‘Antwerp gaat voor megastunt en klopt aan bij Club Brugge'

door
‘Antwerp gaat voor megastunt en klopt aan bij Club Brugge'

De Jupiler Pro League-clubs bereiden zich achter de schermen al voor op volgend seizoen. De zomertransferperiode staat voor de deur en ook Royal Antwerp FC wil groots uitpakken.

The Great Old kende na de dubbel een minder seizoen en zag met Mark van Bommel de succescoach vertrekken. Op de transfermarkt wil het stunten en volgens Het Nieuwsblad kijkt Antwerp niet enkel naar Rosen Bozhinov, maar klopt het ook aan bij Club Brugge voor Denis Odoi.

Gratis

Het contract van Odoi loopt aan het einde van het seizoen af en vooral in de Champions Play-Offs was de verdediger een belangrijke pion voor Blauw-Zwart. Na een knappe comeback pakte Club Brugge alsnog de landstitel in de Jupiler Pro League.

Odoi zelf zou ook in gesprek zijn voor een nieuw contract bij Club Brugge, maar één club ligt alvast op de loer: Royal Antwerp FC. The Great Old wil het zwakke seizoen uitwissen en speurt op de transfermarkt naar opportuniteiten.  Kan het een schakel van de concurrentie wegkapen?

Ervaring

Met zijn 36 lentes is Odoi niet meer van de jongste, maar met Tjaronn Chery (36) haalde Antwerp al een ervaren kracht in huis. Het ziet er dus naar uit dat The Great Old tussen al het jong geweld ook nieuwe ervaren pionnen binnen wil halen. Odoi zou overigens op de hoogte zijn van de interesse en ook van het financieel aantrekkelijke voorstel van Antwerp.

Naast Odoi wordt ook Bozhinov nadrukkelijk genoemd. De verdediger speelt bij CSKA 1948. De 19-jarige Bulgaarse verdediger speelde achttien keer voor de ploeg uit Sofia. Eerder ging hij al op proef bij het Poolse Slask Wroclaw, maar dat draaide op niets uit. Antwerp zou alvast in pole position liggen om Bozhinov in te lijven.

LEES OOK: Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Is Odoi een goede speler voor Antwerp?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

3
3
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

13
13
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

18
18
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

18
18
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

357
357
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

209
209
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

100
100
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

335
335
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

118
118
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

200
200
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

168
168
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

119
119
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

88
88
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

101
101
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

118
118
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

67
67
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

284
284
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

148
148
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

145
145
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

496
496
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

370
370
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

517
517
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

455
455
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

384
384

Meer sportnieuws