'Atalanta wil De Ketelaere met Rode Duivel herenigen'

door
'Atalanta wil De Ketelaere met Rode Duivel herenigen'

Atalanta kan terugblikken op een historisch seizoen. Het draaide alweer netjes mee in de subtop van de Serie A en pakte een ticket voor de Champions League en schopte het tot de finale van de Coppa Italia, waarin Juventus wel te sterk bleek. Als klap op de vuurpijl won het wel de Europa League, waarmee het een eerste prijs in 61 jaar tijd won.

In dat succes had ook Charles De Ketelaere een groot aandeel. De aanvaller bloeide in Bergamo weer helemaal open en was in totaal goed voor veertien goals en elf assists. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Atalanta ervoor koos om hem definitief over te nemen van AC Milan.

LEES OOK: Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

Atalanta wil De Ketelaere herenigen met Saelemaekers

En straks wordt De Ketelaere mogelijk ook nog herenigd met een Rode Duivel. Corriere della Sera schrijft immers dat Atalanta nu ook denkt aan de komst van Alexis Saelemaekers. De twee waren in het seizoen 2022/23 uiteraard al ploegmaats bij de Rossoneri.

Ook Saelemaekers werd afgelopen seizoen door Milan verhuurd, aan Bologna. Daar speelde de flankaanvaller een sterk seizoen, maar desondanks werd zijn aankoopoptie niet gelicht. Hij keert dus terug naar San Siro, maar daar moet hij opnieuw vertrekken. Er is de nodige interesse.

Goedkopere optie dan Zaniolo

De voorbije weken werd er al gewag gemaakt van interesse van Juventus, waar Saelemaekers herenigd zou kunnen worden met trainer Thiago Motta, en enkele Spaanse clubs, waaronder ook Real Betis. Maar ook Atalanta lijkt zich nu dus in de strijd te gaan mengen.

La Dea is in de markt voor nog een offensieve speler en denkt ook aan Nicolo Zaniolo, die afgelopen seizoen door Galatasaray verhuurd werd aan Aston Villa. Saelemaekers heeft echter een belangrijk voordeel op de Italiaan: hij zal wellicht een pak goedkoper uitvallen. De verwachting is dat Milan vrede zal nemen met een transfersom van zo'n 10 à 12 miljoen euro.

Zou Atalanta een goede stap zijn voor Saelemaekers?

Meest recent

Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

49
49
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

196
196
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

159
159
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

292
292
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

103
103
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

195
195
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

217
217
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

155
155
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

63
63
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

169
169
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

168
168
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

46
46
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

594
594
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

95
95
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

517
517
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

216
216
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

332
332
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

197
197
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

143
143
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

723
723
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

124
124
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

99
99
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

252
252
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

242
242

Meer sportnieuws