Oranje-fans viseren één speler: "Wat een aanfluiting!"

door
Oranje-fans viseren één speler:

Nederland heeft zondagnamiddag zijn campagne op het Europees kampioenschap afgetrapt. Oranje begon als grote favoriet aan de groepsmatch tegen Polen. Maar de eerste helft verliep desondanks behoorlijk lastig voor de ploeg van bondscoach Ronald Koeman.

Aan de steun van de achterban zal het in ieder geval niet gelegen hebben. Uren voor de afstrap werden de straten van speelstad Hamburg al overspoeld met aanhangers van Oranje. De vocale steun was ook in het stadion aanwezig. En dat werkte blijkbaar inspirerend.

Verdiende gelijkmaker

Nederland begon namelijk sterk aan de partij en kreegt meteen enkele goede kansen. Toch waren het zowaar de Polen die op voorsprong konden komen. Na een corner stond Adam Buksa, de vervanger van de geblesseerde Robert Lewandowski, op de juiste plaats om de 0-1 binnen te koppen.

Oranje liet het hoofd echter niet zakken en nam de match meteen weer in handen. Dat leidde uiteindelijk ook tot de verdiende gelijkmaker van uitblinker Cody Gakpo. En mits wat meer meeval in de afwerking had Oranje aan de rust ook op voorsprong kunnen staan. Ondanks de tegentreffer dus zeker geen slecht optreden.

Matige Veerman

Maar niet iedereen bij Nederland haalde voor rust het gewenste niveau. Op het middenveld bijvoorbeeld, had Joey Veerman het lastig om zijn stempel te drukken. De sterkhouder van PSV profiteerde van enkele blessuregevallen om een basisplaats te versieren, maar bedankte in de eerste helft niet voor het vertrouwen. Op het sociale medium 'X' kreeg hij dan ook behoorlijk wat kritiek over zich heen.

Nederland komt tekort voor de absolute Europese top ...

Meest recent

'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

242
242
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

18
18
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

102
102
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

383
383
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

237
237
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

510
510
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

222
222
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

510
510
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

93
93
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

537
537
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

361
361
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

700
700
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

589
589
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

186
186
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

114
114
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

486
486
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

74
74
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

424
424
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

254
254
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

225
225
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

358
358
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

271
271
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

452
452
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

252
252
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

74
74

Meer sportnieuws