'Anderlecht geeft 2 spelers nieuwe kans in voorbereiding'

door
'Anderlecht geeft 2 spelers nieuwe kans in voorbereiding'

Deze week trappen heel wat eersteklassers hun voorbereiding op het nieuwe seizoen alweer af. Dat is ook het geval bij Anderlecht, dat donderdag een eerste keer verzamelen blaast. In eerste instantie worden de spelers daar uitgebreid medisch en fysiek gekeurd.

De spelers zullen daarvoor opgedeeld worden in twee groepen, die donderdag en vrijdag in Gent verwacht worden voor hun testen. Zaterdag staat vervolgens de eerste echte training op het programma. Daarbij zal Brian Riemer uiteraard nog geen beroep kunnen doen op zijn EK-gangers in de Belgische en Deense selecties.

LEES OOK: Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Jonkies mogen zich tonen bij Anderlecht

Het Laatste Nieuws weet dat wel een pak jonkies aan de voorbereiding mogen beginnen. Daarbij zitten onder Amando Lapage, Nunzio Engwanda, Nathan De Cat en Tristan Degreef. Die laatste mocht vorig seizoen al een paar keer invallen in de hoofdmacht, terwijl Lapage en Engwanda ook al de selectie haalden. De Cat is dan weer een groot talent dat nog zestien moet worden, maar in de tweede seizoenshelft wel al titularis was bij RSCA Futures.

Daarnaast krijgen ook twee terugkerende huurlingen een nieuwe kans om zich te bewijzen. Ook Marco Kana en Alexis Flips mogen zich immers melden. Zij mogen zich de komende weken bewijzen aan Riemer om misschien weer deel uit te maken van de A-kern. Dat maakte onze redactie al weken geleden bekend

Kana en Flips krijgen ook nieuwe kans

Kana werd vorig seizoen nog verhuurd aan KV Kortrijk, dat hem haalde op voorspraak van Vincent Kompany - Burnley leek de Kerels toen over te nemen. De intussen 21-jarige defensieve middenvelder was er doorgaans titularis, maar door blessures kwam hij toch slechts 24 keer in actie.

Flips vertrok dan weer tijdens de wintermercato naar Ankaragücü, nadat hij zich in de eerste seizoenshelft niet had kunnen doorzetten. In Turkije was hij echter ook veelal invaller. Hij kwam er uiteindelijk nog tien keer in actie, waarbij hij één assist gaf.

Zal Kana nog doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

30
30
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

61
61
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

16
16
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

105
105
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

26
26
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

53
53
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

157
157
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

139
139
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

102
102
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

37
37
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

348
348
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

164
164
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

250
250
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

531
531
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

162
162
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

112
112
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

251
251
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

66
66
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

75
75
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

74
74
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

222
222
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

138
138
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

120
120
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

734
734

Meer sportnieuws