'Koppen blijven rollen bij Standard: volgende vertrekker'

door
'Koppen blijven rollen bij Standard: volgende vertrekker'

Volgende week beginnen heel wat eersteklassers al opnieuw aan de voorbereiding op volgend seizoen. Dat is ook het geval bij Standard, dat zijn eerste training voor donderdag geprogrammeerd heeft. Maar daarvoor zijn er vooral nog veel vraagtekens op Sclessin.

Om te beginnen is het maar de vraag met welke spelersgroep Ivan Leko de voorbereiding aan zal vatten, want een waslijst aan spelers verlaat Standard deze zomer. Vorig seizoen werden heel wat spelers slechts gehuurd en daarnaast zijn Laifis en Bokadi ook einde contract.

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Standard zet fysiektrainer buiten

Maar ook de invulling van de staf van de Kroatische trainer is nog een vraagteken. De voorbije weken rolden immers al de nodige koppen bij de Rouches. De medische staf werd op de schop gegooid met het vertrek van de clubdokter en drie kinesisten. Maar daar blijft het niet bij.

Sudpresse weet dat Standard nu ook afscheid neemt van zijn fysiektrainer. Léo Djaoui zou Standard immers verlaten. De 37-jarige Fransman was sinds oktober 2021 aan de slag in Luik, waar hij arriveerde in het zog van Luka Elsner. Djaoui en Elsner hadden daarvoor immers ook al samengewerkt bij Pafos, Union, Amiens en KV Kortrijk.

Leko krijgt wel nieuwe assistent

Na het ontslag van de Sloveen bleef Djaoui wel bij Standard, maar nu moet hij na een kleine drie jaar ook vertrekken. Standard zal in de komende dagen nog een opvolger moeten vinden, zodat Leko met een volledige staf aan de voorbereiding kan beginnen. Eén belangrijke functie werd daarin wel al ingevuld.

Leko wou er nog een extra assistent bij en die heeft hij ook gekregen. De keuze viel daarbij op Jérémy Taravel, ex-verdediger van onder andere Lokeren, AA Gent en Cercle Brugge. De 37-jarige Fransman komt over van Union, waar hij vorig seizoen trainer was van de U18.

Zal Standard zijn ploeg op tijd klaar hebben voor het nieuwe seizoen?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

11
11
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

8
8
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

303
303
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

30
30
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

37
37
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

232
232
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

51
51
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

287
287
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

348
348
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

49
49
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

153
153
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

127
127
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

77
77
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

34
34
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

263
263
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

50
50
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

117
117
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

304
304
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

228
228
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

294
294
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

695
695
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

286
286
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

156
156

Meer sportnieuws