‘Mirallas verlaat zinkend schip en zoekt nieuwe uitdaging’

door
‘Mirallas verlaat zinkend schip en zoekt nieuwe uitdaging’

Het Nieuwsblad laat weten dat voormalige Rode Duivel Kevin Mirallas binnenkort op te pikken is. De ex-aanvaller van onder meer Royal Antwerp FC en Standard Luik was de sportief directeur bij Eendacht Aalst.

Die club lijkt echter geen licentie te krijgen voor de Tweede Afdeling. De Turkse clubeigenaars kampen al een tijdje met financiële problemen en het rommelde ferm bij Aalst de laatste maanden.

LEES OOK: 'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

Mirallas verlaat zinkend schip

Mirallas kiest er aldus voor om het zinkende schip van Aalst te verlaten. De ex-Rode Duivel kiest eieren voor zijn geld en verwijderde op sociale media al zijn functie van sportief manager bij Aalst.

De Turkse eigenaars hebben nog een laatste strohalm bij het Belgische Arbitragehof (BAS), maar dat lijkt er niet te komen. Volgens HNB ziet het er niet naar uit dat het BAS een gunstige uitspraak zal doen inzake de licentie van Aalst.

Het ging van kwaad naar erger bij de Twee Nationaler. De jeugdwerking moest op een gegeven moment worden stopgezet omdat er geen elektriciteit en warm water meer was.

Wat nu voor Mirallas?

Mirallas neemt aldus afscheid van vergane glorie Eendacht Aalst en zoekt mogelijk een nieuwe uitdaging. Kan de zestigvoudig Rode Duivel hogerop aan de slag of heeft Mirallas er na het mislukt avontuur bij Aalst meteen de brui aan?

Mirallas speelde in het verleden onder meer bij Antwerp en Standard, maar beleefde zijn hoogdagen in de Premier League. Bij Everton was de vleugelaanvaller een smaakmaker. Hij maakte dan ook zestig caps voor de Belgische nationale ploeg vol met tien doelpunten.

Denk jij dat Mirallas ergens in België aan de slag gaat?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

66
66
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

12
12
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

31
31
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

51
51
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

358
358
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

298
298
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

78
78
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

596
596
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

568
568
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

301
301
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

108
108
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

55
55
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

82
82
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

422
422
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

57
57
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

141
141
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

203
203
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

178
178
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

380
380
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws