'Anderlecht geeft 2 spelers nieuwe kans in voorbereiding'

door
'Anderlecht geeft 2 spelers nieuwe kans in voorbereiding'

Deze week trappen heel wat eersteklassers hun voorbereiding op het nieuwe seizoen alweer af. Dat is ook het geval bij Anderlecht, dat donderdag een eerste keer verzamelen blaast. In eerste instantie worden de spelers daar uitgebreid medisch en fysiek gekeurd.

De spelers zullen daarvoor opgedeeld worden in twee groepen, die donderdag en vrijdag in Gent verwacht worden voor hun testen. Zaterdag staat vervolgens de eerste echte training op het programma. Daarbij zal Brian Riemer uiteraard nog geen beroep kunnen doen op zijn EK-gangers in de Belgische en Deense selecties.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

Jonkies mogen zich tonen bij Anderlecht

Het Laatste Nieuws weet dat wel een pak jonkies aan de voorbereiding mogen beginnen. Daarbij zitten onder Amando Lapage, Nunzio Engwanda, Nathan De Cat en Tristan Degreef. Die laatste mocht vorig seizoen al een paar keer invallen in de hoofdmacht, terwijl Lapage en Engwanda ook al de selectie haalden. De Cat is dan weer een groot talent dat nog zestien moet worden, maar in de tweede seizoenshelft wel al titularis was bij RSCA Futures.

Daarnaast krijgen ook twee terugkerende huurlingen een nieuwe kans om zich te bewijzen. Ook Marco Kana en Alexis Flips mogen zich immers melden. Zij mogen zich de komende weken bewijzen aan Riemer om misschien weer deel uit te maken van de A-kern. Dat maakte onze redactie al weken geleden bekend

Kana en Flips krijgen ook nieuwe kans

Kana werd vorig seizoen nog verhuurd aan KV Kortrijk, dat hem haalde op voorspraak van Vincent Kompany - Burnley leek de Kerels toen over te nemen. De intussen 21-jarige defensieve middenvelder was er doorgaans titularis, maar door blessures kwam hij toch slechts 24 keer in actie.

Flips vertrok dan weer tijdens de wintermercato naar Ankaragücü, nadat hij zich in de eerste seizoenshelft niet had kunnen doorzetten. In Turkije was hij echter ook veelal invaller. Hij kwam er uiteindelijk nog tien keer in actie, waarbij hij één assist gaf.

Zal Kana nog doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

23
23
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

49
49
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

26
26
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

24
24
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

120
120
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

172
172
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

562
562
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

243
243
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

196
196
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

99
99
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

108
108
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

719
719
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

192
192
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

327
327
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws