'Nervositeit Tedesco neemt toe, één Duivel valt naast selectie'

368
'Nervositeit Tedesco neemt toe, één Duivel valt naast selectie'

Maandagavond is het zover, dan beginnen de Rode Duivels aan hun Europees kampioenschap met een groepsmatch tegen Slowakije. In aanloop naar dat duel blijft de defensie wel kopzorgen opleveren. Zo lijkt ook Axel Witsel zeker niet in actie te kunnen komen.

Zoals geweten kampten de Duivels in de voorbije dagen met een blessuregolf in de defensie. De revalidatie van Jan Vertonghen en Arthur Theate verloopt echter voorspoedig. Het tweetal traint inmiddels wel terug mee met de rest van de groep, maar een basisplaats tegen Slowakije komt allicht te vroeg.

Voor Thomas Meunier zit het EK er zoals geweten naar alle waarschijnlijkheid op nog voor het begonnen is. De rechtsback bleef zelfs op Belgische bodem om daar te werken aan zijn herstel. Mogelijk maakt hij in de latere fase van het toernooi zijn comeback, maar die kans lijkt klein.

LEES OOK: ‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Witsel definitief uit

En tot slot blijft ook de toestand van Axel Witsel voor hoofdbrekens zorgen. De ervaren pion viel uit tijdens de laatste oefenmatch tegen Luxemburg. Aanvankelijk leek de schade nog goed mee te vallen, maar inmiddels kon hij nog steeds niet aansluiten op de groepstraining.

Kristof Liberloo, chef sport van Het Belang van Limburg die de Duivels ter plaatse volgt in Duitsland, is dan ook duidelijk. Volgens hem zal Witsel maandag zeker niet spelen. Meer nog: hij verwacht niet eens dat de verdediger/middenvelder deel zal uitmaken van de selectie.

Zenuwen bij Tedesco

Tedesco zal achterin dus moeten puzzelen. Ondertussen beginnen de zenuwen ook bij de trainer toe te nemen. Eerder deze week maakte hij voor de trainingen nog een amicaal babbeltje met de journalisten voor de training, dat zit er inmiddels niet meer in. "Het is niet dat Tedesco er nerveus bijloopt, maar de spanning stijgt toch in het Duivelse kamp", aldus Liberloo.

Denkt u dat Tedesco de juiste man is als bondscoach?

Meest recent

Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

15
15
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

102
102
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

43
43
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

32
32
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

244
244
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

20
20
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

378
378
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

40
40
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

629
629
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

60
60
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

24
24
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

527
527
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

209
209
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1026
1026
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

160
160
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

210
210
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

98
98
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

320
320
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

252
252
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

301
301
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

128
128
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

66
66

Meer sportnieuws