'Genk afgetroefd door Atletico Madrid voor transfer'

door
'Genk afgetroefd door Atletico Madrid voor transfer'

KRC Genk verschijnt maandag een eerste keer weer op het trainingsveld. Dat zal sowieso al met nieuwe trainer Thorsten Fink en met Jarne Steuckers zijn. Er zitten echter nog heel wat andere aanwinsten in de pijplijn bij Genk, dat een drukke transferzomer tegemoet gaat.

De komst van Matte Smets moet in principe ook snel geofficialiseerd worden, maar ook daarna zal Genk nog niet klaar zijn. De volgende prioriteit van de Limburgers lijkt het aantrekken van minstens één nieuwe spits. Daarvoor doken de voorbije weken twee namen op.

LEES OOK: Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Genk komt te laat voor Fernandez

Enerzijds meldde Genk zich bij Celtic voor de komst van Oh Hyeon-gyu. Nadat ze een eerste bod geweigerd zagen, zouden ze enkele dagen geleden een verbeterde aanbieding neergelegd hebben voor de Zuid-Koreaan. Zijn komst blijft dus op de agenda staan.

Die van Roberto Fernandez lijkt dan weer geschrapt te moeten worden. Genk aasde ook op de 21-jarige spits, die afgelopen seizoen hoge ogen gooide bij Malaga. Daar scoorde hij 20 keer in 39 wedstrijden in de Spaanse derde klasse.

Atletico Madrid wint de strijd

Maar Genk lijkt al te laat te komen voor de Spaanse goaltjesdief. Volgens journalist Angel Garcia is het immers Atletico Madrid dat met Fernandez gaat lopen. De jongeling zou een contract voor vijf seizoenen gaan tekenen bij de club van Axel Witsel en Arthur Vermeeren.

Bij Atletico zal Fernandez niet meteen bij de A-ploeg aansluiten. Hij zal wellicht gestald worden bij het B-elftal, al zou een mogelijkheid ook zijn dat hij nog een jaartje in Malaga blijft. Dat zou wel enkel gebeuren als de ploeg zaterdag de promotie naar LaLiga2 over de streep trekt.

Moet Genk nog een andere spits zoeken?

Meest recent

Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

3
3
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

10
10
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

68
68
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

39
39
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

76
76
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

55
55
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

65
65
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

210
210
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

31
31
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

361
361
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

252
252
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

97
97
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

133
133
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

230
230
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

97
97
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

70
70
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

151
151
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

40
40
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

343
343
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

137
137
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

457
457
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

136
136
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

244
244

Meer sportnieuws