'KRC Genk plakt nog pittig prijskaartje op overbodige pion'

door
'KRC Genk plakt nog pittig prijskaartje op overbodige pion'

KRC Genk lijkt deze zomer met de grove borstel door de kleedkamer te willen gaan. Al wil dat niet zeggen dat Dimitri de Condé van plan is om kortingen toe te staan. Integendeel zelfs.

Zo verlangen de Limburgers de jackpot voor Bilal El Khannouss, die sowieso een stapje hogerop wil zetten. Meer nog dan de overige namen die in de geruchtenmolen aan een exit worden gelinkt lonkt voorts ook Mark McKenzie nadrukkelijk naar de uitgang van de Cegeka Arena.

LEES OOK: Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

McKenzie wil weg

In tegenstelling tot zijn maatje achterin Mujaid Sadick, met wie Genk nog rond de tafel zit, is de 25-jarige Amerikaan namelijk niet van plan om zijn aflopend contract te verlengen. Vermits hij binnen een jaar anders gratis de deur kan uitwandelen dringt een transfer zich nu dus al op. 

Intern heeft McKenzie alvast aangegeven dat hij zijn toekomst elders ziet. Hoewel het zich dus niet in de meest gunstige positie bevindt aan de onderhandeltafel vraagt Genk, dat met Matte Smets al een vervanger beet heeft, volgens Het Belang van Limburg toch nog boter bij de vis.

Genk vraagt jackpot

Welk prijskaartje hij precies op McKenzie heeft geplakt is weliswaar niet duidelijk, maar zelf legde De Condé zo'n 3,5 jaar geleden alleszins bijna 5,5 miljoen op tafel voor de 13-voudig international. Diens marktwaarde wordt momenteel nog altijd op een slordige zes miljoen geschat.

Nog volgens HBVL is er aan belangstelling uit meerdere Europese topcompetities alvast geen gebrek, bovendien kan McKenzie zich op de Copa America nog in de kijker spelen. Benieuwd welke som McKenzie, die dus met zekerheid mag beschikken, nog in het laatje zal brengen.

Hoeveel is McKenzie volgens u waard?

Meest recent

Voetbalbond reageert op relletje rond Rode Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

10
10
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

70
70
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

40
40
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

45
45
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

202
202
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

50
50
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

90
90
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

111
111
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

36
36
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

124
124
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

190
190
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

302
302
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

160
160
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

29
29
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

409
409
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

78
78
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

190
190
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

142
142
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

88
88
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

82
82
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

104
104
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

97
97
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

177
177
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

190
190
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

104
104

Meer sportnieuws