Mercato op zijn kop: 'Knaltransfer van 120 miljoen'

door
Mercato op zijn kop: 'Knaltransfer van 120 miljoen'

De zomertransferperiode staat voor de deur en er wordt weer vuurwerk verwacht op de mercato. Transferexpert Fabrizio Romano onthult een mogelijke knaltransfer van formaat.

Joao Neves is één van de volgende toptalenten die op het grote toneel is verschenen. De 19-jarige verdedigende middenvelder is een smaakmaker van Benfica en verschillende Europese grootmachten staan in de rij voor het toptalent.

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Enorme clausule

Neves is een jeugdproduct van Benfica en was afgelopen seizoen een absolute sterkhouder. In 33 competitiewedstrijden wist de middenvelder drie keer te scoren en twee assists te geven. Neves is ook opgeroepen voor de Portugese nationale ploeg door bondscoach Roberto Martinez voor het EK in Duitsland.

Inmiddels heeft Neves al zeven caps achter zijn naam staan en de middenvelder wordt gezien als ‘the next big thing’ in Portugal. Zijn aankoopclausule in het contract, dat nog tot 2028 loopt, is niet mals: 120 miljoen euro. Benfica lijkt ook niet te willen onderhandelen over een lagere transfersom.

Talentenfabriek

Benfica staat erom bekend om spelers op te leiden en te verkopen voor enorme bedragen. Als een transfer van 120 miljoen euro doorgaat zal Neves pas de derde duurste uitgaande transfer in de geschiedenis van de Portugese topclub zijn, waanzinnig.

Eerder wist het al Joao Felix voor 127 miljoen euro te slijten en Enzo Fernandez werd in een recenter verleden voor 121 miljoen euro aan Chelsea verkocht. Nu strijden Arsenal, Manchester United en PSG om Joao Neves.

Is Joao Neves 120 miljoen euro waard?

Meest recent

Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

8
8
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

15
15
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

42
42
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

23
23
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

46
46
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

34
34
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

137
137
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

277
277
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

34
34
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

153
153
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

31
31
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

60
60
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

86
86
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

88
88
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

498
498
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

240
240
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

174
174
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

150
150
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

321
321
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

43
43
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

91
91
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

253
253
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

37
37
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

96
96
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

147
147

Meer sportnieuws