'Koppen blijven rollen bij Standard: volgende vertrekker'

633 stemmen
'Koppen blijven rollen bij Standard: volgende vertrekker'

Volgende week beginnen heel wat eersteklassers al opnieuw aan de voorbereiding op volgend seizoen. Dat is ook het geval bij Standard, dat zijn eerste training voor donderdag geprogrammeerd heeft. Maar daarvoor zijn er vooral nog veel vraagtekens op Sclessin.

Om te beginnen is het maar de vraag met welke spelersgroep Ivan Leko de voorbereiding aan zal vatten, want een waslijst aan spelers verlaat Standard deze zomer. Vorig seizoen werden heel wat spelers slechts gehuurd en daarnaast zijn Laifis en Bokadi ook einde contract.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard zet fysiektrainer buiten

Maar ook de invulling van de staf van de Kroatische trainer is nog een vraagteken. De voorbije weken rolden immers al de nodige koppen bij de Rouches. De medische staf werd op de schop gegooid met het vertrek van de clubdokter en drie kinesisten. Maar daar blijft het niet bij.

Sudpresse weet dat Standard nu ook afscheid neemt van zijn fysiektrainer. Léo Djaoui zou Standard immers verlaten. De 37-jarige Fransman was sinds oktober 2021 aan de slag in Luik, waar hij arriveerde in het zog van Luka Elsner. Djaoui en Elsner hadden daarvoor immers ook al samengewerkt bij Pafos, Union, Amiens en KV Kortrijk.

Leko krijgt wel nieuwe assistent

Na het ontslag van de Sloveen bleef Djaoui wel bij Standard, maar nu moet hij na een kleine drie jaar ook vertrekken. Standard zal in de komende dagen nog een opvolger moeten vinden, zodat Leko met een volledige staf aan de voorbereiding kan beginnen. Eén belangrijke functie werd daarin wel al ingevuld.

Leko wou er nog een extra assistent bij en die heeft hij ook gekregen. De keuze viel daarbij op Jérémy Taravel, ex-verdediger van onder andere Lokeren, AA Gent en Cercle Brugge. De 37-jarige Fransman komt over van Union, waar hij vorig seizoen trainer was van de U18.

🚀

Zal Standard zijn ploeg op tijd klaar hebben voor het nieuwe seizoen?

Meest recent

'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

222
222
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

279
279
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

227
227
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

103
103
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

71
71
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

48
48
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

157
157
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

73
73
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

54
54
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

334
334
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

181
181
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

209
209
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

407
407
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

107
107
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

241
241
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

77
77
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

421
421
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

195
195
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

182
182
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

76
76
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

314
314
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

306
306
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

106
106
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

357
357
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1122
1122

Meer sportnieuws