Opvolger Skov Olsen? 'Club wil international van 15 miljoen'

door
Opvolger Skov Olsen? 'Club wil international van 15 miljoen'

Op 24 juni begint Club Brugge met de trainingen in aanloop naar het komende seizoen. Voorlopig zal dat gebeuren met grotendeels dezelfde spelers als afgelopen seizoen. Achter de schermen wordt echter wel degelijk gewerkt aan verdere versterking.

Blauw-Zwart leek lange tijd op weg naar een mislukt seizoen. Maar met een spectaculaire remonte in de Play-Offs kroonde Club Brugge zich alsnog tot landskampioen. De West-Vlamingen wil de ingeslagen onder coach Nicky Hayen dan ook voortzetten. Al is extra versterking daarvoor geen overbodige luxe.

Club wil volgend seizoen namelijk opnieuw scoren op meerdere fronten en dus moet de selectie voldoende sterk zijn in breedte. Bovendien heeft Blauw-Zwart inmiddels al afscheid genomen van Igor Thiago, die bij Brentford FC aan de slag gaat. Een nieuwe spits is dus één van de prioriteiten.

LEES OOK: De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Extra flankaanvaller

Daarnaast kunnen smaakmakers als Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa deze zomer vertrekken. Een nieuwe (flank)aanvaller is bijgevolg welgekomen. En daarvoor zouden de Bruggelingen onder meer richting Portugal lonken.

Zo meldt Record dat de Belgische kampioen een oogje heeft laten vallen op Bachir Belloumi. Deze 22-jarige international van Algerije, die weliswaar zijn eerste cap nog moet veroveren, speelt momenteel bij SC Farense. Daar brak hij afgelopen seizoen helemaal door in de Portugese Liga.

Clausule van 15 miljoen

Belloumi was goed voor onder meer 7 goals en 4 assists, bovendien beschikt hij over nog heel wat groeipotentieel. Club Brugge is dan ook niet de enige gegadigde. Olympique Marseille en Parma FC zouden eveneens belangstelling tonen. De Algerijn heeft in zijn contract overigens een afkoopsom van zo'n 15 miljoen euro staan, al kan hij wellicht voor een aanzienlijk lager bedrag opgehaald worden.

Als Club slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

29
29
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

33
33
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

48
48
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

90
90
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

129
129
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

40
40
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

154
154
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

57
57
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

73
73
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

385
385
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

348
348
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

794
794
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

262
262
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

40
40
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

431
431
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

246
246
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

975
975
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

327
327
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

386
386
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

218
218
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

106
106
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

655
655
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

272
272
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

126
126
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

577
577

Meer sportnieuws