Vreemde wending: ‘Club Brugge hakt TD-knoop door na titel'

721 stemmen
Vreemde wending: ‘Club Brugge hakt TD-knoop door na titel'

Club Brugge pakte de landstitel na een straffe comeback in de Champions Play-Offs. Nicky Hayen leidde Blauw-Zwart naar een nieuwe landstitel en volgens Het Nieuwsblad heeft de club haar kar gedraaid over enkele interne discussies. 

Vincent Mannaert neemt afscheid van Club Brugge en Blauw-Zwart wilde een technisch directeur aannemen om de werklast van Devy Rigaux en Maarten Dedobbeleer te verminderen. Dat plan lijkt nu in de vuilbak te zijn gegooid.

LEES OOK: 'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Succesformule

Door de onverwachte titel ziet Club Brugge geen meerwaarde in een extra naam voor het sportieve departement. De afgelopen maanden werden verschillende namen genoemd om de rol van technisch directeur op te vullen, maar Bart Verhaeghe en CEO Bob Madou vinden dat niet meer nodig.

Director of Football Rigaux zal verantwoordelijk zijn voor de transfers en Sports Director Maarten Dedobbeleer staat tussen de kern/staf en de beleidsbepalers. Met Nicky Hayen hoopt het ook het Club Brugge-DNA voort te zetten en een nieuwe pion is daarvoor niet nodig. John de Jong, Hugo Broos en Francky Dury werden eerder al genoemd.

Zoon Verhaeghe

Wel zal het met Lucas Verhaeghe, de zoon van Bart Verhaeghe, een nieuwe pion verwelkomen. Hij zal assistent van Rigaux worden en als recruitment manager gaan werken. Ook is Lucas Verhaeghe bestuurder.

De toekomst ziet er rooskleurig uit in Brugge. Club Brugge kan komend seizoen flink wat miljoenen op de bankrekening verwachten na het behalen van een nieuwe titel en plaatsing voor de groepsfase van de Champions League. Ook het stadiondossier lijkt de goede kant op te gaan.

Een goede keuze van Club Brugge?

Meest recent

Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

39
39
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

48
48
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

388
388
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

440
440
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

56
56
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

571
571
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

228
228
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

93
93
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

787
787
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

762
762
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

141
141
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

299
299
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

133
133
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

577
577
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

196
196
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

140
140
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

852
852
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

362
362
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

756
756
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

612
612
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

902
902
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

72
72
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

247
247
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

174
174
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

774
774

Meer sportnieuws