'Genk afgetroefd door Atletico Madrid voor transfer'

910 stemmen
'Genk afgetroefd door Atletico Madrid voor transfer'

KRC Genk verschijnt maandag een eerste keer weer op het trainingsveld. Dat zal sowieso al met nieuwe trainer Thorsten Fink en met Jarne Steuckers zijn. Er zitten echter nog heel wat andere aanwinsten in de pijplijn bij Genk, dat een drukke transferzomer tegemoet gaat.

De komst van Matte Smets moet in principe ook snel geofficialiseerd worden, maar ook daarna zal Genk nog niet klaar zijn. De volgende prioriteit van de Limburgers lijkt het aantrekken van minstens één nieuwe spits. Daarvoor doken de voorbije weken twee namen op.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Genk komt te laat voor Fernandez

Enerzijds meldde Genk zich bij Celtic voor de komst van Oh Hyeon-gyu. Nadat ze een eerste bod geweigerd zagen, zouden ze enkele dagen geleden een verbeterde aanbieding neergelegd hebben voor de Zuid-Koreaan. Zijn komst blijft dus op de agenda staan.

Die van Roberto Fernandez lijkt dan weer geschrapt te moeten worden. Genk aasde ook op de 21-jarige spits, die afgelopen seizoen hoge ogen gooide bij Malaga. Daar scoorde hij 20 keer in 39 wedstrijden in de Spaanse derde klasse.

Atletico Madrid wint de strijd

Maar Genk lijkt al te laat te komen voor de Spaanse goaltjesdief. Volgens journalist Angel Garcia is het immers Atletico Madrid dat met Fernandez gaat lopen. De jongeling zou een contract voor vijf seizoenen gaan tekenen bij de club van Axel Witsel en Arthur Vermeeren.

Bij Atletico zal Fernandez niet meteen bij de A-ploeg aansluiten. Hij zal wellicht gestald worden bij het B-elftal, al zou een mogelijkheid ook zijn dat hij nog een jaartje in Malaga blijft. Dat zou wel enkel gebeuren als de ploeg zaterdag de promotie naar LaLiga2 over de streep trekt.

🚀

Moet Genk nog een andere spits zoeken?

Meest recent

'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

4
4
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

1
1
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

13
13
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

31
31
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

175
175
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

28
28
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

269
269
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

524
524
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

94
94
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

81
81
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

253
253
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

98
98
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

37
37
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

74
74
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

174
174
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

343
343
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

33
33
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

207
207
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

44
44
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

393
393
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

513
513
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

408
408
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

789
789
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

279
279

Meer sportnieuws