'Genk afgetroefd door Atletico Madrid voor transfer'

door
'Genk afgetroefd door Atletico Madrid voor transfer'

KRC Genk verschijnt maandag een eerste keer weer op het trainingsveld. Dat zal sowieso al met nieuwe trainer Thorsten Fink en met Jarne Steuckers zijn. Er zitten echter nog heel wat andere aanwinsten in de pijplijn bij Genk, dat een drukke transferzomer tegemoet gaat.

De komst van Matte Smets moet in principe ook snel geofficialiseerd worden, maar ook daarna zal Genk nog niet klaar zijn. De volgende prioriteit van de Limburgers lijkt het aantrekken van minstens één nieuwe spits. Daarvoor doken de voorbije weken twee namen op.

LEES OOK: 'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Genk komt te laat voor Fernandez

Enerzijds meldde Genk zich bij Celtic voor de komst van Oh Hyeon-gyu. Nadat ze een eerste bod geweigerd zagen, zouden ze enkele dagen geleden een verbeterde aanbieding neergelegd hebben voor de Zuid-Koreaan. Zijn komst blijft dus op de agenda staan.

Die van Roberto Fernandez lijkt dan weer geschrapt te moeten worden. Genk aasde ook op de 21-jarige spits, die afgelopen seizoen hoge ogen gooide bij Malaga. Daar scoorde hij 20 keer in 39 wedstrijden in de Spaanse derde klasse.

Atletico Madrid wint de strijd

Maar Genk lijkt al te laat te komen voor de Spaanse goaltjesdief. Volgens journalist Angel Garcia is het immers Atletico Madrid dat met Fernandez gaat lopen. De jongeling zou een contract voor vijf seizoenen gaan tekenen bij de club van Axel Witsel en Arthur Vermeeren.

Bij Atletico zal Fernandez niet meteen bij de A-ploeg aansluiten. Hij zal wellicht gestald worden bij het B-elftal, al zou een mogelijkheid ook zijn dat hij nog een jaartje in Malaga blijft. Dat zou wel enkel gebeuren als de ploeg zaterdag de promotie naar LaLiga2 over de streep trekt.

Moet Genk nog een andere spits zoeken?

Meest recent

Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

478
478
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

82
82
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

44
44
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

39
39
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

35
35
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

554
554
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

251
251
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

401
401
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

138
138
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

210
210
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

186
186
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

146
146
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

100
100
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

109
109
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

121
121
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

71
71
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

316
316
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

88
88
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

153
153
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

536
536
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

123
123
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

528
528

Meer sportnieuws