'Atalanta wil De Ketelaere met Rode Duivel herenigen'

252 stemmen
'Atalanta wil De Ketelaere met Rode Duivel herenigen'

Atalanta kan terugblikken op een historisch seizoen. Het draaide alweer netjes mee in de subtop van de Serie A en pakte een ticket voor de Champions League en schopte het tot de finale van de Coppa Italia, waarin Juventus wel te sterk bleek. Als klap op de vuurpijl won het wel de Europa League, waarmee het een eerste prijs in 61 jaar tijd won.

In dat succes had ook Charles De Ketelaere een groot aandeel. De aanvaller bloeide in Bergamo weer helemaal open en was in totaal goed voor veertien goals en elf assists. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Atalanta ervoor koos om hem definitief over te nemen van AC Milan.

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Atalanta wil De Ketelaere herenigen met Saelemaekers

En straks wordt De Ketelaere mogelijk ook nog herenigd met een Rode Duivel. Corriere della Sera schrijft immers dat Atalanta nu ook denkt aan de komst van Alexis Saelemaekers. De twee waren in het seizoen 2022/23 uiteraard al ploegmaats bij de Rossoneri.

Ook Saelemaekers werd afgelopen seizoen door Milan verhuurd, aan Bologna. Daar speelde de flankaanvaller een sterk seizoen, maar desondanks werd zijn aankoopoptie niet gelicht. Hij keert dus terug naar San Siro, maar daar moet hij opnieuw vertrekken. Er is de nodige interesse.

Goedkopere optie dan Zaniolo

De voorbije weken werd er al gewag gemaakt van interesse van Juventus, waar Saelemaekers herenigd zou kunnen worden met trainer Thiago Motta, en enkele Spaanse clubs, waaronder ook Real Betis. Maar ook Atalanta lijkt zich nu dus in de strijd te gaan mengen.

La Dea is in de markt voor nog een offensieve speler en denkt ook aan Nicolo Zaniolo, die afgelopen seizoen door Galatasaray verhuurd werd aan Aston Villa. Saelemaekers heeft echter een belangrijk voordeel op de Italiaan: hij zal wellicht een pak goedkoper uitvallen. De verwachting is dat Milan vrede zal nemen met een transfersom van zo'n 10 à 12 miljoen euro.

Zou Atalanta een goede stap zijn voor Saelemaekers?

Meest recent

'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

91
91
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

33
33
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

318
318
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

442
442
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

261
261
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

406
406
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

57
57
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

197
197
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

59
59
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

107
107
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

510
510
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

682
682
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

215
215
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

157
157
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

184
184
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

166
166
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

436
436
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

104
104
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

121
121
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

187
187
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

614
614
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

83
83
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

558
558
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

360
360
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

131
131

Meer sportnieuws