Vreemde wending: ‘Club Brugge hakt TD-knoop door na titel'

door
Vreemde wending: ‘Club Brugge hakt TD-knoop door na titel'

Club Brugge pakte de landstitel na een straffe comeback in de Champions Play-Offs. Nicky Hayen leidde Blauw-Zwart naar een nieuwe landstitel en volgens Het Nieuwsblad heeft de club haar kar gedraaid over enkele interne discussies. 

Vincent Mannaert neemt afscheid van Club Brugge en Blauw-Zwart wilde een technisch directeur aannemen om de werklast van Devy Rigaux en Maarten Dedobbeleer te verminderen. Dat plan lijkt nu in de vuilbak te zijn gegooid.

LEES OOK: Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Succesformule

Door de onverwachte titel ziet Club Brugge geen meerwaarde in een extra naam voor het sportieve departement. De afgelopen maanden werden verschillende namen genoemd om de rol van technisch directeur op te vullen, maar Bart Verhaeghe en CEO Bob Madou vinden dat niet meer nodig.

Director of Football Rigaux zal verantwoordelijk zijn voor de transfers en Sports Director Maarten Dedobbeleer staat tussen de kern/staf en de beleidsbepalers. Met Nicky Hayen hoopt het ook het Club Brugge-DNA voort te zetten en een nieuwe pion is daarvoor niet nodig. John de Jong, Hugo Broos en Francky Dury werden eerder al genoemd.

Zoon Verhaeghe

Wel zal het met Lucas Verhaeghe, de zoon van Bart Verhaeghe, een nieuwe pion verwelkomen. Hij zal assistent van Rigaux worden en als recruitment manager gaan werken. Ook is Lucas Verhaeghe bestuurder.

De toekomst ziet er rooskleurig uit in Brugge. Club Brugge kan komend seizoen flink wat miljoenen op de bankrekening verwachten na het behalen van een nieuwe titel en plaatsing voor de groepsfase van de Champions League. Ook het stadiondossier lijkt de goede kant op te gaan.

Een goede keuze van Club Brugge?

Meest recent

'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

3
3
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

71
71
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

53
53
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

101
101
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

29
29
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

21
21
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

87
87
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

94
94
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

133
133
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

97
97
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

149
149
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

130
130
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

436
436
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

151
151
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

72
72
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

88
88
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

41
41
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

149
149
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

232
232
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

547
547
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

169
169
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

167
167
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

39
39
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

103
103

Meer sportnieuws