Nog voor officiële melding onthult Rode Duivel transfer al

door
Nog voor officiële melding onthult Rode Duivel transfer al

Momenteel zijn alle ogen gericht op het Europees Kampioenschap in Duitsland, maar ondertussen is de transfermercato ook bijna geopend. Charles De Ketelaere heeft zijn transfer alvast binnen.

De Ketelaere kende een sterk seizoen op huurbasis bij Atalanta en die club zal de aankoopoptie dan ook gaan lichten. Van een transfer is nog geen officieel bericht verschenen, maar op de persconferentie van vandaag bevestigde de voormalige Club Brugge-aanvaller het nieuws al wel.

LEES OOK: Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

Blauw-Zwart hart

De Ketelaere ging van Club Brugge naar AC Milan, maar die stap leek te hoog gegrepen. In de modestad had CDK het moeilijk en een uitleenbeurt naar Atalanta bracht redding. Het blauwzwarte tenue van de club deed hem duidelijk deugd.

De aanvaller werd er een belangrijke pion en won met de club de Europa League. Een definitieve overgang is al afgerond. "Ik voel me daar goed en ben blij dat alles nu achter de rug is. De deadline was 14 juni, dus ik wist wat het ging worden voor het EK."

AC Milan nooit een optie?

De Ketelaere gaat aldus een nieuw hoofdstuk schrijven bij Atalanta. AC Milan lijkt verleden tijd. "Geen haar op mijn hoofd dat er aan dacht om terug te keren bij AC Milan? Het blijft een mooie ploeg. Als je kans hebt om daar te spelen, is dat mooi. Maar in mijn positie was het gewoon best om verder te gaan bij Atalanta.”

Uiteindelijk zal Atalanta 22 miljoen euro plus twee miljoen euro aan bonussen op tafel leggen. De Ketelaere krijgt een contract tot 2028 met een jaarsalaris van 2,2 miljoen euro.

Een goede keuze van De Ketelaere?

Meest recent

'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

10
10
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

114
114
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

99
99
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

222
222
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

127
127
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

447
447
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

289
289
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

164
164
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

272
272
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

98
98
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

111
111
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

276
276
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

261
261
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

96
96
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

615
615
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

257
257
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

115
115
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

218
218
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

262
262
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

410
410
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

630
630
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

282
282
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

583
583
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

113
113
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

413
413

Meer sportnieuws