'Antwerp of Club Brugge: bal ligt in kamp van Odoi'

door
'Antwerp of Club Brugge: bal ligt in kamp van Odoi'

Een jaar na de dubbel sloot Antwerp de voorbije campagne af zonder Europees ticket. Om volgend seizoen terug beter te doen wil de Great Old zowaar shoppen bij de huidige landskampioen Club Brugge, waar het niemand minder dan Denis Odoi wil wegplukken.

De 36-jarige rechtsback kwam in Jan Breydel opnieuw volledig boven water nadat Nicky Hayen het roer overnam van Ronny Deila en zelfs nog een groot aandeel in de titelrace. In tegenstelling tot Éder Balanta staat Blauw-Zwart er daarom voor open om zijn aflopend contract wél te verlengen.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Antwerp of Club Brugge?

"Of hij blijft? Dat hangt van hemzelf af", liet Bob Madou recent in MIDMID al uitschijnen dat Club wel degelijk rond de tafel wilde zitten met Odoi. Ondertussen vonden er ook al de nodige gesprekken plaats, maar volgens Gazet van Antwerpen leverde dat tot dusver nog geen overeenkomst op.

Een situatie waar Antwerp van wil profiteren. Nog volgens de krant mag het stamnummer één alvast hoop koesteren dat het de Ghanees international kan overtuigen. Zelf is Odoi alleszins op de hoogte van de interesse uit Deurne-Noord, waar zijn ervaring en polyvalentie wordt geapprecieerd.

Odoi hakt knoop door

"Binnenkort zal hij, ook op basis van het financiële plaatje, over zijn toekomst moeten beslissen", aldus GVA, dat dus duidelijk aangeeft dat de bal momenteel in het kamp van de veelzijdige verdediger zelf ligt. Mogelijk ligt er op de Bosuil voor hem een lucratiever voorstel klaar dan in Brugge.

Al zou ook het sportieve aspect wel eens de doorslag kunnen geven. Odoi liet in het verleden al meermaals verstaan dat hij de nadagen van zijn carrière niet zomaar op de bank wil verslijten. Afwachten of Antwerp, slechts op één front actief, hem op dat gebied meer garanties kan bieden.

Waar zal Odoi volgend seizoen spelen?

Meest recent

Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

119
119
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

12
12
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

138
138
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

78
78
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

254
254
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

78
78
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

136
136
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

54
54
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

218
218
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

182
182
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

115
115
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

671
671
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

290
290
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

316
316
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

865
865
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

609
609
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

403
403
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

301
301
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

847
847
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

213
213
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

65
65
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

102
102
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

412
412
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

71
71

Meer sportnieuws