Slowakije kent recept Rode Duivels: “Elke dag zwakke punten”

door
Slowakije kent recept Rode Duivels: “Elke dag zwakke punten”

Slowakije is de eerste tegenstander van de Rode Duivels op het EK in Duitsland. Op een persconferentie spraken enkele spelers over de manschappen van Domenico Tedesco.

De Rode Duivels trainden vandaag achter gesloten deuren. Jan Vertonghen en Arthur Theate zouden een hele training hebben kunnen afwerken. Dat is een flinke opsteker voor Tedesco, maar het is nog lang niet zeker of ze over twee dagen speelklaar zullen geraken.

LEES OOK: WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Zwakke punten

Slowakije zegt klaar te zijn voor de Rode Duivels. Sparta Praag-linksbuiten Lukas Haraslin onthulde het recept om de Belgen te verslaan. “Elke dag toont de coach ons de zwakke punten van België. Hij vertelt ons het recept om te winnen”, citeert Het Nieuwsblad.

Ook Leo Sauer weet waar Slowakije zal op moeten focussen. “Snelheid is de sleutel. Er zitten heel wat grote namen in de aanval onder de Belgen, maar in de defensie is dat minder het geval. Het zijn goede spelers, maar we weten dat er een snelheidsprobleem kan zijn”, aldus het toptalent van Feyenoord.

Rode Duivels favoriet

Haraslin spreekt nog over dezelfde waarden bij Slowakije. “Onze doelman Dubravka vertelt mij dat als ik niet twee keer scoor tegen de Belgen, hij mij een klap zal geven (lacht). Maar ik begrijp wat hij bedoelt: we moeten met vertrouwen spelen, ook al starten we niet als favoriet. Wij geloven er allemaal in.”

Uiteraard is de voormalige nummer één van de wereld favoriet, maar op een groot tornooi blijft alles mogelijk. De Duitsers gaven alvast het goede voorbeeld om de favorietenrol waar te maken. Schotland werd met 5-1 opzijgezet op de openingsspeeldag van het EK.

Vind jij Slowakije een stugge tegenstander?

Meest recent

'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

31
31
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

49
49
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

79
79
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

159
159
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

35
35
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

170
170
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

298
298
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

116
116
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

91
91
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

467
467
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

67
67
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

354
354
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

193
193
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

323
323
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

465
465
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

270
270
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

229
229
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

317
317
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

385
385
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

390
390
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

325
325
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

496
496
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

714
714
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

267
267

Meer sportnieuws