'Club Brugge richt pijlen op nieuwe tienersensatie'

door
'Club Brugge richt pijlen op nieuwe tienersensatie'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waar het steeds vroeger toptalenten weet te detecteren. De scouting van Blauw-Zwart heeft nu alweer een nieuwe goudklomp in het vizier.

Volgens lokale bronnen heeft Club namelijk een oogje laten vallen op Shandre Campbell, een 18-jarige Zuid Afrikaan die momenteel in zijn thuisland bij SuperSport United aan de slag is. Daar vierde hij dit seizoen zijn debuut op het hoogste niveau.

LEES OOK: Frank Raes incasseert heel zware klap

Club wil Campbell

Met vijf goals en zes assists in 30 optredens liet Campbell meteen zien wat hij in zijn mars heeft. De kans dat de jonge winger, die geboekstaafd staat als een enorm talent, deze zomer bij bij zijn huidige werkgever blijft is dan ook bijna onbestaande.

"Er wordt algemeen aangenomen dat SSU zich al heeft neergelegd bij het verlies van de tiener tijdens de komende transferperiode. De ploeg staat nu open voor een deal waarbij alle betrokken partijen tevreden zijn", klinkt het namelijk bij SABC Sport.

Koopje voor Club?

Volgens datzelfde medium is Club dus een van de gegadigden om Campbell, de verkozen werd tot Jonge Speler van het Seizoen in Zuid-Afrika, straks in te lijven. Dévy Rigaux en co zouden al informatie hebben ingewonnen over zijn voorwaarden.

De linkspoot zijn zaakwaarnemer bevestigde alvast dat zijn pupil allicht op weg is naar Europa, waar hij naar verluidt nog meer interesse geniet. De marktwaarde van Campbell wordt nauwelijks op een half miljoen geschat. Een koopje dus voor Club?

Club moet blijven inzetten op dit soort targets

Meest recent

Kazachstan-België: verrassende aanvoerder bij Rode Duivels

De Rode Duivels willen zich aanstaande zaterdag verzekeren van hun deelnamebewijs aan de ...

38
38
'Stroeykens en Epolo cashen meteen serieus bij Congo'

Terwijl de Rode Duivels met Nathan Ngoy en Romeo Vermant deze week twee nieuwe gezichten ...

42
42
'RWDM in grote problemen: stevige straf op komst?'

In de Challenger Pro League lijkt het dit seizoen voor de titel te zullen gaan tussen SK Beveren, KV ...

38
38
Ploegmaat schokt met uitspraak over De Bruyne bij Napoli

Vorig seizoen veroverde Napoli nog de titel in de Serie A, maar dit seizoen loopt het een pak ...

85
85
'Anderlecht likkebaardt: Kompany verschijnt op Neerpede'

Bij Anderlecht hopen ze aan een nieuw tijdperk te kunnen beginnen na de exit van Wouter Vandenhaute. ...

283
283
'Garcia toont genade: Duivel niet mee naar Kazachstan'

De Rode Duivels verzamelden zich dinsdag in het nationale trainingscentrum in Tubeke, waar ze ...

74
74
Charleroi pakt uit en legt talent langer vast

Charleroi was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

5
5
Anderlecht wil hem nú: nieuwe regista moet in januari landen

Anderlecht wil in januari doorpakken voor een nieuwe regista die meteen het spel moet sturen. Het ...

253
253
Pijnlijke situatie Faes: Britse journalist doet boekje open

De Rode Duivels stomen zich momenteel klaar voor de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein. Om ...

80
80
'Celtic hakt knoop door over kandidatuur Hayen'

Club Brugge keek de voorbije weken toch angstvallig naar wat er zich afspeelde in Glasgow. Daar nam ...

192
192
Verschueren en Bornauw spreken na terugkeer bij Anderlecht

Het zijn weer woelige maanden geweest bij Anderlecht. In september legde Wouter Vandenhaute zijn ...

205
205
Onana lyrisch over Duivel: “Blij dat ik hem zo goed zie doen”

De Rode Duivels spelen zonder Romelu Lukaku, Thibaut Courtois en Kevin De Bruyne. Dan is het aan ...

66
66
Benteke op drempel van monstertransfer?

.Christian Benteke speelt al drie jaar in de Major League Soccer, waar hij het zeer goed doet. Wat ...

104
104
Garcia hoopt mee: “Hij doet me denken aan Busquets”

Er spelen heel wat Belgen in het buitenland. De ene vergaat het al beter dan de andere. Na een zeer ...

73
73
Noorse ster in shockzaak: beschuldigingen duiken op

Een storm rond een belofte. Andreas Schjelderup, amper 21 en de toekomst van het Noorse voetbal, ...

42
42
'AA Gent krijgt plots kans op ex-speler van Barcelona'

AA Gent gaat in januari mogelijk versterking halen. De Buffalo’s kunnen een zomertarget ...

325
325
Transferbom Stassin: spits breekt eindelijk stilte

Lucas Stassin werd niet opgeroepen door Rudi Garcia, waar Romeo Vermant de voorkeur kreeg. De ...

61
61
De Ketelaere oordeelt scherp over Club en Anderlecht

Charles De Ketelaere kent een matig seizoen bij Atalanta. Iedereen hoopte dat hij de ploeg bij de ...

221
221
CIES onthult: “Deze Duivel moet absolute topverdiener zijn”

Het CIES Football Observatory pakt intussen al enkele jaren regelmatig uit met opmerkelijke ...

55
55
Vanderhaeghe verrast met nieuwe job bij Belgische profclub

Yves Vanderhaeghe solliciteerde de voorbije maanden druk naar een nieuwe job. De voormalige Rode ...

143
143
'Pro League neemt standpunt in over DAZN en format'

Woensdag stond er een Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Daarbij moest er ...

391
391
Daags voor cruciale match: nieuwe storm rond Brys

Zowat anderhalf jaar is Marc Brys intussen aan de slag als bondscoach van Kameroen, maar in die ...

82
82
Wilmots zwaar gestraft na uitbarsting tegen ref

Op 17 oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp helemaal uit de hand. De partij moest ...

171
171
Onana spreekt zich uit: wie moet kapitein worden?

De Rode Duivels moeten in de komende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK ...

51
51
Antwerp verrast fans met groot nieuws over tribune

Antwerp beleeft een zeer moeilijk seizoen, want bijna halfweg de reguliere competitie staat het pas ...

173
173

Meer sportnieuws