'Club Brugge stampt tegen schenen en haalt pion': “Onverwacht”

door
'Club Brugge stampt tegen schenen en haalt pion': “Onverwacht”

Club Brugge is achter de schermen bezig om alles op orde te krijgen na het tijdperk van Vincent Mannaert. Blauw-Zwart heeft echter tegen de schenen gestampt met de komst van Tim Moriau, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Moriau was actief bij Triatlon Vlaanderen en vlak voor de Olympische Spelen neemt hij onverwachts afscheid. Naar verluidt kiest Moriau voor een nieuwe uitdaging bij Club Brugge. Daar zal hij een puzzelstuk worden in de nieuwe sportieve structuur van de landskampioen.

LEES OOK: Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Triatlon Vlaanderen

Bij Triatlon Vlaanderen zette Moriau de sportieve lijnen uit. Het vertrek kwam dan ook hard en als een verrassing aan bij de sportfederatie. “Het beëindigen van de samenwerking komt enigszins als een verrassing voor onze organisatie en atleten. Er ligt nog werk op de plank binnen topsport maar we hebben respect voor de beslissing van Tim”, zegt algemeen directeur Simon Plasschaert.

Moriau zelf sprak van een moeilijke beslissing, maar dat er zich plots een grote kans aanbood. Volgende week maandag zou hij pas met het nieuws naar buiten komen, maar HNB weet aldus dat het om een uitdaging bij Club Brugge gaat. Moriau zal een functie krijgen in de sportieve structuur van Devy Rigaux en Maarten Dedobbeleer.

Geen TD

Vorige week kwam nog het nieuws naar buiten dat Club Brugge geen technisch directeur zou aanstellen. Dat nieuws kwam als een verrassing omdat namen zoals John de Jong, Hugo Broos en Francky Dury al werden genoemd om de werklast weg te nemen van de sportieve cel. Komt er toch een nieuwe wending aan?

Een goede pion voor Club Brugge?

Meest recent

Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

2
2
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

19
19
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

9
9
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

28
28
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

153
153
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

29
29
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

51
51
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

34
34
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

131
131
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

168
168
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

114
114
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

122
122
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

51
51
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

38
38
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

105
105
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

178
178
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

151
151
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

152
152
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

48
48
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

305
305
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

106
106
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

120
120
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

182
182
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

83
83

Meer sportnieuws