Italiaanse legende steunt Lukaku: "Ben altijd pro geweest"

door
Italiaanse legende steunt Lukaku:

Romelu Lukaku beleefde maandag een baaldag, want hij zag tegen Slowakije twee goals afgekeurd worden en miste ook een aantal kansen. Daardoor slikten de Rode Duivels een verrassende nederlaag in hun openingswedstrijd op het EK. Dat zagen ze ook in Italië.

Daar is Lukaku deze zomer weer een hot item, want hij moet opnieuw op zoek naar een nieuwe club. Zijn uitleenbeurt bij AS Roma krijgt geen vervolg en Chelsea wil hem absoluut verkopen. De voorbije weken werd hij al nadrukkelijk gelinkt aan Napoli, waar hij herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Chiellini vindt dat Napoli Lukaku moet halen

Die mogelijke transfer verdeelt de meningen in Italië, ook omdat Lukaku er dit seizoen toch niet voor kon zorgen dat AS Roma meespeelde voor de prijzen of zelfs maar zich plaatste voor de Champions League. Maar nu krijgt Lukaku steun uit opvallende hoek.

Bij Sky Sport Italia neemt de legendarische ex-verdediger Giorgio Chiellini het voor hem op. "Ik ben altijd pro-Lukaku geweest. Hij was afgelopen seizoen ook weer belangrijk voor Roma. Maar hij heeft een ploeg nodig rond zich, zoals bij Inter het geval was. Hij is een belangrijke speler die het verschil kan maken als hij fit is. Laat ons ook niet vergeten dat Napoli geen Europees speelt. Dat zal hem misschien de nodige rust geven."

Geen discussie over zijn kwaliteiten

Als het van Chiellini afhangt, moet Napoli dan ook zeker proberen om Lukaku binnen te halen. "Ze moeten eerst zien wat er met Kvara en Osimhen gebeurt. Los van de vraag of een deal haalbaar is en of Lukaku zelf wil komen, is het een speler die ze altijd moeten halen. Er kan geen discussie zijn over de kwaliteiten van Romelu."

Het zijn mooie woorden van Chiellini, die als speler jarenlang een rots in de branding was bij Juventus en Italië. Hij zette in januari op 39-jarige leeftijd een punt achter zijn profcarrière na een passage in de MLS bij Los Angeles FC.

Ben je het eens met Chiellini?

Meest recent

'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

0
0
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

21
21
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

23
23
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

86
86
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

46
46
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

35
35
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

176
176
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

36
36
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

64
64
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

262
262
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

48
48
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

87
87
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

58
58
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

193
193
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

247
247
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

139
139
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

155
155
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

65
65
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

46
46
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

133
133
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

162
162
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

169
169
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

52
52

Meer sportnieuws