Italiaanse legende steunt Lukaku: "Ben altijd pro geweest"

door
Italiaanse legende steunt Lukaku:

Romelu Lukaku beleefde maandag een baaldag, want hij zag tegen Slowakije twee goals afgekeurd worden en miste ook een aantal kansen. Daardoor slikten de Rode Duivels een verrassende nederlaag in hun openingswedstrijd op het EK. Dat zagen ze ook in Italië.

Daar is Lukaku deze zomer weer een hot item, want hij moet opnieuw op zoek naar een nieuwe club. Zijn uitleenbeurt bij AS Roma krijgt geen vervolg en Chelsea wil hem absoluut verkopen. De voorbije weken werd hij al nadrukkelijk gelinkt aan Napoli, waar hij herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte.

LEES OOK: Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Chiellini vindt dat Napoli Lukaku moet halen

Die mogelijke transfer verdeelt de meningen in Italië, ook omdat Lukaku er dit seizoen toch niet voor kon zorgen dat AS Roma meespeelde voor de prijzen of zelfs maar zich plaatste voor de Champions League. Maar nu krijgt Lukaku steun uit opvallende hoek.

Bij Sky Sport Italia neemt de legendarische ex-verdediger Giorgio Chiellini het voor hem op. "Ik ben altijd pro-Lukaku geweest. Hij was afgelopen seizoen ook weer belangrijk voor Roma. Maar hij heeft een ploeg nodig rond zich, zoals bij Inter het geval was. Hij is een belangrijke speler die het verschil kan maken als hij fit is. Laat ons ook niet vergeten dat Napoli geen Europees speelt. Dat zal hem misschien de nodige rust geven."

Geen discussie over zijn kwaliteiten

Als het van Chiellini afhangt, moet Napoli dan ook zeker proberen om Lukaku binnen te halen. "Ze moeten eerst zien wat er met Kvara en Osimhen gebeurt. Los van de vraag of een deal haalbaar is en of Lukaku zelf wil komen, is het een speler die ze altijd moeten halen. Er kan geen discussie zijn over de kwaliteiten van Romelu."

Het zijn mooie woorden van Chiellini, die als speler jarenlang een rots in de branding was bij Juventus en Italië. Hij zette in januari op 39-jarige leeftijd een punt achter zijn profcarrière na een passage in de MLS bij Los Angeles FC.

Ben je het eens met Chiellini?

Meest recent

KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

108
108
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

85
85
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

78
78
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

86
86
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

28
28
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

74
74
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

391
391
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

53
53
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

115
115
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

204
204
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

132
132
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

101
101
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

630
630
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

327
327
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

121
121
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

104
104
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

97
97
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

68
68

Meer sportnieuws