'Smaakmaker STVV stuurt Man Utd wandelen'

220 stemmen
'Smaakmaker STVV stuurt Man Utd wandelen'

STVV dreigt na een sterk seizoen helemaal leeggeplukt te worden. Trainer Thorsten Fink en Jarne Steuckers zijn al naar KRC Genk vertrokken en worden wellicht snel gevolgd door Matte Smets, terwijl ook Rein Van Helden en Mathias Delorge zeer gegeerd zijn door grotere clubs. Dat geldt ook voor Zion Suzuki.

De 21-jarige doelman streek pas vorige zomer neer op Stayen. Hij werd meteen de nummer één onder de lat en ontwikkelde zich goed. Hij kon zich bovendien ook op het internationale toneel in de kijker spelen, want hij was vorige winter op de Asia Cup de nummer één bij Japan.

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Man Utd aast op Suzuki

Het maakt dat een aantal buitenlandse clubs zijn ontwikkeling van zeer nabij volgen. Daarbij zou volgens de laatste berichten zelfs Manchester United zitten. De Engelse grootmacht was ook vorige zomer al geïnteresseerd in Suzuki en is hem duidelijk nog niet uit het oog verloren.

Alleen zou United niet al te veel hoop moeten koesteren op de komst van Suzuki. En dat om een opvallende reden: de doelman zou zelf niet geïnteresseerd zijn in een transfer naar Old Trafford.

Suzuki wil niet op de bank zitten bij Man Utd

"Het probleem is dat hij geen zin heeft om op de bank te zitten en het ziet er niet naar uit dat Onana zal vertrekken", legt journalist Dean Jones uit bij GiveMeSport. "Als hij een jaar geleden neen gezegd heeft tegen Man Utd, dan zie ik niet in waarom dat nu anders zou zijn. Hij wil nog altijd de nummer één zijn."

Naar Man Utd zal Suzuki dus wellicht niet trekken, maar dat betekent niet noodzakelijk dat hij op Stayen zal blijven. Er zijn immers nog meer geïnteresseerden voor de jonge keeper. Ook Genoa zou bijvoorbeeld al aan zijn mouw trekken.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord
1665

Goede beslissing van Suzuki?

Meest recent

Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

20
20
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

59
59
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

40
40
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

214
214
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

14
14
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

54
54
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

55
55
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

238
238
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

62
62
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

180
180
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

179
179
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

564
564
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

236
236
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

473
473
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

38
38
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

94
94
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

126
126
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

28
28
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

79
79
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

600
600
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

219
219
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

316
316

Meer sportnieuws