‘Mirallas verlaat zinkend schip en zoekt nieuwe uitdaging’

door
‘Mirallas verlaat zinkend schip en zoekt nieuwe uitdaging’

Het Nieuwsblad laat weten dat voormalige Rode Duivel Kevin Mirallas binnenkort op te pikken is. De ex-aanvaller van onder meer Royal Antwerp FC en Standard Luik was de sportief directeur bij Eendacht Aalst.

Die club lijkt echter geen licentie te krijgen voor de Tweede Afdeling. De Turkse clubeigenaars kampen al een tijdje met financiële problemen en het rommelde ferm bij Aalst de laatste maanden.

LEES OOK: ‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Mirallas verlaat zinkend schip

Mirallas kiest er aldus voor om het zinkende schip van Aalst te verlaten. De ex-Rode Duivel kiest eieren voor zijn geld en verwijderde op sociale media al zijn functie van sportief manager bij Aalst.

De Turkse eigenaars hebben nog een laatste strohalm bij het Belgische Arbitragehof (BAS), maar dat lijkt er niet te komen. Volgens HNB ziet het er niet naar uit dat het BAS een gunstige uitspraak zal doen inzake de licentie van Aalst.

Het ging van kwaad naar erger bij de Twee Nationaler. De jeugdwerking moest op een gegeven moment worden stopgezet omdat er geen elektriciteit en warm water meer was.

Wat nu voor Mirallas?

Mirallas neemt aldus afscheid van vergane glorie Eendacht Aalst en zoekt mogelijk een nieuwe uitdaging. Kan de zestigvoudig Rode Duivel hogerop aan de slag of heeft Mirallas er na het mislukt avontuur bij Aalst meteen de brui aan?

Mirallas speelde in het verleden onder meer bij Antwerp en Standard, maar beleefde zijn hoogdagen in de Premier League. Bij Everton was de vleugelaanvaller een smaakmaker. Hij maakte dan ook zestig caps voor de Belgische nationale ploeg vol met tien doelpunten.

Denk jij dat Mirallas ergens in België aan de slag gaat?

Meest recent

Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

49
49
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

29
29
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

46
46
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

22
22
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

173
173
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

32
32
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

203
203
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

116
116
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

282
282
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

58
58
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

312
312
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

340
340
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

356
356
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

145
145
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

406
406
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

155
155
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

376
376
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

348
348
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

73
73
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

554
554
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

119
119
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

978
978
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

587
587
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

655
655
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

775
775

Meer sportnieuws