'Antwerp of Club Brugge: bal ligt in kamp van Odoi'

door
'Antwerp of Club Brugge: bal ligt in kamp van Odoi'

Een jaar na de dubbel sloot Antwerp de voorbije campagne af zonder Europees ticket. Om volgend seizoen terug beter te doen wil de Great Old zowaar shoppen bij de huidige landskampioen Club Brugge, waar het niemand minder dan Denis Odoi wil wegplukken.

De 36-jarige rechtsback kwam in Jan Breydel opnieuw volledig boven water nadat Nicky Hayen het roer overnam van Ronny Deila en zelfs nog een groot aandeel in de titelrace. In tegenstelling tot Éder Balanta staat Blauw-Zwart er daarom voor open om zijn aflopend contract wél te verlengen.

LEES OOK: Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Antwerp of Club Brugge?

"Of hij blijft? Dat hangt van hemzelf af", liet Bob Madou recent in MIDMID al uitschijnen dat Club wel degelijk rond de tafel wilde zitten met Odoi. Ondertussen vonden er ook al de nodige gesprekken plaats, maar volgens Gazet van Antwerpen leverde dat tot dusver nog geen overeenkomst op.

Een situatie waar Antwerp van wil profiteren. Nog volgens de krant mag het stamnummer één alvast hoop koesteren dat het de Ghanees international kan overtuigen. Zelf is Odoi alleszins op de hoogte van de interesse uit Deurne-Noord, waar zijn ervaring en polyvalentie wordt geapprecieerd.

Odoi hakt knoop door

"Binnenkort zal hij, ook op basis van het financiële plaatje, over zijn toekomst moeten beslissen", aldus GVA, dat dus duidelijk aangeeft dat de bal momenteel in het kamp van de veelzijdige verdediger zelf ligt. Mogelijk ligt er op de Bosuil voor hem een lucratiever voorstel klaar dan in Brugge.

Al zou ook het sportieve aspect wel eens de doorslag kunnen geven. Odoi liet in het verleden al meermaals verstaan dat hij de nadagen van zijn carrière niet zomaar op de bank wil verslijten. Afwachten of Antwerp, slechts op één front actief, hem op dat gebied meer garanties kan bieden.

Waar zal Odoi volgend seizoen spelen?

Meest recent

'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

7
7
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

32
32
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

91
91
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

35
35
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

66
66
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

87
87
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

158
158
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

66
66
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

39
39
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

49
49
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

59
59
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

27
27
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

478
478
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

133
133
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

117
117
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

381
381
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

60
60
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

520
520
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

593
593
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

119
119
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

324
324
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

294
294
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

319
319
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

208
208

Meer sportnieuws