'Atalanta wil De Ketelaere met Rode Duivel herenigen'

door
'Atalanta wil De Ketelaere met Rode Duivel herenigen'

Atalanta kan terugblikken op een historisch seizoen. Het draaide alweer netjes mee in de subtop van de Serie A en pakte een ticket voor de Champions League en schopte het tot de finale van de Coppa Italia, waarin Juventus wel te sterk bleek. Als klap op de vuurpijl won het wel de Europa League, waarmee het een eerste prijs in 61 jaar tijd won.

In dat succes had ook Charles De Ketelaere een groot aandeel. De aanvaller bloeide in Bergamo weer helemaal open en was in totaal goed voor veertien goals en elf assists. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Atalanta ervoor koos om hem definitief over te nemen van AC Milan.

Atalanta wil De Ketelaere herenigen met Saelemaekers

En straks wordt De Ketelaere mogelijk ook nog herenigd met een Rode Duivel. Corriere della Sera schrijft immers dat Atalanta nu ook denkt aan de komst van Alexis Saelemaekers. De twee waren in het seizoen 2022/23 uiteraard al ploegmaats bij de Rossoneri.

Ook Saelemaekers werd afgelopen seizoen door Milan verhuurd, aan Bologna. Daar speelde de flankaanvaller een sterk seizoen, maar desondanks werd zijn aankoopoptie niet gelicht. Hij keert dus terug naar San Siro, maar daar moet hij opnieuw vertrekken. Er is de nodige interesse.

Goedkopere optie dan Zaniolo

De voorbije weken werd er al gewag gemaakt van interesse van Juventus, waar Saelemaekers herenigd zou kunnen worden met trainer Thiago Motta, en enkele Spaanse clubs, waaronder ook Real Betis. Maar ook Atalanta lijkt zich nu dus in de strijd te gaan mengen.

La Dea is in de markt voor nog een offensieve speler en denkt ook aan Nicolo Zaniolo, die afgelopen seizoen door Galatasaray verhuurd werd aan Aston Villa. Saelemaekers heeft echter een belangrijk voordeel op de Italiaan: hij zal wellicht een pak goedkoper uitvallen. De verwachting is dat Milan vrede zal nemen met een transfersom van zo'n 10 à 12 miljoen euro.

Zou Atalanta een goede stap zijn voor Saelemaekers?

Meest recent

Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

0
0
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

20
20
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

126
126
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

35
35
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

108
108
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

213
213
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

101
101
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

255
255
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

144
144
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

509
509
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

105
105
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

98
98
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

360
360
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

140
140
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

255
255
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

178
178
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

46
46
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

103
103
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

110
110
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

319
319
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

200
200
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

303
303
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

78
78

Meer sportnieuws