Italiaanse legende steunt Lukaku: "Ben altijd pro geweest"

door
Italiaanse legende steunt Lukaku:

Romelu Lukaku beleefde maandag een baaldag, want hij zag tegen Slowakije twee goals afgekeurd worden en miste ook een aantal kansen. Daardoor slikten de Rode Duivels een verrassende nederlaag in hun openingswedstrijd op het EK. Dat zagen ze ook in Italië.

Daar is Lukaku deze zomer weer een hot item, want hij moet opnieuw op zoek naar een nieuwe club. Zijn uitleenbeurt bij AS Roma krijgt geen vervolg en Chelsea wil hem absoluut verkopen. De voorbije weken werd hij al nadrukkelijk gelinkt aan Napoli, waar hij herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Chiellini vindt dat Napoli Lukaku moet halen

Die mogelijke transfer verdeelt de meningen in Italië, ook omdat Lukaku er dit seizoen toch niet voor kon zorgen dat AS Roma meespeelde voor de prijzen of zelfs maar zich plaatste voor de Champions League. Maar nu krijgt Lukaku steun uit opvallende hoek.

Bij Sky Sport Italia neemt de legendarische ex-verdediger Giorgio Chiellini het voor hem op. "Ik ben altijd pro-Lukaku geweest. Hij was afgelopen seizoen ook weer belangrijk voor Roma. Maar hij heeft een ploeg nodig rond zich, zoals bij Inter het geval was. Hij is een belangrijke speler die het verschil kan maken als hij fit is. Laat ons ook niet vergeten dat Napoli geen Europees speelt. Dat zal hem misschien de nodige rust geven."

Geen discussie over zijn kwaliteiten

Als het van Chiellini afhangt, moet Napoli dan ook zeker proberen om Lukaku binnen te halen. "Ze moeten eerst zien wat er met Kvara en Osimhen gebeurt. Los van de vraag of een deal haalbaar is en of Lukaku zelf wil komen, is het een speler die ze altijd moeten halen. Er kan geen discussie zijn over de kwaliteiten van Romelu."

Het zijn mooie woorden van Chiellini, die als speler jarenlang een rots in de branding was bij Juventus en Italië. Hij zette in januari op 39-jarige leeftijd een punt achter zijn profcarrière na een passage in de MLS bij Los Angeles FC.

Ben je het eens met Chiellini?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

27
27
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

41
41
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

130
130
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

145
145
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

248
248
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

340
340
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

504
504
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

289
289
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

262
262
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

169
169
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

420
420
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

67
67
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

134
134
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

255
255
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

210
210
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

71
71
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

98
98
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

127
127

Meer sportnieuws