'Gent en Anderlecht gaan strijd aan: bod van 5 miljoen'

door
'Gent en Anderlecht gaan strijd aan: bod van 5 miljoen'

Terwijl het Europese kampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Daarbij komen ze ook in mekaars vaarwater terecht. Zo zouden AA Gent en RSC Anderlecht strijden met nog een derde Belgische club.

Anderlecht deed in het voorbije seizoen een gooi naar de titel, maar moest uiteindelijk vrede nemen met de derde plaats in het klassement. Hierdoor mogen de Brusselaars komend seizoen wel opnieuw aantreden in Europa. Om daarin een goede beurt te maken, is versterking in de breedte welgekomen.

Gent begint op zijn beurt aan een compleet nieuw hoofdstuk met een vernieuwd bestuur én met Wouter Vrancken als nieuwe hoofdtrainer. Hij krijgt de lastige opdracht om een succesvol vervolg te maken van het post-Hein Vanhaezebrouck tijdperk. En ook daarvoor is extra versterking geen overbodige luxe.

LEES OOK: Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

Ivoriaans goudhaantje

Beide clubs zouden onder meer een polyvalente middenvelder kunnen gebruiken. En daarvoor zouden ze hun zinnen hebben gezet op hetzelfde target. Zo raakte onlangs bekend dat zowel Anderlecht als Gent aan de mouw trekt van Malick Junior Yalcouyé.

Deze 18-jarige Ivoriaan speelt sinds begin dit seizoen voor het Zweedse IFK Göteborg en liet daar al mooie dingen zien. Het lijkt dan ook niet lang te duren alvorens Yalcouyé een nieuwe stap voorwaarts zet. En volgens Caught Ofside is de interesse van de Brusselaars en Oost-Vlamingen nog steeds actueel.

Vraagprijs van 7 miljoen

Bovengenoemd medium beweert dat er één van de Belgische ploegen al een bod van 5 miljoen euro zou hebben neergelegd. Dat zou wel eens afkomstig kunnen zijn uit de Planet Group Arena. Het bewuste bod werd door Göteborg echter als ontoereikend bestempeld.

Naar verluidt zouden de Zweden mikken op zo'n 7 miljoen euro. De Belgische gegadigden weten dus wat hun te doen staat. Want ondertussen heerst er ook concurrentie uit het buitenland. Southampton en Brighton zouden eveneens al een bod hebben gedaan, ook Ajax, PSV en Brentford worden genoemd.

Welke ploeg gaat volgend seizoen de sterkste kern hebben volgens u?

Meest recent

Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

0
0
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

6
6
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

49
49
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

84
84
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

57
57
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

57
57
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

204
204
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

105
105
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

191
191
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

247
247
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

182
182
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

115
115
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

51
51
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

99
99
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

334
334
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

190
190
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

279
279
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

508
508
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

160
160
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

191
191
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

54
54
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

289
289
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

422
422
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

417
417

Meer sportnieuws