'Antwerp of Club Brugge: bal ligt in kamp van Odoi'

386 stemmen
'Antwerp of Club Brugge: bal ligt in kamp van Odoi'

Een jaar na de dubbel sloot Antwerp de voorbije campagne af zonder Europees ticket. Om volgend seizoen terug beter te doen wil de Great Old zowaar shoppen bij de huidige landskampioen Club Brugge, waar het niemand minder dan Denis Odoi wil wegplukken.

De 36-jarige rechtsback kwam in Jan Breydel opnieuw volledig boven water nadat Nicky Hayen het roer overnam van Ronny Deila en zelfs nog een groot aandeel in de titelrace. In tegenstelling tot Éder Balanta staat Blauw-Zwart er daarom voor open om zijn aflopend contract wél te verlengen.

LEES OOK: Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Antwerp of Club Brugge?

"Of hij blijft? Dat hangt van hemzelf af", liet Bob Madou recent in MIDMID al uitschijnen dat Club wel degelijk rond de tafel wilde zitten met Odoi. Ondertussen vonden er ook al de nodige gesprekken plaats, maar volgens Gazet van Antwerpen leverde dat tot dusver nog geen overeenkomst op.

Een situatie waar Antwerp van wil profiteren. Nog volgens de krant mag het stamnummer één alvast hoop koesteren dat het de Ghanees international kan overtuigen. Zelf is Odoi alleszins op de hoogte van de interesse uit Deurne-Noord, waar zijn ervaring en polyvalentie wordt geapprecieerd.

Odoi hakt knoop door

"Binnenkort zal hij, ook op basis van het financiële plaatje, over zijn toekomst moeten beslissen", aldus GVA, dat dus duidelijk aangeeft dat de bal momenteel in het kamp van de veelzijdige verdediger zelf ligt. Mogelijk ligt er op de Bosuil voor hem een lucratiever voorstel klaar dan in Brugge.

Al zou ook het sportieve aspect wel eens de doorslag kunnen geven. Odoi liet in het verleden al meermaals verstaan dat hij de nadagen van zijn carrière niet zomaar op de bank wil verslijten. Afwachten of Antwerp, slechts op één front actief, hem op dat gebied meer garanties kan bieden.

Waar zal Odoi volgend seizoen spelen?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

29
29
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

55
55
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

80
80
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

43
43
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

77
77
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

242
242
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

53
53
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

355
355
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

175
175
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

637
637
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

137
137
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

460
460
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

661
661
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

495
495
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

510
510

Meer sportnieuws