'Standard plooit: toptalent vertrekt voor prijsje'

door
'Standard plooit: toptalent vertrekt voor prijsje'

Standard is ook alweer begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. Daarbij moet Ivan Leko het voorlopig doen met een zeer jonge groep. Het is immers nog wachten op nieuwkomers en omdat er al veel spelers vertrokken zijn, wordt de kern aangevuld met spelers van SL16. Voorlopig gaat de uittocht in Luik alleen maar verder.

Standard staat immers op het punt om opnieuw zaken te doen met Trabzonspor. De Turkse topclub nam onlangs al Denis Dragus definitief over van de Rouches voor een slordige 1,7 miljoen euro en doet nu opnieuw een koopje op Sclessin.

LEES OOK: Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Standard laat Canak vertrekken

Sudpresse weet dat ze nu ook een akkoord bereikt hebben met Standard over een transfer van Cihan Canak. De 19-jarige flankaanvaller stond al een tijdje in de belangstelling van Trabzonspor, dat echter meerdere aanbiedingen geweigerd zag worden. Standard bleef vasthouden aan een vraagprijs van 3 à 4 miljoen euro.

De Rouches hebben echter dringend geld nodig en gaan nu toch overstag voor een lager bedrag. Uiteindelijk zouden ze 2 miljoen euro incasseren, een bedrag dat in drie schijven betaald zal worden. Daar zullen in de toekomst ook nog 750.000 euro aan gegarandeerde bonussen bijkomen.

Transfersom van slechts 2 miljoen plus bonussen

Standard zal ook kunnen cashen bij een eventuele doorverkoop, want ze hebben daarbij recht op 20 procent. Het lijkt nu enkele wachten tot Canak zijn transfer helemaal zal afronden.

De Turkse belofteninternational maakte bij Standard twee jaar lang deel uit van de A-kern, maar kon in die periode geen basisplaats afdwingen. Hij mocht wel vrijwel altijd invallen en kwam op die manier toch 70 keer in actie voor de hoofdmacht. Daarin scoorde hij één keer en gaf hij vijf assists.

Had Standard meer voor hem kunnen krijgen?

Meest recent

UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

7
7
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

27
27
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

13
13
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

69
69
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

38
38
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

150
150
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

421
421
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

351
351
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

42
42
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

343
343
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

119
119
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

53
53
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

108
108
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

89
89
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

348
348
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

235
235
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

244
244
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

203
203
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

125
125
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

302
302
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

339
339
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

942
942
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

65
65
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

406
406

Meer sportnieuws