‘Lukaku wijst Saudi-Arabië af en heeft volgende club gekozen’

door
‘Lukaku wijst Saudi-Arabië af en heeft volgende club gekozen’

Romelu Lukaku werd al verschillende keren in verband gebracht met een lucratieve transfer naar Saudi-Arabië, maar de Rode Duivel lijkt nog niet klaar om Europa te verlaten. Italiaanse media melden dat Lukaku zijn keuze al heeft gemaakt.

Lukaku staat nog onder contract bij Chelsea dat nog graag rond de veertig miljoen euro wil vangen voor de aanvaller. De Saudi-Arabische clubs komen daar financieel het dichts bij, maar Lukaku wacht naar verluidt liever op Napoli

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Antonio Conte

Bij Napoli is Antonio Conte aangesteld als hoofdtrainer. Lukaku werkte in het verleden al eens samen met Conte en noemde hem in het verleden nog de beste coach met wie hij ooit samen had gewerkt. Volgens Italiaanse media heeft Lukaku zijn keuze al gemaakt.

Napoli moet de volgende club van Lukaku worden. Ex-Charleroi-aanvaller Victor Osimhen wordt genoemd bij een transfer en leeft al een tijdje in onmin met de club. Lukaku daarentegen wacht op een aanbieding van veelbesproken voorzitter De Laurentiis.

Chelsea

Het is nog maar de vraag of de onderhandelingen met Chelsea vlot zullen verlopen. De Londense club legde meer dan honderd miljoen euro op tafel voor Lukaku en wil op zijn minst een deel van die som terugverdienen.

Chelsea zou dan ook het liefst naar de Saudi-Arabische dollars luisteren, maar daar heeft Lukaku geen oren naar. De topscorer aller tijden van de Rode Duivels wil nog op het hoogste niveau acteren en wacht aldus op Napoli.

Een goede keuze van Lukaku?

Meest recent

Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

3
3
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

199
199
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

97
97
KRC Genk houdt poot stijf en zegt ‘nee’ tegen topclubs

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

30
30
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

13
13
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

89
89
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

18
18
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

436
436
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

142
142
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

103
103
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

51
51
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

228
228
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

313
313
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

89
89
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

183
183
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

544
544
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

240
240
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

419
419
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

214
214
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

71
71
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

276
276
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

287
287

Meer sportnieuws