'Genk afgetroefd door Atletico Madrid voor transfer'

910 stemmen
'Genk afgetroefd door Atletico Madrid voor transfer'

KRC Genk verschijnt maandag een eerste keer weer op het trainingsveld. Dat zal sowieso al met nieuwe trainer Thorsten Fink en met Jarne Steuckers zijn. Er zitten echter nog heel wat andere aanwinsten in de pijplijn bij Genk, dat een drukke transferzomer tegemoet gaat.

De komst van Matte Smets moet in principe ook snel geofficialiseerd worden, maar ook daarna zal Genk nog niet klaar zijn. De volgende prioriteit van de Limburgers lijkt het aantrekken van minstens één nieuwe spits. Daarvoor doken de voorbije weken twee namen op.

LEES OOK: Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

Genk komt te laat voor Fernandez

Enerzijds meldde Genk zich bij Celtic voor de komst van Oh Hyeon-gyu. Nadat ze een eerste bod geweigerd zagen, zouden ze enkele dagen geleden een verbeterde aanbieding neergelegd hebben voor de Zuid-Koreaan. Zijn komst blijft dus op de agenda staan.

Die van Roberto Fernandez lijkt dan weer geschrapt te moeten worden. Genk aasde ook op de 21-jarige spits, die afgelopen seizoen hoge ogen gooide bij Malaga. Daar scoorde hij 20 keer in 39 wedstrijden in de Spaanse derde klasse.

Atletico Madrid wint de strijd

Maar Genk lijkt al te laat te komen voor de Spaanse goaltjesdief. Volgens journalist Angel Garcia is het immers Atletico Madrid dat met Fernandez gaat lopen. De jongeling zou een contract voor vijf seizoenen gaan tekenen bij de club van Axel Witsel en Arthur Vermeeren.

Bij Atletico zal Fernandez niet meteen bij de A-ploeg aansluiten. Hij zal wellicht gestald worden bij het B-elftal, al zou een mogelijkheid ook zijn dat hij nog een jaartje in Malaga blijft. Dat zou wel enkel gebeuren als de ploeg zaterdag de promotie naar LaLiga2 over de streep trekt.

🚀

Moet Genk nog een andere spits zoeken?

Meest recent

37-jarige Witsel heeft opvallend plan met Duivels

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

8
8
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

120
120
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

164
164
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

32
32
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

107
107
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

186
186
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

660
660
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

95
95
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

234
234
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

146
146
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

528
528
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

476
476
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

18
18
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

151
151
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

319
319
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

46
46
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

203
203
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

486
486
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

645
645
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

61
61
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

146
146
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

392
392
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

440
440

Meer sportnieuws