'Antwerp of Club Brugge: bal ligt in kamp van Odoi'

386 stemmen
'Antwerp of Club Brugge: bal ligt in kamp van Odoi'

Een jaar na de dubbel sloot Antwerp de voorbije campagne af zonder Europees ticket. Om volgend seizoen terug beter te doen wil de Great Old zowaar shoppen bij de huidige landskampioen Club Brugge, waar het niemand minder dan Denis Odoi wil wegplukken.

De 36-jarige rechtsback kwam in Jan Breydel opnieuw volledig boven water nadat Nicky Hayen het roer overnam van Ronny Deila en zelfs nog een groot aandeel in de titelrace. In tegenstelling tot Éder Balanta staat Blauw-Zwart er daarom voor open om zijn aflopend contract wél te verlengen.

LEES OOK: 'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Antwerp of Club Brugge?

"Of hij blijft? Dat hangt van hemzelf af", liet Bob Madou recent in MIDMID al uitschijnen dat Club wel degelijk rond de tafel wilde zitten met Odoi. Ondertussen vonden er ook al de nodige gesprekken plaats, maar volgens Gazet van Antwerpen leverde dat tot dusver nog geen overeenkomst op.

Een situatie waar Antwerp van wil profiteren. Nog volgens de krant mag het stamnummer één alvast hoop koesteren dat het de Ghanees international kan overtuigen. Zelf is Odoi alleszins op de hoogte van de interesse uit Deurne-Noord, waar zijn ervaring en polyvalentie wordt geapprecieerd.

Odoi hakt knoop door

"Binnenkort zal hij, ook op basis van het financiële plaatje, over zijn toekomst moeten beslissen", aldus GVA, dat dus duidelijk aangeeft dat de bal momenteel in het kamp van de veelzijdige verdediger zelf ligt. Mogelijk ligt er op de Bosuil voor hem een lucratiever voorstel klaar dan in Brugge.

Al zou ook het sportieve aspect wel eens de doorslag kunnen geven. Odoi liet in het verleden al meermaals verstaan dat hij de nadagen van zijn carrière niet zomaar op de bank wil verslijten. Afwachten of Antwerp, slechts op één front actief, hem op dat gebied meer garanties kan bieden.

Waar zal Odoi volgend seizoen spelen?

Meest recent

Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

9
9
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

25
25
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

80
80
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

186
186
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

54
54
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

108
108
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

19
19
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

180
180
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

57
57
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

34
34
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

518
518
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

475
475
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

65
65
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

263
263
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

138
138
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

280
280
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

148
148
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

181
181
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

112
112
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

72
72
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

594
594
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

261
261
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

323
323

Meer sportnieuws