'Atalanta wil De Ketelaere met Rode Duivel herenigen'

door
'Atalanta wil De Ketelaere met Rode Duivel herenigen'

Atalanta kan terugblikken op een historisch seizoen. Het draaide alweer netjes mee in de subtop van de Serie A en pakte een ticket voor de Champions League en schopte het tot de finale van de Coppa Italia, waarin Juventus wel te sterk bleek. Als klap op de vuurpijl won het wel de Europa League, waarmee het een eerste prijs in 61 jaar tijd won.

In dat succes had ook Charles De Ketelaere een groot aandeel. De aanvaller bloeide in Bergamo weer helemaal open en was in totaal goed voor veertien goals en elf assists. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Atalanta ervoor koos om hem definitief over te nemen van AC Milan.

Atalanta wil De Ketelaere herenigen met Saelemaekers

En straks wordt De Ketelaere mogelijk ook nog herenigd met een Rode Duivel. Corriere della Sera schrijft immers dat Atalanta nu ook denkt aan de komst van Alexis Saelemaekers. De twee waren in het seizoen 2022/23 uiteraard al ploegmaats bij de Rossoneri.

Ook Saelemaekers werd afgelopen seizoen door Milan verhuurd, aan Bologna. Daar speelde de flankaanvaller een sterk seizoen, maar desondanks werd zijn aankoopoptie niet gelicht. Hij keert dus terug naar San Siro, maar daar moet hij opnieuw vertrekken. Er is de nodige interesse.

Goedkopere optie dan Zaniolo

De voorbije weken werd er al gewag gemaakt van interesse van Juventus, waar Saelemaekers herenigd zou kunnen worden met trainer Thiago Motta, en enkele Spaanse clubs, waaronder ook Real Betis. Maar ook Atalanta lijkt zich nu dus in de strijd te gaan mengen.

La Dea is in de markt voor nog een offensieve speler en denkt ook aan Nicolo Zaniolo, die afgelopen seizoen door Galatasaray verhuurd werd aan Aston Villa. Saelemaekers heeft echter een belangrijk voordeel op de Italiaan: hij zal wellicht een pak goedkoper uitvallen. De verwachting is dat Milan vrede zal nemen met een transfersom van zo'n 10 à 12 miljoen euro.

Zou Atalanta een goede stap zijn voor Saelemaekers?

Meest recent

Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

0
0
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

53
53
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

25
25
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

164
164
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

13
13
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

307
307
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

131
131
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

41
41
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

409
409
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

89
89
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

94
94
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

50
50
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

186
186
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

111
111
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

91
91
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

34
34
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

163
163
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

178
178
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

145
145
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

143
143
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

274
274

Meer sportnieuws