'Nervositeit Tedesco neemt toe, één Duivel valt naast selectie'

door
'Nervositeit Tedesco neemt toe, één Duivel valt naast selectie'

Maandagavond is het zover, dan beginnen de Rode Duivels aan hun Europees kampioenschap met een groepsmatch tegen Slowakije. In aanloop naar dat duel blijft de defensie wel kopzorgen opleveren. Zo lijkt ook Axel Witsel zeker niet in actie te kunnen komen.

Zoals geweten kampten de Duivels in de voorbije dagen met een blessuregolf in de defensie. De revalidatie van Jan Vertonghen en Arthur Theate verloopt echter voorspoedig. Het tweetal traint inmiddels wel terug mee met de rest van de groep, maar een basisplaats tegen Slowakije komt allicht te vroeg.

Voor Thomas Meunier zit het EK er zoals geweten naar alle waarschijnlijkheid op nog voor het begonnen is. De rechtsback bleef zelfs op Belgische bodem om daar te werken aan zijn herstel. Mogelijk maakt hij in de latere fase van het toernooi zijn comeback, maar die kans lijkt klein.

LEES OOK: 'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Witsel definitief uit

En tot slot blijft ook de toestand van Axel Witsel voor hoofdbrekens zorgen. De ervaren pion viel uit tijdens de laatste oefenmatch tegen Luxemburg. Aanvankelijk leek de schade nog goed mee te vallen, maar inmiddels kon hij nog steeds niet aansluiten op de groepstraining.

Kristof Liberloo, chef sport van Het Belang van Limburg die de Duivels ter plaatse volgt in Duitsland, is dan ook duidelijk. Volgens hem zal Witsel maandag zeker niet spelen. Meer nog: hij verwacht niet eens dat de verdediger/middenvelder deel zal uitmaken van de selectie.

Zenuwen bij Tedesco

Tedesco zal achterin dus moeten puzzelen. Ondertussen beginnen de zenuwen ook bij de trainer toe te nemen. Eerder deze week maakte hij voor de trainingen nog een amicaal babbeltje met de journalisten voor de training, dat zit er inmiddels niet meer in. "Het is niet dat Tedesco er nerveus bijloopt, maar de spanning stijgt toch in het Duivelse kamp", aldus Liberloo.

Denkt u dat Tedesco de juiste man is als bondscoach?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

10
10
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

6
6
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

35
35
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

86
86
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

55
55
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

23
23
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

67
67
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

124
124
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

94
94
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

134
134
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

209
209
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

197
197
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

715
715
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

155
155
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

86
86
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

135
135
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

172
172
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

56
56
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

317
317
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

431
431
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

329
329
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

225
225
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

584
584

Meer sportnieuws