'Fiorentina wil Anderlecht pijn doen met transfer'

door
'Fiorentina wil Anderlecht pijn doen met transfer'

Anderlecht eindigde zijn seizoen met een zure nasmaak, want een week voor het einde van het seizoen lag het nog in polepositie voor de titel. Na nederlagen tegen Club Brugge en Antwerp moest het echter vrede nemen met een derde plaats. Desondanks kunnen ze wel terugblikken op een goed jaar.

Na de schamele elfde plaats van een jaar geleden waren ze bij Anderlecht al zeer tevreden dat ze tot het einde voor de titel konden meestrijden. Bovendien ontbolsterden dit seizoen ook weer een aantal producten van Neerpede. Theo Leoni brak eindelijk door op het middenveld, waar ook Mario Stroeykens zich helemaal manifesteerde.

LEES OOK: 'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Fiorentina informeert naar Stroeykens

Die laatste is nog altijd maar negentien jaar oud, maar draait intussen toch al enkele jaren mee in de A-kern. Hij debuteerde al op zijn zestiende onder Vincent Kompany, maar pas dit seizoen kon hij echt een basisplaats veroveren. Hij klokte uiteindelijk af op zes goals en zeven assists in 40 wedstrijden.

Die prestaties blijven niet onopgemerkt, want volgens Sky Sport Italia heeft Fiorentina de voorbije dagen bij Stroeykens geïnformeerd. De nummer acht in de Serie A en tevens verliezend finalist in de Conference League is op zoek naar versterking voor zijn middenveld.

Transfer lijkt weinig waarschijnlijk

Daarbij zijn ze nu ook uitgekomen bij Stroeykens, maar de kans lijkt onbestaande dat hij straks naar Firenze zal trekken. De Jonge Duivel zou zelf niet openstaan voor een transfer en ook Anderlecht zal wellicht nog niet willen meewerken aan een transfer. Stroeykens ligt in het Lotto Park nog tot 2026 onder contract.

De voorbije dagen trok Fiorentina ook hard aan de mouw van Rode Duivel Aster Vranckx, met wie ze naar verluidt zelfs een persoonlijk akkoord bereikten. Omdat er ook nog met Wolfsburg onderhandeld moet worden, houden ze bij La Viola echter een slag om de arm. Vandaar de interesse in Stroeykens, terwijl ook Edoardo Bove (AS Roma) nog op het lijstje zou staan.

Is Stroeykens al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

10
10
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

77
77
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

78
78
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

73
73
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

227
227
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

54
54
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

126
126
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

423
423
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

133
133
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

273
273
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

464
464
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

177
177
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

93
93
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

161
161
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

136
136
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

392
392
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

67
67
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

186
186
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

720
720
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

662
662
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

360
360
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

608
608
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

193
193
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

406
406
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

638
638

Meer sportnieuws