'Antwerp of Club Brugge: bal ligt in kamp van Odoi'

door
'Antwerp of Club Brugge: bal ligt in kamp van Odoi'

Een jaar na de dubbel sloot Antwerp de voorbije campagne af zonder Europees ticket. Om volgend seizoen terug beter te doen wil de Great Old zowaar shoppen bij de huidige landskampioen Club Brugge, waar het niemand minder dan Denis Odoi wil wegplukken.

De 36-jarige rechtsback kwam in Jan Breydel opnieuw volledig boven water nadat Nicky Hayen het roer overnam van Ronny Deila en zelfs nog een groot aandeel in de titelrace. In tegenstelling tot Éder Balanta staat Blauw-Zwart er daarom voor open om zijn aflopend contract wél te verlengen.

LEES OOK: Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

Antwerp of Club Brugge?

"Of hij blijft? Dat hangt van hemzelf af", liet Bob Madou recent in MIDMID al uitschijnen dat Club wel degelijk rond de tafel wilde zitten met Odoi. Ondertussen vonden er ook al de nodige gesprekken plaats, maar volgens Gazet van Antwerpen leverde dat tot dusver nog geen overeenkomst op.

Een situatie waar Antwerp van wil profiteren. Nog volgens de krant mag het stamnummer één alvast hoop koesteren dat het de Ghanees international kan overtuigen. Zelf is Odoi alleszins op de hoogte van de interesse uit Deurne-Noord, waar zijn ervaring en polyvalentie wordt geapprecieerd.

Odoi hakt knoop door

"Binnenkort zal hij, ook op basis van het financiële plaatje, over zijn toekomst moeten beslissen", aldus GVA, dat dus duidelijk aangeeft dat de bal momenteel in het kamp van de veelzijdige verdediger zelf ligt. Mogelijk ligt er op de Bosuil voor hem een lucratiever voorstel klaar dan in Brugge.

Al zou ook het sportieve aspect wel eens de doorslag kunnen geven. Odoi liet in het verleden al meermaals verstaan dat hij de nadagen van zijn carrière niet zomaar op de bank wil verslijten. Afwachten of Antwerp, slechts op één front actief, hem op dat gebied meer garanties kan bieden.

Waar zal Odoi volgend seizoen spelen?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

128
128
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

260
260
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

46
46
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

223
223
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

341
341
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

573
573
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

232
232
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

58
58
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

178
178
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

20
20
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

125
125
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1321
1321
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

99
99
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

607
607
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

56
56
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

124
124
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

163
163
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

165
165
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

283
283
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

118
118
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

345
345
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

43
43

Meer sportnieuws