Italiaanse legende steunt Lukaku: "Ben altijd pro geweest"

237
Italiaanse legende steunt Lukaku:

Romelu Lukaku beleefde maandag een baaldag, want hij zag tegen Slowakije twee goals afgekeurd worden en miste ook een aantal kansen. Daardoor slikten de Rode Duivels een verrassende nederlaag in hun openingswedstrijd op het EK. Dat zagen ze ook in Italië.

Daar is Lukaku deze zomer weer een hot item, want hij moet opnieuw op zoek naar een nieuwe club. Zijn uitleenbeurt bij AS Roma krijgt geen vervolg en Chelsea wil hem absoluut verkopen. De voorbije weken werd hij al nadrukkelijk gelinkt aan Napoli, waar hij herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte.

LEES OOK: ‘Van Bommel pakt uit met drastisch De Bruyne-besluit’

Chiellini vindt dat Napoli Lukaku moet halen

Die mogelijke transfer verdeelt de meningen in Italië, ook omdat Lukaku er dit seizoen toch niet voor kon zorgen dat AS Roma meespeelde voor de prijzen of zelfs maar zich plaatste voor de Champions League. Maar nu krijgt Lukaku steun uit opvallende hoek.

Bij Sky Sport Italia neemt de legendarische ex-verdediger Giorgio Chiellini het voor hem op. "Ik ben altijd pro-Lukaku geweest. Hij was afgelopen seizoen ook weer belangrijk voor Roma. Maar hij heeft een ploeg nodig rond zich, zoals bij Inter het geval was. Hij is een belangrijke speler die het verschil kan maken als hij fit is. Laat ons ook niet vergeten dat Napoli geen Europees speelt. Dat zal hem misschien de nodige rust geven."

Geen discussie over zijn kwaliteiten

Als het van Chiellini afhangt, moet Napoli dan ook zeker proberen om Lukaku binnen te halen. "Ze moeten eerst zien wat er met Kvara en Osimhen gebeurt. Los van de vraag of een deal haalbaar is en of Lukaku zelf wil komen, is het een speler die ze altijd moeten halen. Er kan geen discussie zijn over de kwaliteiten van Romelu."

Het zijn mooie woorden van Chiellini, die als speler jarenlang een rots in de branding was bij Juventus en Italië. Hij zette in januari op 39-jarige leeftijd een punt achter zijn profcarrière na een passage in de MLS bij Los Angeles FC.

Ben je het eens met Chiellini?

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

452
452
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

17
17
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

187
187
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

39
39
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

25
25
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

111
111
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

224
224
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

50
50
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

48
48
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

174
174
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

220
220
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

206
206
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1184
1184
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

114
114
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

47
47
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

315
315
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

85
85
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

70
70
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

33
33
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

70
70
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

182
182
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

372
372

Meer sportnieuws