'KRC Genk plakt nog pittig prijskaartje op overbodige pion'

door
'KRC Genk plakt nog pittig prijskaartje op overbodige pion'

KRC Genk lijkt deze zomer met de grove borstel door de kleedkamer te willen gaan. Al wil dat niet zeggen dat Dimitri de Condé van plan is om kortingen toe te staan. Integendeel zelfs.

Zo verlangen de Limburgers de jackpot voor Bilal El Khannouss, die sowieso een stapje hogerop wil zetten. Meer nog dan de overige namen die in de geruchtenmolen aan een exit worden gelinkt lonkt voorts ook Mark McKenzie nadrukkelijk naar de uitgang van de Cegeka Arena.

LEES OOK: Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

McKenzie wil weg

In tegenstelling tot zijn maatje achterin Mujaid Sadick, met wie Genk nog rond de tafel zit, is de 25-jarige Amerikaan namelijk niet van plan om zijn aflopend contract te verlengen. Vermits hij binnen een jaar anders gratis de deur kan uitwandelen dringt een transfer zich nu dus al op. 

Intern heeft McKenzie alvast aangegeven dat hij zijn toekomst elders ziet. Hoewel het zich dus niet in de meest gunstige positie bevindt aan de onderhandeltafel vraagt Genk, dat met Matte Smets al een vervanger beet heeft, volgens Het Belang van Limburg toch nog boter bij de vis.

Genk vraagt jackpot

Welk prijskaartje hij precies op McKenzie heeft geplakt is weliswaar niet duidelijk, maar zelf legde De Condé zo'n 3,5 jaar geleden alleszins bijna 5,5 miljoen op tafel voor de 13-voudig international. Diens marktwaarde wordt momenteel nog altijd op een slordige zes miljoen geschat.

Nog volgens HBVL is er aan belangstelling uit meerdere Europese topcompetities alvast geen gebrek, bovendien kan McKenzie zich op de Copa America nog in de kijker spelen. Benieuwd welke som McKenzie, die dus met zekerheid mag beschikken, nog in het laatje zal brengen.

Hoeveel is McKenzie volgens u waard?

Meest recent

'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

84
84
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

26
26
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

154
154
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

108
108
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

236
236
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

124
124
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

52
52
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

153
153
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

56
56
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

310
310
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

460
460
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

75
75
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

261
261
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

225
225
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

444
444
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

411
411
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

619
619
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

545
545
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

147
147
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

492
492
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

50
50
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

197
197
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

188
188
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

443
443
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

125
125

Meer sportnieuws