'Club Brugge stampt tegen schenen en haalt pion': “Onverwacht”

1222 stemmen
'Club Brugge stampt tegen schenen en haalt pion': “Onverwacht”

Club Brugge is achter de schermen bezig om alles op orde te krijgen na het tijdperk van Vincent Mannaert. Blauw-Zwart heeft echter tegen de schenen gestampt met de komst van Tim Moriau, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Moriau was actief bij Triatlon Vlaanderen en vlak voor de Olympische Spelen neemt hij onverwachts afscheid. Naar verluidt kiest Moriau voor een nieuwe uitdaging bij Club Brugge. Daar zal hij een puzzelstuk worden in de nieuwe sportieve structuur van de landskampioen.

LEES OOK: Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Triatlon Vlaanderen

Bij Triatlon Vlaanderen zette Moriau de sportieve lijnen uit. Het vertrek kwam dan ook hard en als een verrassing aan bij de sportfederatie. “Het beëindigen van de samenwerking komt enigszins als een verrassing voor onze organisatie en atleten. Er ligt nog werk op de plank binnen topsport maar we hebben respect voor de beslissing van Tim”, zegt algemeen directeur Simon Plasschaert.

Moriau zelf sprak van een moeilijke beslissing, maar dat er zich plots een grote kans aanbood. Volgende week maandag zou hij pas met het nieuws naar buiten komen, maar HNB weet aldus dat het om een uitdaging bij Club Brugge gaat. Moriau zal een functie krijgen in de sportieve structuur van Devy Rigaux en Maarten Dedobbeleer.

Geen TD

Vorige week kwam nog het nieuws naar buiten dat Club Brugge geen technisch directeur zou aanstellen. Dat nieuws kwam als een verrassing omdat namen zoals John de Jong, Hugo Broos en Francky Dury al werden genoemd om de werklast weg te nemen van de sportieve cel. Komt er toch een nieuwe wending aan?

Een goede pion voor Club Brugge?

Meest recent

Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

10
10
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

17
17
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

375
375
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

116
116
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

63
63
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

79
79
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

74
74
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

69
69
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

212
212
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

92
92
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

323
323
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

89
89
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

124
124
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

505
505
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

166
166
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

60
60
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

318
318
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

242
242
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

127
127
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

179
179
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

467
467
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

86
86
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

562
562

Meer sportnieuws