'Fiorentina wil Anderlecht pijn doen met transfer'

door
'Fiorentina wil Anderlecht pijn doen met transfer'

Anderlecht eindigde zijn seizoen met een zure nasmaak, want een week voor het einde van het seizoen lag het nog in polepositie voor de titel. Na nederlagen tegen Club Brugge en Antwerp moest het echter vrede nemen met een derde plaats. Desondanks kunnen ze wel terugblikken op een goed jaar.

Na de schamele elfde plaats van een jaar geleden waren ze bij Anderlecht al zeer tevreden dat ze tot het einde voor de titel konden meestrijden. Bovendien ontbolsterden dit seizoen ook weer een aantal producten van Neerpede. Theo Leoni brak eindelijk door op het middenveld, waar ook Mario Stroeykens zich helemaal manifesteerde.

LEES OOK: Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Fiorentina informeert naar Stroeykens

Die laatste is nog altijd maar negentien jaar oud, maar draait intussen toch al enkele jaren mee in de A-kern. Hij debuteerde al op zijn zestiende onder Vincent Kompany, maar pas dit seizoen kon hij echt een basisplaats veroveren. Hij klokte uiteindelijk af op zes goals en zeven assists in 40 wedstrijden.

Die prestaties blijven niet onopgemerkt, want volgens Sky Sport Italia heeft Fiorentina de voorbije dagen bij Stroeykens geïnformeerd. De nummer acht in de Serie A en tevens verliezend finalist in de Conference League is op zoek naar versterking voor zijn middenveld.

Transfer lijkt weinig waarschijnlijk

Daarbij zijn ze nu ook uitgekomen bij Stroeykens, maar de kans lijkt onbestaande dat hij straks naar Firenze zal trekken. De Jonge Duivel zou zelf niet openstaan voor een transfer en ook Anderlecht zal wellicht nog niet willen meewerken aan een transfer. Stroeykens ligt in het Lotto Park nog tot 2026 onder contract.

De voorbije dagen trok Fiorentina ook hard aan de mouw van Rode Duivel Aster Vranckx, met wie ze naar verluidt zelfs een persoonlijk akkoord bereikten. Omdat er ook nog met Wolfsburg onderhandeld moet worden, houden ze bij La Viola echter een slag om de arm. Vandaar de interesse in Stroeykens, terwijl ook Edoardo Bove (AS Roma) nog op het lijstje zou staan.

Is Stroeykens al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'De Cat in etalage: Anderlecht loopt miljoenen mis'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

99
99
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

318
318
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

193
193
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

140
140
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

90
90
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

46
46
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

118
118
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

47
47
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

63
63
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

92
92
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

98
98
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

269
269
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

78
78
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

166
166
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

177
177
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

121
121
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

178
178
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

209
209
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

250
250
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

79
79
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

163
163
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

258
258
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

341
341
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

507
507

Meer sportnieuws