Opvolger Skov Olsen? 'Club wil international van 15 miljoen'

door
Opvolger Skov Olsen? 'Club wil international van 15 miljoen'

Op 24 juni begint Club Brugge met de trainingen in aanloop naar het komende seizoen. Voorlopig zal dat gebeuren met grotendeels dezelfde spelers als afgelopen seizoen. Achter de schermen wordt echter wel degelijk gewerkt aan verdere versterking.

Blauw-Zwart leek lange tijd op weg naar een mislukt seizoen. Maar met een spectaculaire remonte in de Play-Offs kroonde Club Brugge zich alsnog tot landskampioen. De West-Vlamingen wil de ingeslagen onder coach Nicky Hayen dan ook voortzetten. Al is extra versterking daarvoor geen overbodige luxe.

Club wil volgend seizoen namelijk opnieuw scoren op meerdere fronten en dus moet de selectie voldoende sterk zijn in breedte. Bovendien heeft Blauw-Zwart inmiddels al afscheid genomen van Igor Thiago, die bij Brentford FC aan de slag gaat. Een nieuwe spits is dus één van de prioriteiten.

LEES OOK: 'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Extra flankaanvaller

Daarnaast kunnen smaakmakers als Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa deze zomer vertrekken. Een nieuwe (flank)aanvaller is bijgevolg welgekomen. En daarvoor zouden de Bruggelingen onder meer richting Portugal lonken.

Zo meldt Record dat de Belgische kampioen een oogje heeft laten vallen op Bachir Belloumi. Deze 22-jarige international van Algerije, die weliswaar zijn eerste cap nog moet veroveren, speelt momenteel bij SC Farense. Daar brak hij afgelopen seizoen helemaal door in de Portugese Liga.

Clausule van 15 miljoen

Belloumi was goed voor onder meer 7 goals en 4 assists, bovendien beschikt hij over nog heel wat groeipotentieel. Club Brugge is dan ook niet de enige gegadigde. Olympique Marseille en Parma FC zouden eveneens belangstelling tonen. De Algerijn heeft in zijn contract overigens een afkoopsom van zo'n 15 miljoen euro staan, al kan hij wellicht voor een aanzienlijk lager bedrag opgehaald worden.

Als Club slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

36
36
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

17
17
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

361
361
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

36
36
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

43
43
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

256
256
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

308
308
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

351
351
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

51
51
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

160
160
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

134
134
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

308
308
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

232
232
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

298
298
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

708
708
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

158
158

Meer sportnieuws