'Koppen blijven rollen bij Standard: volgende vertrekker'

633 stemmen
'Koppen blijven rollen bij Standard: volgende vertrekker'

Volgende week beginnen heel wat eersteklassers al opnieuw aan de voorbereiding op volgend seizoen. Dat is ook het geval bij Standard, dat zijn eerste training voor donderdag geprogrammeerd heeft. Maar daarvoor zijn er vooral nog veel vraagtekens op Sclessin.

Om te beginnen is het maar de vraag met welke spelersgroep Ivan Leko de voorbereiding aan zal vatten, want een waslijst aan spelers verlaat Standard deze zomer. Vorig seizoen werden heel wat spelers slechts gehuurd en daarnaast zijn Laifis en Bokadi ook einde contract.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Standard zet fysiektrainer buiten

Maar ook de invulling van de staf van de Kroatische trainer is nog een vraagteken. De voorbije weken rolden immers al de nodige koppen bij de Rouches. De medische staf werd op de schop gegooid met het vertrek van de clubdokter en drie kinesisten. Maar daar blijft het niet bij.

Sudpresse weet dat Standard nu ook afscheid neemt van zijn fysiektrainer. Léo Djaoui zou Standard immers verlaten. De 37-jarige Fransman was sinds oktober 2021 aan de slag in Luik, waar hij arriveerde in het zog van Luka Elsner. Djaoui en Elsner hadden daarvoor immers ook al samengewerkt bij Pafos, Union, Amiens en KV Kortrijk.

Leko krijgt wel nieuwe assistent

Na het ontslag van de Sloveen bleef Djaoui wel bij Standard, maar nu moet hij na een kleine drie jaar ook vertrekken. Standard zal in de komende dagen nog een opvolger moeten vinden, zodat Leko met een volledige staf aan de voorbereiding kan beginnen. Eén belangrijke functie werd daarin wel al ingevuld.

Leko wou er nog een extra assistent bij en die heeft hij ook gekregen. De keuze viel daarbij op Jérémy Taravel, ex-verdediger van onder andere Lokeren, AA Gent en Cercle Brugge. De 37-jarige Fransman komt over van Union, waar hij vorig seizoen trainer was van de U18.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'
751

Zal Standard zijn ploeg op tijd klaar hebben voor het nieuwe seizoen?

Meest recent

Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

0
0
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

14
14
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

13
13
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

15
15
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

91
91
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

249
249
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

245
245
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

327
327
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

135
135
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

96
96
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

157
157
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

744
744
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

446
446
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

361
361
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

263
263
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

45
45
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

778
778
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

588
588
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

89
89
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

460
460

Meer sportnieuws