Pover Kroatië krijgt Albanese uppercut in 95ste minuut

door
Pover Kroatië krijgt Albanese uppercut in 95ste minuut

Vandaag begonnen ze aan de tweede speeldag in de groepsfase. Kroatië stond onder druk tegen Albanie na de nederlaag tegen Spanje. De Kroaten stelden teleur en in de 95ste minuut werd het 2-2.

Zwak Kroatië

Kroatië speelde barslecht tegen Albanië. De Kroaten speelden te traag en zonder inspiratie. De Albanezen hielden hen makkelijk af en zij hadden veruit de beste kansen.

Het was dan ook geen toeval dat Qazim Laçi de Albanezen op voorsprong bracht met een rake kopbal. Daarna kregen ze nog een aantal kansen, maar het bleef 0-1 tot aan de rust. Dat was simpelweg een logische tussenstand. Kroatië moest zich dringend herpakken.

Albanië bezwijkt toch niet

Bij de Kroaten kwamen Pasalic en Sucic voor Brozovic en Majer. Kroatië was meteen dreigend, eindelijk, en voetbalde sneller en met meer drang naar voren. Dat kwam geen minuut te vroeg. Albanië kwam er nog moeilijk uit, maar Kroatië moest toch dringend gaan scoren.

De Albanezen verdedigden goed en bij Kroatië ontbrak toch creatief vermogen en snelheid om echt enorm grote kansen bij elkaar te spelen. Albanië rook een stunt, maar een twintigtal minuten voor tijd werd Kramaric bediend. De aanvaller trapte de 1-1 in doel. Ging Kroatië er nu ook over? Twee minuten later was Pasalic er alvast zeer dichtbij.

Albanië was het helemaal kwijt en drie minuten na de 1-1 wist Susic via een Albanees been de 2-1 te scoren. Albanië tegen het canvas, maar het rechtte de rug. In de slotfase verdedigde Kroatië nog maar eens matig en Klaus Gjasula scoorde de 2-2 in de 95ste minuut. Dat was ook de eindstand.

Scoreverloop:

  • 0-1 (11') Qazim Laçi
  • 1-1 (74') Andrej Kramaric
  • 2-1 (76') Own-goal
  • 2-2 (95') Klaus Gjasula

Gaat Kroatië de groepsfase overleven?

Meest recent

Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

5
5
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

33
33
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

67
67
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

154
154
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

198
198
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

177
177
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

364
364
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

15
15
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

56
56
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

474
474
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

361
361
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

246
246
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

294
294
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

88
88
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

679
679
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

249
249
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

476
476
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

718
718
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

216
216
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

426
426
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

191
191
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

187
187
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

177
177
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

81
81
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

275
275

Meer sportnieuws