Pover Kroatië krijgt Albanese uppercut in 95ste minuut

door
Pover Kroatië krijgt Albanese uppercut in 95ste minuut

Vandaag begonnen ze aan de tweede speeldag in de groepsfase. Kroatië stond onder druk tegen Albanie na de nederlaag tegen Spanje. De Kroaten stelden teleur en in de 95ste minuut werd het 2-2.

Zwak Kroatië

Kroatië speelde barslecht tegen Albanië. De Kroaten speelden te traag en zonder inspiratie. De Albanezen hielden hen makkelijk af en zij hadden veruit de beste kansen.

Het was dan ook geen toeval dat Qazim Laçi de Albanezen op voorsprong bracht met een rake kopbal. Daarna kregen ze nog een aantal kansen, maar het bleef 0-1 tot aan de rust. Dat was simpelweg een logische tussenstand. Kroatië moest zich dringend herpakken.

Albanië bezwijkt toch niet

Bij de Kroaten kwamen Pasalic en Sucic voor Brozovic en Majer. Kroatië was meteen dreigend, eindelijk, en voetbalde sneller en met meer drang naar voren. Dat kwam geen minuut te vroeg. Albanië kwam er nog moeilijk uit, maar Kroatië moest toch dringend gaan scoren.

De Albanezen verdedigden goed en bij Kroatië ontbrak toch creatief vermogen en snelheid om echt enorm grote kansen bij elkaar te spelen. Albanië rook een stunt, maar een twintigtal minuten voor tijd werd Kramaric bediend. De aanvaller trapte de 1-1 in doel. Ging Kroatië er nu ook over? Twee minuten later was Pasalic er alvast zeer dichtbij.

Albanië was het helemaal kwijt en drie minuten na de 1-1 wist Susic via een Albanees been de 2-1 te scoren. Albanië tegen het canvas, maar het rechtte de rug. In de slotfase verdedigde Kroatië nog maar eens matig en Klaus Gjasula scoorde de 2-2 in de 95ste minuut. Dat was ook de eindstand.

Scoreverloop:

  • 0-1 (11') Qazim Laçi
  • 1-1 (74') Andrej Kramaric
  • 2-1 (76') Own-goal
  • 2-2 (95') Klaus Gjasula

Gaat Kroatië de groepsfase overleven?

Meest recent

Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

6
6
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

11
11
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

17
17
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

30
30
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

52
52
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

120
120
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

89
89
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

129
129
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

118
118
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

26
26
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

218
218
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

293
293
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

95
95
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

400
400
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

314
314
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

128
128
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

210
210
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

434
434
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

113
113
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

290
290
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

216
216
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

286
286
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

471
471
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

192
192

Meer sportnieuws