'Club Brugge legt transferbod neer en krijgt concurrentie'

door
'Club Brugge legt transferbod neer en krijgt concurrentie'

Club Brugge heeft voor komend seizoen al twee inkomende transfers afgerond met Ardon Jashari en het definitief overnemen van Nordin Jackers. Ook de Argentijnse verdediger Zaid Romero is op komst, maar daar zal het niet bij blijven. Club bewandelt nog verschillende pistes.

Een opvolger voor de vertrekkende Igor Thiago is een prioriteit, terwijl er ook op de flank nog iets welkom is voor het geval Andreas Skov Olsen en/of Antonio Nusa vertrekken. De voorbije dagen werd Club daarvoor al gelinkt aan een nieuwe tienersensatie: de 18-jarige Zuid-Afrikaan Shandre Campbell.

LEES OOK: Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

Club strijdt met Feyenoord om Campbell

Volgens Soccer Laduma maakt Club nu ook effectief werk van de komst van de jonge winger. Ze zouden al een bod neergelegd hebben bij zijn club SuperSport United, maar ze zijn niet de enigen die dat gedaan hebben. Ook Feyenoord zou namelijk op de tiener azen.

Club krijgt dus stevige concurrentie voor Campbell. SuperSport zou nu met beide gegadigden onderhandelen, al is er van een akkoord nog lang geen sprake. De prijs voor Campbell is wel al bekend: er zou minstens 2,5 miljoen euro op tafel moeten komen om hem los te weken.

Vraagprijs: 2,5 miljoen

De makelaar van Campbell bevestigt ook dat er interesse is, maar dieper wou hij daar niet op ingaan. Het is dus ook niet duidelijk waar de voorkeur van de speler zou liggen.

Campbell brak het afgelopen seizoen helemaal door bij SuperSport. Hij kwam er in totaal 30 keer in actie, waarbij hij goed was voor vijf goals en zes assists. 

Moet Club die 2,5 miljoen op tafel leggen?

Meest recent

Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

7
7
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

12
12
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

118
118
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

78
78
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

414
414
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

188
188
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

269
269
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

146
146
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

94
94
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

507
507
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

233
233
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

117
117
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

522
522
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

422
422
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

641
641
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

249
249
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

494
494
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

344
344
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

94
94
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

546
546
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

375
375
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

110
110
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

237
237
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

577
577
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

310
310

Meer sportnieuws