‘Antwerp gaat voor megastunt en klopt aan bij Club Brugge'

door
‘Antwerp gaat voor megastunt en klopt aan bij Club Brugge'

De Jupiler Pro League-clubs bereiden zich achter de schermen al voor op volgend seizoen. De zomertransferperiode staat voor de deur en ook Royal Antwerp FC wil groots uitpakken.

The Great Old kende na de dubbel een minder seizoen en zag met Mark van Bommel de succescoach vertrekken. Op de transfermarkt wil het stunten en volgens Het Nieuwsblad kijkt Antwerp niet enkel naar Rosen Bozhinov, maar klopt het ook aan bij Club Brugge voor Denis Odoi.

Gratis

Het contract van Odoi loopt aan het einde van het seizoen af en vooral in de Champions Play-Offs was de verdediger een belangrijke pion voor Blauw-Zwart. Na een knappe comeback pakte Club Brugge alsnog de landstitel in de Jupiler Pro League.

Odoi zelf zou ook in gesprek zijn voor een nieuw contract bij Club Brugge, maar één club ligt alvast op de loer: Royal Antwerp FC. The Great Old wil het zwakke seizoen uitwissen en speurt op de transfermarkt naar opportuniteiten.  Kan het een schakel van de concurrentie wegkapen?

Ervaring

Met zijn 36 lentes is Odoi niet meer van de jongste, maar met Tjaronn Chery (36) haalde Antwerp al een ervaren kracht in huis. Het ziet er dus naar uit dat The Great Old tussen al het jong geweld ook nieuwe ervaren pionnen binnen wil halen. Odoi zou overigens op de hoogte zijn van de interesse en ook van het financieel aantrekkelijke voorstel van Antwerp.

Naast Odoi wordt ook Bozhinov nadrukkelijk genoemd. De verdediger speelt bij CSKA 1948. De 19-jarige Bulgaarse verdediger speelde achttien keer voor de ploeg uit Sofia. Eerder ging hij al op proef bij het Poolse Slask Wroclaw, maar dat draaide op niets uit. Antwerp zou alvast in pole position liggen om Bozhinov in te lijven.

LEES OOK: Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Is Odoi een goede speler voor Antwerp?

Meest recent

'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

1
1
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

15
15
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

9
9
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

102
102
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

100
100
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

135
135
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

133
133
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

82
82
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

159
159
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

639
639
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

80
80
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

43
43
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

112
112
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

516
516
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

222
222
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

564
564
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

177
177
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

234
234
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

41
41
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

53
53
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

675
675
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

835
835
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

152
152
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

314
314
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

408
408

Meer sportnieuws