'Club Brugge richt pijlen op nieuwe tienersensatie'

door
'Club Brugge richt pijlen op nieuwe tienersensatie'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waar het steeds vroeger toptalenten weet te detecteren. De scouting van Blauw-Zwart heeft nu alweer een nieuwe goudklomp in het vizier.

Volgens lokale bronnen heeft Club namelijk een oogje laten vallen op Shandre Campbell, een 18-jarige Zuid Afrikaan die momenteel in zijn thuisland bij SuperSport United aan de slag is. Daar vierde hij dit seizoen zijn debuut op het hoogste niveau.

LEES OOK: 'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

Club wil Campbell

Met vijf goals en zes assists in 30 optredens liet Campbell meteen zien wat hij in zijn mars heeft. De kans dat de jonge winger, die geboekstaafd staat als een enorm talent, deze zomer bij bij zijn huidige werkgever blijft is dan ook bijna onbestaande.

"Er wordt algemeen aangenomen dat SSU zich al heeft neergelegd bij het verlies van de tiener tijdens de komende transferperiode. De ploeg staat nu open voor een deal waarbij alle betrokken partijen tevreden zijn", klinkt het namelijk bij SABC Sport.

Koopje voor Club?

Volgens datzelfde medium is Club dus een van de gegadigden om Campbell, de verkozen werd tot Jonge Speler van het Seizoen in Zuid-Afrika, straks in te lijven. Dévy Rigaux en co zouden al informatie hebben ingewonnen over zijn voorwaarden.

De linkspoot zijn zaakwaarnemer bevestigde alvast dat zijn pupil allicht op weg is naar Europa, waar hij naar verluidt nog meer interesse geniet. De marktwaarde van Campbell wordt nauwelijks op een half miljoen geschat. Een koopje dus voor Club?

Club moet blijven inzetten op dit soort targets

Meest recent

Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

0
0
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

89
89
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

42
42
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

77
77
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

23
23
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

46
46
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

93
93
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

101
101
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

197
197
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

181
181
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

34
34
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

45
45
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

259
259
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

82
82
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

113
113
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

168
168
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

40
40
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

113
113
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

144
144
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

151
151
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

197
197
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

598
598

Meer sportnieuws