'Atalanta wil De Ketelaere met Rode Duivel herenigen'

door
'Atalanta wil De Ketelaere met Rode Duivel herenigen'

Atalanta kan terugblikken op een historisch seizoen. Het draaide alweer netjes mee in de subtop van de Serie A en pakte een ticket voor de Champions League en schopte het tot de finale van de Coppa Italia, waarin Juventus wel te sterk bleek. Als klap op de vuurpijl won het wel de Europa League, waarmee het een eerste prijs in 61 jaar tijd won.

In dat succes had ook Charles De Ketelaere een groot aandeel. De aanvaller bloeide in Bergamo weer helemaal open en was in totaal goed voor veertien goals en elf assists. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Atalanta ervoor koos om hem definitief over te nemen van AC Milan.

Atalanta wil De Ketelaere herenigen met Saelemaekers

En straks wordt De Ketelaere mogelijk ook nog herenigd met een Rode Duivel. Corriere della Sera schrijft immers dat Atalanta nu ook denkt aan de komst van Alexis Saelemaekers. De twee waren in het seizoen 2022/23 uiteraard al ploegmaats bij de Rossoneri.

Ook Saelemaekers werd afgelopen seizoen door Milan verhuurd, aan Bologna. Daar speelde de flankaanvaller een sterk seizoen, maar desondanks werd zijn aankoopoptie niet gelicht. Hij keert dus terug naar San Siro, maar daar moet hij opnieuw vertrekken. Er is de nodige interesse.

Goedkopere optie dan Zaniolo

De voorbije weken werd er al gewag gemaakt van interesse van Juventus, waar Saelemaekers herenigd zou kunnen worden met trainer Thiago Motta, en enkele Spaanse clubs, waaronder ook Real Betis. Maar ook Atalanta lijkt zich nu dus in de strijd te gaan mengen.

La Dea is in de markt voor nog een offensieve speler en denkt ook aan Nicolo Zaniolo, die afgelopen seizoen door Galatasaray verhuurd werd aan Aston Villa. Saelemaekers heeft echter een belangrijk voordeel op de Italiaan: hij zal wellicht een pak goedkoper uitvallen. De verwachting is dat Milan vrede zal nemen met een transfersom van zo'n 10 à 12 miljoen euro.

Zou Atalanta een goede stap zijn voor Saelemaekers?

Meest recent

Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

14
14
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

70
70
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

166
166
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

235
235
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

255
255
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

379
379
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

121
121
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

228
228
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

439
439
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

341
341
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

163
163
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

357
357
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

310
310
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

177
177
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

698
698
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

257
257
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

358
358
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

254
254
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

177
177
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

34
34
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

165
165
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

149
149
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

213
213
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

208
208

Meer sportnieuws