Vreemde wending: ‘Club Brugge hakt TD-knoop door na titel'

door
Vreemde wending: ‘Club Brugge hakt TD-knoop door na titel'

Club Brugge pakte de landstitel na een straffe comeback in de Champions Play-Offs. Nicky Hayen leidde Blauw-Zwart naar een nieuwe landstitel en volgens Het Nieuwsblad heeft de club haar kar gedraaid over enkele interne discussies. 

Vincent Mannaert neemt afscheid van Club Brugge en Blauw-Zwart wilde een technisch directeur aannemen om de werklast van Devy Rigaux en Maarten Dedobbeleer te verminderen. Dat plan lijkt nu in de vuilbak te zijn gegooid.

LEES OOK: Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

Succesformule

Door de onverwachte titel ziet Club Brugge geen meerwaarde in een extra naam voor het sportieve departement. De afgelopen maanden werden verschillende namen genoemd om de rol van technisch directeur op te vullen, maar Bart Verhaeghe en CEO Bob Madou vinden dat niet meer nodig.

Director of Football Rigaux zal verantwoordelijk zijn voor de transfers en Sports Director Maarten Dedobbeleer staat tussen de kern/staf en de beleidsbepalers. Met Nicky Hayen hoopt het ook het Club Brugge-DNA voort te zetten en een nieuwe pion is daarvoor niet nodig. John de Jong, Hugo Broos en Francky Dury werden eerder al genoemd.

Zoon Verhaeghe

Wel zal het met Lucas Verhaeghe, de zoon van Bart Verhaeghe, een nieuwe pion verwelkomen. Hij zal assistent van Rigaux worden en als recruitment manager gaan werken. Ook is Lucas Verhaeghe bestuurder.

De toekomst ziet er rooskleurig uit in Brugge. Club Brugge kan komend seizoen flink wat miljoenen op de bankrekening verwachten na het behalen van een nieuwe titel en plaatsing voor de groepsfase van de Champions League. Ook het stadiondossier lijkt de goede kant op te gaan.

Een goede keuze van Club Brugge?

Meest recent

Boeckx geeft Anderlecht raad: "Wie weet zelfs de titel"

Bij RSC Anderlecht was het tot dusver amper rustig. De Europese vernedering, het vertrek van Wouter ...

11
11
'AA Gent legt nieuwe bom onder het Belgische voetbal'

De voorbije maanden heeft het regelmatig gestormd binnen de Pro League. Er waren zeer moeizame ...

51
51
Stijnen oordeelt: "Hij moet meer spelen bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels gaan naar het WK van komende zomer. Dat lijkt vast te staan. De Belgen stonden er op ...

49
49
'Anderlecht wil scoren met enorme transferopportuniteit'

RSC Anderlecht is achter de schermen druk bezig met het scouten van spelers. De Brusselaars houden ...

51
51
Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

140
140
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

465
465
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

92
92
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

84
84
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

247
247
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

307
307
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

416
416
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

161
161
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

686
686
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

540
540
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

258
258
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

448
448
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

68
68
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

113
113
'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

35
35
"Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Er is de voorbije maanden bij Standard alweer heel wat veranderd. Dat liep echter lang niet altijd ...

99
99
Club Brugge mag dromen van Golden Boy

Elk jaar reikt de Italiaanse krant Tuttosport de Golden Boy Award uit, om de beste jonge speler op ...

191
191
‘Club Brugge in paniekstand: razendsnelle exit lijkt zeker’

De eerste A-cap van Aleksandar Stanković zet alles in een stroomversnelling bij Club Brugge. Zijn ...

453
453
Marc Coucke in shock: "Op één na allemaal failliet"

Een opvallende uitspraak in een interview met Humo doet de wenkbrauwen fronsen: “Op ...

196
196
Club stunt en haalt grote naam als T1 voor NXT

Vorig seizoen was Club NXT nog één van de revelaties in de Challenger Pro League en ...

420
420
Moeilijke start bij Anderlecht: Ouahbi geeft verklaring

Bij Anderlecht zullen ze straks met bijzondere aandacht de halve finale van het WK U20 volgen. Twee ...

209
209

Meer sportnieuws