Italiaanse legende steunt Lukaku: "Ben altijd pro geweest"

door
Italiaanse legende steunt Lukaku:

Romelu Lukaku beleefde maandag een baaldag, want hij zag tegen Slowakije twee goals afgekeurd worden en miste ook een aantal kansen. Daardoor slikten de Rode Duivels een verrassende nederlaag in hun openingswedstrijd op het EK. Dat zagen ze ook in Italië.

Daar is Lukaku deze zomer weer een hot item, want hij moet opnieuw op zoek naar een nieuwe club. Zijn uitleenbeurt bij AS Roma krijgt geen vervolg en Chelsea wil hem absoluut verkopen. De voorbije weken werd hij al nadrukkelijk gelinkt aan Napoli, waar hij herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte.

LEES OOK: 'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Chiellini vindt dat Napoli Lukaku moet halen

Die mogelijke transfer verdeelt de meningen in Italië, ook omdat Lukaku er dit seizoen toch niet voor kon zorgen dat AS Roma meespeelde voor de prijzen of zelfs maar zich plaatste voor de Champions League. Maar nu krijgt Lukaku steun uit opvallende hoek.

Bij Sky Sport Italia neemt de legendarische ex-verdediger Giorgio Chiellini het voor hem op. "Ik ben altijd pro-Lukaku geweest. Hij was afgelopen seizoen ook weer belangrijk voor Roma. Maar hij heeft een ploeg nodig rond zich, zoals bij Inter het geval was. Hij is een belangrijke speler die het verschil kan maken als hij fit is. Laat ons ook niet vergeten dat Napoli geen Europees speelt. Dat zal hem misschien de nodige rust geven."

Geen discussie over zijn kwaliteiten

Als het van Chiellini afhangt, moet Napoli dan ook zeker proberen om Lukaku binnen te halen. "Ze moeten eerst zien wat er met Kvara en Osimhen gebeurt. Los van de vraag of een deal haalbaar is en of Lukaku zelf wil komen, is het een speler die ze altijd moeten halen. Er kan geen discussie zijn over de kwaliteiten van Romelu."

Het zijn mooie woorden van Chiellini, die als speler jarenlang een rots in de branding was bij Juventus en Italië. Hij zette in januari op 39-jarige leeftijd een punt achter zijn profcarrière na een passage in de MLS bij Los Angeles FC.

Ben je het eens met Chiellini?

Meest recent

Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

3
3
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

2
2
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

9
9
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

15
15
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

36
36
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

21
21
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

41
41
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

46
46
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

81
81
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

121
121
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

47
47
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

151
151
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

73
73
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

196
196
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

167
167
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

130
130
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

47
47
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

427
427
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

181
181
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

279
279
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

576
576
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

175
175
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

119
119

Meer sportnieuws