'Koppen blijven rollen bij Standard: volgende vertrekker'

door
'Koppen blijven rollen bij Standard: volgende vertrekker'

Volgende week beginnen heel wat eersteklassers al opnieuw aan de voorbereiding op volgend seizoen. Dat is ook het geval bij Standard, dat zijn eerste training voor donderdag geprogrammeerd heeft. Maar daarvoor zijn er vooral nog veel vraagtekens op Sclessin.

Om te beginnen is het maar de vraag met welke spelersgroep Ivan Leko de voorbereiding aan zal vatten, want een waslijst aan spelers verlaat Standard deze zomer. Vorig seizoen werden heel wat spelers slechts gehuurd en daarnaast zijn Laifis en Bokadi ook einde contract.

LEES OOK: 'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Standard zet fysiektrainer buiten

Maar ook de invulling van de staf van de Kroatische trainer is nog een vraagteken. De voorbije weken rolden immers al de nodige koppen bij de Rouches. De medische staf werd op de schop gegooid met het vertrek van de clubdokter en drie kinesisten. Maar daar blijft het niet bij.

Sudpresse weet dat Standard nu ook afscheid neemt van zijn fysiektrainer. Léo Djaoui zou Standard immers verlaten. De 37-jarige Fransman was sinds oktober 2021 aan de slag in Luik, waar hij arriveerde in het zog van Luka Elsner. Djaoui en Elsner hadden daarvoor immers ook al samengewerkt bij Pafos, Union, Amiens en KV Kortrijk.

Leko krijgt wel nieuwe assistent

Na het ontslag van de Sloveen bleef Djaoui wel bij Standard, maar nu moet hij na een kleine drie jaar ook vertrekken. Standard zal in de komende dagen nog een opvolger moeten vinden, zodat Leko met een volledige staf aan de voorbereiding kan beginnen. Eén belangrijke functie werd daarin wel al ingevuld.

Leko wou er nog een extra assistent bij en die heeft hij ook gekregen. De keuze viel daarbij op Jérémy Taravel, ex-verdediger van onder andere Lokeren, AA Gent en Cercle Brugge. De 37-jarige Fransman komt over van Union, waar hij vorig seizoen trainer was van de U18.

Zal Standard zijn ploeg op tijd klaar hebben voor het nieuwe seizoen?

Meest recent

RSCA wacht af: twee ‘paniektransfers’ nog niet dé oplossing

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

8
8
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

7
7
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

14
14
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

83
83
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

59
59
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

211
211
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

43
43
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

124
124
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

115
115
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

195
195
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

362
362
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

42
42
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

417
417
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

261
261
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

78
78
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

104
104
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

202
202
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

185
185
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

136
136
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

522
522
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

37
37
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

208
208
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

355
355
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

38
38
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

60
60

Meer sportnieuws