‘Mirallas verlaat zinkend schip en zoekt nieuwe uitdaging’

door
‘Mirallas verlaat zinkend schip en zoekt nieuwe uitdaging’

Het Nieuwsblad laat weten dat voormalige Rode Duivel Kevin Mirallas binnenkort op te pikken is. De ex-aanvaller van onder meer Royal Antwerp FC en Standard Luik was de sportief directeur bij Eendacht Aalst.

Die club lijkt echter geen licentie te krijgen voor de Tweede Afdeling. De Turkse clubeigenaars kampen al een tijdje met financiële problemen en het rommelde ferm bij Aalst de laatste maanden.

LEES OOK: 'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Mirallas verlaat zinkend schip

Mirallas kiest er aldus voor om het zinkende schip van Aalst te verlaten. De ex-Rode Duivel kiest eieren voor zijn geld en verwijderde op sociale media al zijn functie van sportief manager bij Aalst.

De Turkse eigenaars hebben nog een laatste strohalm bij het Belgische Arbitragehof (BAS), maar dat lijkt er niet te komen. Volgens HNB ziet het er niet naar uit dat het BAS een gunstige uitspraak zal doen inzake de licentie van Aalst.

Het ging van kwaad naar erger bij de Twee Nationaler. De jeugdwerking moest op een gegeven moment worden stopgezet omdat er geen elektriciteit en warm water meer was.

Wat nu voor Mirallas?

Mirallas neemt aldus afscheid van vergane glorie Eendacht Aalst en zoekt mogelijk een nieuwe uitdaging. Kan de zestigvoudig Rode Duivel hogerop aan de slag of heeft Mirallas er na het mislukt avontuur bij Aalst meteen de brui aan?

Mirallas speelde in het verleden onder meer bij Antwerp en Standard, maar beleefde zijn hoogdagen in de Premier League. Bij Everton was de vleugelaanvaller een smaakmaker. Hij maakte dan ook zestig caps voor de Belgische nationale ploeg vol met tien doelpunten.

Denk jij dat Mirallas ergens in België aan de slag gaat?

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

82
82
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

51
51
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

26
26
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

70
70
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

41
41
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

231
231
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

31
31
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

48
48
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

173
173
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

61
61
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

402
402
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

229
229
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

82
82
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

107
107
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

337
337
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

70
70
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

34
34
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

175
175
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

231
231
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

207
207
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

941
941
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

183
183
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws