'KRC Genk plakt nog pittig prijskaartje op overbodige pion'

door
'KRC Genk plakt nog pittig prijskaartje op overbodige pion'

KRC Genk lijkt deze zomer met de grove borstel door de kleedkamer te willen gaan. Al wil dat niet zeggen dat Dimitri de Condé van plan is om kortingen toe te staan. Integendeel zelfs.

Zo verlangen de Limburgers de jackpot voor Bilal El Khannouss, die sowieso een stapje hogerop wil zetten. Meer nog dan de overige namen die in de geruchtenmolen aan een exit worden gelinkt lonkt voorts ook Mark McKenzie nadrukkelijk naar de uitgang van de Cegeka Arena.

LEES OOK: Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

McKenzie wil weg

In tegenstelling tot zijn maatje achterin Mujaid Sadick, met wie Genk nog rond de tafel zit, is de 25-jarige Amerikaan namelijk niet van plan om zijn aflopend contract te verlengen. Vermits hij binnen een jaar anders gratis de deur kan uitwandelen dringt een transfer zich nu dus al op. 

Intern heeft McKenzie alvast aangegeven dat hij zijn toekomst elders ziet. Hoewel het zich dus niet in de meest gunstige positie bevindt aan de onderhandeltafel vraagt Genk, dat met Matte Smets al een vervanger beet heeft, volgens Het Belang van Limburg toch nog boter bij de vis.

Genk vraagt jackpot

Welk prijskaartje hij precies op McKenzie heeft geplakt is weliswaar niet duidelijk, maar zelf legde De Condé zo'n 3,5 jaar geleden alleszins bijna 5,5 miljoen op tafel voor de 13-voudig international. Diens marktwaarde wordt momenteel nog altijd op een slordige zes miljoen geschat.

Nog volgens HBVL is er aan belangstelling uit meerdere Europese topcompetities alvast geen gebrek, bovendien kan McKenzie zich op de Copa America nog in de kijker spelen. Benieuwd welke som McKenzie, die dus met zekerheid mag beschikken, nog in het laatje zal brengen.

Hoeveel is McKenzie volgens u waard?

Meest recent

Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

0
0
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

36
36
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

6
6
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

89
89
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

64
64
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

115
115
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

60
60
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

69
69
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

44
44
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

96
96
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

171
171
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

50
50
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

383
383
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

68
68
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

234
234
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

85
85
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

112
112
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

96
96
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

68
68
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

370
370
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

323
323
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

302
302
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

66
66

Meer sportnieuws