‘Antwerp gaat voor megastunt en klopt aan bij Club Brugge'

1647 stemmen
‘Antwerp gaat voor megastunt en klopt aan bij Club Brugge'

De Jupiler Pro League-clubs bereiden zich achter de schermen al voor op volgend seizoen. De zomertransferperiode staat voor de deur en ook Royal Antwerp FC wil groots uitpakken.

The Great Old kende na de dubbel een minder seizoen en zag met Mark van Bommel de succescoach vertrekken. Op de transfermarkt wil het stunten en volgens Het Nieuwsblad kijkt Antwerp niet enkel naar Rosen Bozhinov, maar klopt het ook aan bij Club Brugge voor Denis Odoi.

Gratis

Het contract van Odoi loopt aan het einde van het seizoen af en vooral in de Champions Play-Offs was de verdediger een belangrijke pion voor Blauw-Zwart. Na een knappe comeback pakte Club Brugge alsnog de landstitel in de Jupiler Pro League.

Odoi zelf zou ook in gesprek zijn voor een nieuw contract bij Club Brugge, maar één club ligt alvast op de loer: Royal Antwerp FC. The Great Old wil het zwakke seizoen uitwissen en speurt op de transfermarkt naar opportuniteiten.  Kan het een schakel van de concurrentie wegkapen?

Ervaring

Met zijn 36 lentes is Odoi niet meer van de jongste, maar met Tjaronn Chery (36) haalde Antwerp al een ervaren kracht in huis. Het ziet er dus naar uit dat The Great Old tussen al het jong geweld ook nieuwe ervaren pionnen binnen wil halen. Odoi zou overigens op de hoogte zijn van de interesse en ook van het financieel aantrekkelijke voorstel van Antwerp.

Naast Odoi wordt ook Bozhinov nadrukkelijk genoemd. De verdediger speelt bij CSKA 1948. De 19-jarige Bulgaarse verdediger speelde achttien keer voor de ploeg uit Sofia. Eerder ging hij al op proef bij het Poolse Slask Wroclaw, maar dat draaide op niets uit. Antwerp zou alvast in pole position liggen om Bozhinov in te lijven.

LEES OOK: Furieuze Marc Coucke haalt vernietigend uit: "Niet genoeg!"

Is Odoi een goede speler voor Antwerp?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

52
52
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Rigaux troeft Club af, Ajax heeft nieuwe coach'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

33
33
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

70
70
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

123
123
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

44
44
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

221
221
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

126
126
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

388
388
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

102
102
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

73
73
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

305
305
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

125
125
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

714
714
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

208
208
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

120
120
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

203
203
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

236
236
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1523
1523
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

748
748
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

256
256
Europese pers onder indruk: drie Duivels op voetstuk gezet

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

887
887
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

50
50
Garcia spreekt duidelijke taal over plan-Lukaku

Niets dan blije gezichten bij de Rode Duivels op dinsdagavond, want met een 0-2-zege in Kroatië ...

100
100
'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Nu het seizoen er helemaal opzit, kunnen de Belgische clubs zich volop gaan storten op de ...

157
157

Meer sportnieuws