Opvolger Skov Olsen? 'Club wil international van 15 miljoen'

door
Opvolger Skov Olsen? 'Club wil international van 15 miljoen'

Op 24 juni begint Club Brugge met de trainingen in aanloop naar het komende seizoen. Voorlopig zal dat gebeuren met grotendeels dezelfde spelers als afgelopen seizoen. Achter de schermen wordt echter wel degelijk gewerkt aan verdere versterking.

Blauw-Zwart leek lange tijd op weg naar een mislukt seizoen. Maar met een spectaculaire remonte in de Play-Offs kroonde Club Brugge zich alsnog tot landskampioen. De West-Vlamingen wil de ingeslagen onder coach Nicky Hayen dan ook voortzetten. Al is extra versterking daarvoor geen overbodige luxe.

Club wil volgend seizoen namelijk opnieuw scoren op meerdere fronten en dus moet de selectie voldoende sterk zijn in breedte. Bovendien heeft Blauw-Zwart inmiddels al afscheid genomen van Igor Thiago, die bij Brentford FC aan de slag gaat. Een nieuwe spits is dus één van de prioriteiten.

LEES OOK: 'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

Extra flankaanvaller

Daarnaast kunnen smaakmakers als Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa deze zomer vertrekken. Een nieuwe (flank)aanvaller is bijgevolg welgekomen. En daarvoor zouden de Bruggelingen onder meer richting Portugal lonken.

Zo meldt Record dat de Belgische kampioen een oogje heeft laten vallen op Bachir Belloumi. Deze 22-jarige international van Algerije, die weliswaar zijn eerste cap nog moet veroveren, speelt momenteel bij SC Farense. Daar brak hij afgelopen seizoen helemaal door in de Portugese Liga.

Clausule van 15 miljoen

Belloumi was goed voor onder meer 7 goals en 4 assists, bovendien beschikt hij over nog heel wat groeipotentieel. Club Brugge is dan ook niet de enige gegadigde. Olympique Marseille en Parma FC zouden eveneens belangstelling tonen. De Algerijn heeft in zijn contract overigens een afkoopsom van zo'n 15 miljoen euro staan, al kan hij wellicht voor een aanzienlijk lager bedrag opgehaald worden.

Als Club slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

13
13
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

13
13
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

137
137
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

86
86
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

323
323
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

135
135
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

166
166
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

387
387
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

640
640
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

279
279
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

611
611
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

354
354
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

547
547
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

506
506
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

60
60
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

255
255
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

404
404
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

551
551
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

148
148
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

320
320
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

331
331
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

192
192
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

409
409

Meer sportnieuws