Nog voor officiële melding onthult Rode Duivel transfer al

door
Nog voor officiële melding onthult Rode Duivel transfer al

Momenteel zijn alle ogen gericht op het Europees Kampioenschap in Duitsland, maar ondertussen is de transfermercato ook bijna geopend. Charles De Ketelaere heeft zijn transfer alvast binnen.

De Ketelaere kende een sterk seizoen op huurbasis bij Atalanta en die club zal de aankoopoptie dan ook gaan lichten. Van een transfer is nog geen officieel bericht verschenen, maar op de persconferentie van vandaag bevestigde de voormalige Club Brugge-aanvaller het nieuws al wel.

LEES OOK: 'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Blauw-Zwart hart

De Ketelaere ging van Club Brugge naar AC Milan, maar die stap leek te hoog gegrepen. In de modestad had CDK het moeilijk en een uitleenbeurt naar Atalanta bracht redding. Het blauwzwarte tenue van de club deed hem duidelijk deugd.

De aanvaller werd er een belangrijke pion en won met de club de Europa League. Een definitieve overgang is al afgerond. "Ik voel me daar goed en ben blij dat alles nu achter de rug is. De deadline was 14 juni, dus ik wist wat het ging worden voor het EK."

AC Milan nooit een optie?

De Ketelaere gaat aldus een nieuw hoofdstuk schrijven bij Atalanta. AC Milan lijkt verleden tijd. "Geen haar op mijn hoofd dat er aan dacht om terug te keren bij AC Milan? Het blijft een mooie ploeg. Als je kans hebt om daar te spelen, is dat mooi. Maar in mijn positie was het gewoon best om verder te gaan bij Atalanta.”

Uiteindelijk zal Atalanta 22 miljoen euro plus twee miljoen euro aan bonussen op tafel leggen. De Ketelaere krijgt een contract tot 2028 met een jaarsalaris van 2,2 miljoen euro.

Een goede keuze van De Ketelaere?

Meest recent

Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

5
5
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

69
69
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

83
83
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

26
26
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

51
51
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

34
34
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

196
196
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

192
192
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

63
63
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

151
151
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

166
166
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

185
185
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

168
168
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

71
71
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

43
43
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

183
183
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

86
86
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

395
395
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

318
318
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

101
101
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

636
636
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

73
73
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

689
689

Meer sportnieuws