‘Antwerp gaat voor megastunt en klopt aan bij Club Brugge'

door
‘Antwerp gaat voor megastunt en klopt aan bij Club Brugge'

De Jupiler Pro League-clubs bereiden zich achter de schermen al voor op volgend seizoen. De zomertransferperiode staat voor de deur en ook Royal Antwerp FC wil groots uitpakken.

The Great Old kende na de dubbel een minder seizoen en zag met Mark van Bommel de succescoach vertrekken. Op de transfermarkt wil het stunten en volgens Het Nieuwsblad kijkt Antwerp niet enkel naar Rosen Bozhinov, maar klopt het ook aan bij Club Brugge voor Denis Odoi.

Gratis

Het contract van Odoi loopt aan het einde van het seizoen af en vooral in de Champions Play-Offs was de verdediger een belangrijke pion voor Blauw-Zwart. Na een knappe comeback pakte Club Brugge alsnog de landstitel in de Jupiler Pro League.

Odoi zelf zou ook in gesprek zijn voor een nieuw contract bij Club Brugge, maar één club ligt alvast op de loer: Royal Antwerp FC. The Great Old wil het zwakke seizoen uitwissen en speurt op de transfermarkt naar opportuniteiten.  Kan het een schakel van de concurrentie wegkapen?

Ervaring

Met zijn 36 lentes is Odoi niet meer van de jongste, maar met Tjaronn Chery (36) haalde Antwerp al een ervaren kracht in huis. Het ziet er dus naar uit dat The Great Old tussen al het jong geweld ook nieuwe ervaren pionnen binnen wil halen. Odoi zou overigens op de hoogte zijn van de interesse en ook van het financieel aantrekkelijke voorstel van Antwerp.

Naast Odoi wordt ook Bozhinov nadrukkelijk genoemd. De verdediger speelt bij CSKA 1948. De 19-jarige Bulgaarse verdediger speelde achttien keer voor de ploeg uit Sofia. Eerder ging hij al op proef bij het Poolse Slask Wroclaw, maar dat draaide op niets uit. Antwerp zou alvast in pole position liggen om Bozhinov in te lijven.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Is Odoi een goede speler voor Antwerp?

Meest recent

Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

5
5
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

22
22
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

88
88
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

126
126
'Messi laat 1,4 miljard euro links liggen'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

84
84
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

208
208
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

154
154
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

234
234
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

493
493
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

362
362
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

91
91
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

58
58
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

153
153
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

296
296
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

239
239
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

284
284
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

175
175
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

399
399
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

92
92
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

71
71
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

129
129
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

330
330
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

224
224
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

88
88

Meer sportnieuws