79
79
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

213
213
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

201
201
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

125
125
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

94
94
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

513
513
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

146
146
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

329
329
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

259
259
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

50
50
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

798
798
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

80
80

Meer sportnieuws