Opvolger Skov Olsen? 'Club wil international van 15 miljoen'

door
Opvolger Skov Olsen? 'Club wil international van 15 miljoen'

Op 24 juni begint Club Brugge met de trainingen in aanloop naar het komende seizoen. Voorlopig zal dat gebeuren met grotendeels dezelfde spelers als afgelopen seizoen. Achter de schermen wordt echter wel degelijk gewerkt aan verdere versterking.

Blauw-Zwart leek lange tijd op weg naar een mislukt seizoen. Maar met een spectaculaire remonte in de Play-Offs kroonde Club Brugge zich alsnog tot landskampioen. De West-Vlamingen wil de ingeslagen onder coach Nicky Hayen dan ook voortzetten. Al is extra versterking daarvoor geen overbodige luxe.

Club wil volgend seizoen namelijk opnieuw scoren op meerdere fronten en dus moet de selectie voldoende sterk zijn in breedte. Bovendien heeft Blauw-Zwart inmiddels al afscheid genomen van Igor Thiago, die bij Brentford FC aan de slag gaat. Een nieuwe spits is dus één van de prioriteiten.

LEES OOK: Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Extra flankaanvaller

Daarnaast kunnen smaakmakers als Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa deze zomer vertrekken. Een nieuwe (flank)aanvaller is bijgevolg welgekomen. En daarvoor zouden de Bruggelingen onder meer richting Portugal lonken.

Zo meldt Record dat de Belgische kampioen een oogje heeft laten vallen op Bachir Belloumi. Deze 22-jarige international van Algerije, die weliswaar zijn eerste cap nog moet veroveren, speelt momenteel bij SC Farense. Daar brak hij afgelopen seizoen helemaal door in de Portugese Liga.

Clausule van 15 miljoen

Belloumi was goed voor onder meer 7 goals en 4 assists, bovendien beschikt hij over nog heel wat groeipotentieel. Club Brugge is dan ook niet de enige gegadigde. Olympique Marseille en Parma FC zouden eveneens belangstelling tonen. De Algerijn heeft in zijn contract overigens een afkoopsom van zo'n 15 miljoen euro staan, al kan hij wellicht voor een aanzienlijk lager bedrag opgehaald worden.

Als Club slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

49
49
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

43
43
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

154
154
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

53
53
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

59
59
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

53
53
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

90
90
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

117
117
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

143
143
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

320
320
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

204
204
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

254
254
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

89
89
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

92
92
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

347
347
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

167
167
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

278
278
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

674
674
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

537
537
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

217
217
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws