‘Antwerp gaat voor megastunt en klopt aan bij Club Brugge'

1647 stemmen
‘Antwerp gaat voor megastunt en klopt aan bij Club Brugge'

De Jupiler Pro League-clubs bereiden zich achter de schermen al voor op volgend seizoen. De zomertransferperiode staat voor de deur en ook Royal Antwerp FC wil groots uitpakken.

The Great Old kende na de dubbel een minder seizoen en zag met Mark van Bommel de succescoach vertrekken. Op de transfermarkt wil het stunten en volgens Het Nieuwsblad kijkt Antwerp niet enkel naar Rosen Bozhinov, maar klopt het ook aan bij Club Brugge voor Denis Odoi.

Gratis

Het contract van Odoi loopt aan het einde van het seizoen af en vooral in de Champions Play-Offs was de verdediger een belangrijke pion voor Blauw-Zwart. Na een knappe comeback pakte Club Brugge alsnog de landstitel in de Jupiler Pro League.

Odoi zelf zou ook in gesprek zijn voor een nieuw contract bij Club Brugge, maar één club ligt alvast op de loer: Royal Antwerp FC. The Great Old wil het zwakke seizoen uitwissen en speurt op de transfermarkt naar opportuniteiten.  Kan het een schakel van de concurrentie wegkapen?

Ervaring

Met zijn 36 lentes is Odoi niet meer van de jongste, maar met Tjaronn Chery (36) haalde Antwerp al een ervaren kracht in huis. Het ziet er dus naar uit dat The Great Old tussen al het jong geweld ook nieuwe ervaren pionnen binnen wil halen. Odoi zou overigens op de hoogte zijn van de interesse en ook van het financieel aantrekkelijke voorstel van Antwerp.

Naast Odoi wordt ook Bozhinov nadrukkelijk genoemd. De verdediger speelt bij CSKA 1948. De 19-jarige Bulgaarse verdediger speelde achttien keer voor de ploeg uit Sofia. Eerder ging hij al op proef bij het Poolse Slask Wroclaw, maar dat draaide op niets uit. Antwerp zou alvast in pole position liggen om Bozhinov in te lijven.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Is Odoi een goede speler voor Antwerp?

Meest recent

Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

4
4
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

6
6
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij vecht wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

56
56
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

198
198
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

236
236
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

178
178
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

322
322
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

525
525
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

396
396
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

36
36
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

241
241
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

692
692
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

67
67
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

287
287
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

364
364
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

252
252
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

223
223
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

251
251
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

649
649
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

121
121
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

293
293
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

342
342
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

375
375
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

621
621
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

447
447

Meer sportnieuws