'Standard plooit: toptalent vertrekt voor prijsje'

door
'Standard plooit: toptalent vertrekt voor prijsje'

Standard is ook alweer begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. Daarbij moet Ivan Leko het voorlopig doen met een zeer jonge groep. Het is immers nog wachten op nieuwkomers en omdat er al veel spelers vertrokken zijn, wordt de kern aangevuld met spelers van SL16. Voorlopig gaat de uittocht in Luik alleen maar verder.

Standard staat immers op het punt om opnieuw zaken te doen met Trabzonspor. De Turkse topclub nam onlangs al Denis Dragus definitief over van de Rouches voor een slordige 1,7 miljoen euro en doet nu opnieuw een koopje op Sclessin.

LEES OOK: Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Standard laat Canak vertrekken

Sudpresse weet dat ze nu ook een akkoord bereikt hebben met Standard over een transfer van Cihan Canak. De 19-jarige flankaanvaller stond al een tijdje in de belangstelling van Trabzonspor, dat echter meerdere aanbiedingen geweigerd zag worden. Standard bleef vasthouden aan een vraagprijs van 3 à 4 miljoen euro.

De Rouches hebben echter dringend geld nodig en gaan nu toch overstag voor een lager bedrag. Uiteindelijk zouden ze 2 miljoen euro incasseren, een bedrag dat in drie schijven betaald zal worden. Daar zullen in de toekomst ook nog 750.000 euro aan gegarandeerde bonussen bijkomen.

Transfersom van slechts 2 miljoen plus bonussen

Standard zal ook kunnen cashen bij een eventuele doorverkoop, want ze hebben daarbij recht op 20 procent. Het lijkt nu enkele wachten tot Canak zijn transfer helemaal zal afronden.

De Turkse belofteninternational maakte bij Standard twee jaar lang deel uit van de A-kern, maar kon in die periode geen basisplaats afdwingen. Hij mocht wel vrijwel altijd invallen en kwam op die manier toch 70 keer in actie voor de hoofdmacht. Daarin scoorde hij één keer en gaf hij vijf assists.

Had Standard meer voor hem kunnen krijgen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

53
53
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

11
11
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

24
24
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

52
52
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

28
28
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

68
68
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

369
369
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

107
107
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

79
79
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

232
232
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

260
260
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

201
201
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

237
237
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

611
611
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

381
381
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

323
323
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

330
330
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

235
235
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

338
338
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

290
290
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

589
589
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

655
655
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

440
440
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

604
604
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

366
366

Meer sportnieuws