'Club Brugge stampt tegen schenen en haalt pion': “Onverwacht”

door
'Club Brugge stampt tegen schenen en haalt pion': “Onverwacht”

Club Brugge is achter de schermen bezig om alles op orde te krijgen na het tijdperk van Vincent Mannaert. Blauw-Zwart heeft echter tegen de schenen gestampt met de komst van Tim Moriau, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Moriau was actief bij Triatlon Vlaanderen en vlak voor de Olympische Spelen neemt hij onverwachts afscheid. Naar verluidt kiest Moriau voor een nieuwe uitdaging bij Club Brugge. Daar zal hij een puzzelstuk worden in de nieuwe sportieve structuur van de landskampioen.

LEES OOK: Smaakmaker Club speelt zich in de kijker: "Hij verdient lof"

Triatlon Vlaanderen

Bij Triatlon Vlaanderen zette Moriau de sportieve lijnen uit. Het vertrek kwam dan ook hard en als een verrassing aan bij de sportfederatie. “Het beëindigen van de samenwerking komt enigszins als een verrassing voor onze organisatie en atleten. Er ligt nog werk op de plank binnen topsport maar we hebben respect voor de beslissing van Tim”, zegt algemeen directeur Simon Plasschaert.

Moriau zelf sprak van een moeilijke beslissing, maar dat er zich plots een grote kans aanbood. Volgende week maandag zou hij pas met het nieuws naar buiten komen, maar HNB weet aldus dat het om een uitdaging bij Club Brugge gaat. Moriau zal een functie krijgen in de sportieve structuur van Devy Rigaux en Maarten Dedobbeleer.

Geen TD

Vorige week kwam nog het nieuws naar buiten dat Club Brugge geen technisch directeur zou aanstellen. Dat nieuws kwam als een verrassing omdat namen zoals John de Jong, Hugo Broos en Francky Dury al werden genoemd om de werklast weg te nemen van de sportieve cel. Komt er toch een nieuwe wending aan?

Een goede pion voor Club Brugge?

Meest recent

KRC Genk met gigantisch plan: “50-60 miljoen euro”

Bij KRC Genk is 2026 een belangrijk jaar. De Limburgers willen niet weer een seizoen kennen dat op ...

33
33
Fans Anderlecht viseren Renard en Hasi: "Topbeleid…"

Bij RSC Anderlecht hebben ze Cedric Hatenboer uitgeleend aan Telstar. Het is heel opvallend dat er ...

63
63
'Transferbom in de maak: Messi terug naar Europa'

De wintermercato is net van start gegaan en dus kan er in de komende maanden nog heel veel gaan ...

60
60
Smaakmaker Club speelt zich in de kijker: "Hij verdient lof"

Club Brugge reisde vorig weekend af naar Marbella om zich daar voor te bereiden op de tweede helft ...

76
76
Brys verrast met uitspraak over toekomst bij Kameroen

Kameroen plaatste zich zondagavond voor de kwartfinale van de Africa Cup door het Zuid-Afrika van ...

53
53
Leko voorspelt toptransfer voor twee spelers bij Club

Club Brugge brengt deze week door onder de Spaanse zon, want in Marbella werken ze aan de ...

108
108
Euvrard legt transferplannen Standard op tafel

De strijd om de zesde plaats en het bijhorende laatste ticket voor de Champions' Play-Off belooft de ...

80
80
Van den Bergh beslist over verderzetten exotisch avontuur

Vorige zomer nam de carrière van Jan Van den Bergh een zeer verrassende wending. De 31-jarige ...

21
21
'Antwerp moet wintertarget van lijstje schrappen'

Het wordt uitkijken naar wat Antwerp deze winter op de mercato zal doen. De Great Old maakte in ...

159
159
'Man Utd zoekt coach: eerste 4 kandidaten bekend'

De eerste dagen van 2026 blijken niet al te prettig voor trainers in de Premier League. Op ...

254
254
'AA Gent grijpt naast eerste winteraanwinst'

AA Gent vertoeft momenteel net als vele andere eersteklassers in Spanje om zich klaar te stomen voor ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'Duranville terug naar Anderlecht, Vanzeir weg bij Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

431
431
Man City tegen de touwen: Guardiola haalt ferm uit

Manchester City kreeg weer een ferme uppercut in de Premier League. Chelsea wist in het slot nog ...

99
99
Belgische clubs opgelet: Rode Duivel flirt met transfer

De wintermercato is vol aan de gang en verschillende spelers zoeken naar een oplossing. Zo zijn er ...

138
138
Lammens schrikt: Man Utd gooit Amorim per direct op straat

De bom is ontploft bij Manchester United. Daags na het puntenverlies tegen Leeds United, heeft de ...

232
232
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht wordt gelinkt aan een behoorlijk spectaculaire transfer. Volgens Duitse bronnen mikt ...

504
504
Details Gouden Schoen bekend: VTM zorgt voor enorme schok

Aanstaande zondag vindt het 72ste Gala van de Gouden Schoen plaats. Maar de uitreiking van de ...

920
920
Done deal: Anderlecht kondigt eerste wintertransfer aan

Terwijl de spelers van RSC Anderlecht momenteel de tweede seizoenshelft voorbereiden op Spaanse ...

489
489
'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

244
244
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

405
405
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

352
352
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

209
209
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

267
267
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

566
566
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

112
112

Meer sportnieuws