'Anderlecht geeft 2 spelers nieuwe kans in voorbereiding'

679 stemmen
'Anderlecht geeft 2 spelers nieuwe kans in voorbereiding'

Deze week trappen heel wat eersteklassers hun voorbereiding op het nieuwe seizoen alweer af. Dat is ook het geval bij Anderlecht, dat donderdag een eerste keer verzamelen blaast. In eerste instantie worden de spelers daar uitgebreid medisch en fysiek gekeurd.

De spelers zullen daarvoor opgedeeld worden in twee groepen, die donderdag en vrijdag in Gent verwacht worden voor hun testen. Zaterdag staat vervolgens de eerste echte training op het programma. Daarbij zal Brian Riemer uiteraard nog geen beroep kunnen doen op zijn EK-gangers in de Belgische en Deense selecties.

LEES OOK: ‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Jonkies mogen zich tonen bij Anderlecht

Het Laatste Nieuws weet dat wel een pak jonkies aan de voorbereiding mogen beginnen. Daarbij zitten onder Amando Lapage, Nunzio Engwanda, Nathan De Cat en Tristan Degreef. Die laatste mocht vorig seizoen al een paar keer invallen in de hoofdmacht, terwijl Lapage en Engwanda ook al de selectie haalden. De Cat is dan weer een groot talent dat nog zestien moet worden, maar in de tweede seizoenshelft wel al titularis was bij RSCA Futures.

Daarnaast krijgen ook twee terugkerende huurlingen een nieuwe kans om zich te bewijzen. Ook Marco Kana en Alexis Flips mogen zich immers melden. Zij mogen zich de komende weken bewijzen aan Riemer om misschien weer deel uit te maken van de A-kern. Dat maakte onze redactie al weken geleden bekend

Kana en Flips krijgen ook nieuwe kans

Kana werd vorig seizoen nog verhuurd aan KV Kortrijk, dat hem haalde op voorspraak van Vincent Kompany - Burnley leek de Kerels toen over te nemen. De intussen 21-jarige defensieve middenvelder was er doorgaans titularis, maar door blessures kwam hij toch slechts 24 keer in actie.

Flips vertrok dan weer tijdens de wintermercato naar Ankaragücü, nadat hij zich in de eerste seizoenshelft niet had kunnen doorzetten. In Turkije was hij echter ook veelal invaller. Hij kwam er uiteindelijk nog tien keer in actie, waarbij hij één assist gaf.

Zal Kana nog doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

71
71
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

23
23
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

217
217
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

50
50
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

83
83
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

63
63
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

47
47
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

186
186
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

73
73
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

59
59
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

162
162
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

152
152
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

35
35
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

57
57
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

64
64
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

373
373
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

189
189
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

57
57
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

265
265
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

164
164
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

157
157
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

99
99
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

464
464
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

363
363

Meer sportnieuws