‘Mirallas verlaat zinkend schip en zoekt nieuwe uitdaging’

302 stemmen
‘Mirallas verlaat zinkend schip en zoekt nieuwe uitdaging’

Het Nieuwsblad laat weten dat voormalige Rode Duivel Kevin Mirallas binnenkort op te pikken is. De ex-aanvaller van onder meer Royal Antwerp FC en Standard Luik was de sportief directeur bij Eendacht Aalst.

Die club lijkt echter geen licentie te krijgen voor de Tweede Afdeling. De Turkse clubeigenaars kampen al een tijdje met financiële problemen en het rommelde ferm bij Aalst de laatste maanden.

LEES OOK: Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

Mirallas verlaat zinkend schip

Mirallas kiest er aldus voor om het zinkende schip van Aalst te verlaten. De ex-Rode Duivel kiest eieren voor zijn geld en verwijderde op sociale media al zijn functie van sportief manager bij Aalst.

De Turkse eigenaars hebben nog een laatste strohalm bij het Belgische Arbitragehof (BAS), maar dat lijkt er niet te komen. Volgens HNB ziet het er niet naar uit dat het BAS een gunstige uitspraak zal doen inzake de licentie van Aalst.

Het ging van kwaad naar erger bij de Twee Nationaler. De jeugdwerking moest op een gegeven moment worden stopgezet omdat er geen elektriciteit en warm water meer was.

Wat nu voor Mirallas?

Mirallas neemt aldus afscheid van vergane glorie Eendacht Aalst en zoekt mogelijk een nieuwe uitdaging. Kan de zestigvoudig Rode Duivel hogerop aan de slag of heeft Mirallas er na het mislukt avontuur bij Aalst meteen de brui aan?

Mirallas speelde in het verleden onder meer bij Antwerp en Standard, maar beleefde zijn hoogdagen in de Premier League. Bij Everton was de vleugelaanvaller een smaakmaker. Hij maakte dan ook zestig caps voor de Belgische nationale ploeg vol met tien doelpunten.

Denk jij dat Mirallas ergens in België aan de slag gaat?

Meest recent

Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

13
13
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

41
41
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

219
219
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

76
76
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

87
87
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

33
33
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

97
97
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

261
261
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

91
91
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

50
50
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

56
56
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

166
166
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

118
118
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

53
53
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

144
144
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

378
378
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

249
249
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

518
518
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

139
139
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

128
128
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

110
110
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

430
430
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

801
801
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

106
106
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

293
293

Meer sportnieuws