Oranje-fans viseren één speler: "Wat een aanfluiting!"

door
Oranje-fans viseren één speler:

Nederland heeft zondagnamiddag zijn campagne op het Europees kampioenschap afgetrapt. Oranje begon als grote favoriet aan de groepsmatch tegen Polen. Maar de eerste helft verliep desondanks behoorlijk lastig voor de ploeg van bondscoach Ronald Koeman.

Aan de steun van de achterban zal het in ieder geval niet gelegen hebben. Uren voor de afstrap werden de straten van speelstad Hamburg al overspoeld met aanhangers van Oranje. De vocale steun was ook in het stadion aanwezig. En dat werkte blijkbaar inspirerend.

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Verdiende gelijkmaker

Nederland begon namelijk sterk aan de partij en kreegt meteen enkele goede kansen. Toch waren het zowaar de Polen die op voorsprong konden komen. Na een corner stond Adam Buksa, de vervanger van de geblesseerde Robert Lewandowski, op de juiste plaats om de 0-1 binnen te koppen.

Oranje liet het hoofd echter niet zakken en nam de match meteen weer in handen. Dat leidde uiteindelijk ook tot de verdiende gelijkmaker van uitblinker Cody Gakpo. En mits wat meer meeval in de afwerking had Oranje aan de rust ook op voorsprong kunnen staan. Ondanks de tegentreffer dus zeker geen slecht optreden.

Matige Veerman

Maar niet iedereen bij Nederland haalde voor rust het gewenste niveau. Op het middenveld bijvoorbeeld, had Joey Veerman het lastig om zijn stempel te drukken. De sterkhouder van PSV profiteerde van enkele blessuregevallen om een basisplaats te versieren, maar bedankte in de eerste helft niet voor het vertrouwen. Op het sociale medium 'X' kreeg hij dan ook behoorlijk wat kritiek over zich heen.

Nederland komt tekort voor de absolute Europese top ...

Meest recent

Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

56
56
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

64
64
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

64
64
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

52
52
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

115
115
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

25
25
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

42
42
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

241
241
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

184
184
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

173
173
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

126
126
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

100
100
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

58
58
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

289
289
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

130
130
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

437
437
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

151
151
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

394
394
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

126
126
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

245
245
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

133
133
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

576
576

Meer sportnieuws