Pover Kroatië krijgt Albanese uppercut in 95ste minuut

door
Pover Kroatië krijgt Albanese uppercut in 95ste minuut

Vandaag begonnen ze aan de tweede speeldag in de groepsfase. Kroatië stond onder druk tegen Albanie na de nederlaag tegen Spanje. De Kroaten stelden teleur en in de 95ste minuut werd het 2-2.

LEES OOK: Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Zwak Kroatië

Kroatië speelde barslecht tegen Albanië. De Kroaten speelden te traag en zonder inspiratie. De Albanezen hielden hen makkelijk af en zij hadden veruit de beste kansen.

Het was dan ook geen toeval dat Qazim Laçi de Albanezen op voorsprong bracht met een rake kopbal. Daarna kregen ze nog een aantal kansen, maar het bleef 0-1 tot aan de rust. Dat was simpelweg een logische tussenstand. Kroatië moest zich dringend herpakken.

Albanië bezwijkt toch niet

Bij de Kroaten kwamen Pasalic en Sucic voor Brozovic en Majer. Kroatië was meteen dreigend, eindelijk, en voetbalde sneller en met meer drang naar voren. Dat kwam geen minuut te vroeg. Albanië kwam er nog moeilijk uit, maar Kroatië moest toch dringend gaan scoren.

De Albanezen verdedigden goed en bij Kroatië ontbrak toch creatief vermogen en snelheid om echt enorm grote kansen bij elkaar te spelen. Albanië rook een stunt, maar een twintigtal minuten voor tijd werd Kramaric bediend. De aanvaller trapte de 1-1 in doel. Ging Kroatië er nu ook over? Twee minuten later was Pasalic er alvast zeer dichtbij.

Albanië was het helemaal kwijt en drie minuten na de 1-1 wist Susic via een Albanees been de 2-1 te scoren. Albanië tegen het canvas, maar het rechtte de rug. In de slotfase verdedigde Kroatië nog maar eens matig en Klaus Gjasula scoorde de 2-2 in de 95ste minuut. Dat was ook de eindstand.

Scoreverloop:

  • 0-1 (11') Qazim Laçi
  • 1-1 (74') Andrej Kramaric
  • 2-1 (76') Own-goal
  • 2-2 (95') Klaus Gjasula

Gaat Kroatië de groepsfase overleven?

Meest recent

Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Bij RSC Anderlecht lieten ze in januari een aantal spelers gaan. Moussa Ndiaye trok naar Schalke 04, ...

59
59
Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

94
94
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

239
239
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

92
92
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

49
49
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

0
0
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

368
368
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

282
282
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

83
83
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

46
46
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

88
88
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

255
255
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

114
114
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

120
120
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

290
290
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

152
152
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

570
570
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

566
566
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

519
519
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

252
252
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

449
449
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

377
377
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

235
235
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

1271
1271
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

89
89

Meer sportnieuws