'Flick haalt Serie A-sensatie naar Barça'

door
'Flick haalt Serie A-sensatie naar Barça'

FC Barcelona nam na een lange soap dan toch afscheid van Xavi als coach. Hansi Flick kwam in de plaats en de Duitser wil de Blaugrana op het goede spoor zetten. Enkele toptransfers moeten daarbij helpen.

Barça moet wel nog altijd op de centen letten, waardoor concurreren met andere Europese topclubs geen gemakkelijke opdracht is. Maar als de Catalanen terug willen naar de absolute top, dan lijkt een stevige kwaliteitsinjectie een must. Dat lijkt ook Flick te beseffen.

Barça wil Kvaratskhelia

Volgens het Spaanse AS wil Barça nu Khvicha Kvaratskhelia (Napoli) naar Catalonië halen. Er zou al contact geweest zijn tussen beide clubs waarbij een transfer ter sprake kwam. Barça zou een aanlokkelijk voorstel gedaan hebben, maar Napoli zou niet happig zijn om zijn sterspeler te laten gaan.

Voorzitter De Laurentiis ziet de Georgiër als een van de hoekstenen van het toekomstproject in Zuid-Italië en zou de speler langer in Italië willen houden. Er zou al gesproken zijn met de makelaar van de speler over een contractverlenging. De huidige overeenkomst van 'Kvaradona' loopt tot midden 2027.

LEES OOK: Dries Mertens deelt post die fans tot tranen toe raakt

Titelheld

Kvaratskhelia is een legende van Napoli. Dit seizoen liep het minder, maar vorig seizoen was hij een van de grote architecten achter de eerste titel sinds lang voor de club. De winger was toen goed voor 12 goals en 13 assists in de competitie.

De huidige marktwaarde van Kvaratskhelia bedraagt volgens Transfermarkt 80 miljoen euro. Een bedrag dat te hoog gegrepen lijkt voor Barça, dat misschien toch wel eerst wat pionnen zal moeten verkopen om door te kunnen duwen.

Wat moet Kvara doen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Straffe promotie Saelemaekers, Anderlecht slaat toe'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

58
58
‘Antwerp verrast met groot nieuws over Tribune 2’

Royal Antwerp FC kan bijna afscheid nemen van de stadionperikelen van de afgelopen jaren. The Great ...

109
109
Ruben Van Gucht in shock: 'Naam genoemd in grote drugszaak'

Ruben Van Gucht verscheen de laatste jaren al veelvuldig in het nieuws. Niet alleen omwille van zijn ...

28
28
Deschacht zet Anderlecht-fans stevig op hun plaats

Wouter Vandenhaute is weg bij RSC Anderlecht na aanhoudende kritiek van de supporters. De voorzitter ...

140
140
Boyata sprak met Belgische clubs: “Wraak op Club Brugge”

Dedryck Boyata verween sinds zijn komst bij Club Brugge volledig naar de achtergrond. De afgelopen ...

166
166
Gewezen toptalent droomt van Duivels: 'Beter dan KDB'

Er kloppen heel wat spelers op de deur van bondscoach Rudi Garcia. De concurrentie is dan ook enorm ...

87
87
Tolu Arokodare onthult grote frustratie bij KRC Genk

Tolu Arokodare maakte afgelopen zomermercato een knaltransfer naar Wolverhampton. De Engelse club ...

210
210
Cruciaal statement bij Standard over Homawoo: “Catastrofe”

De wedstrijd tussen KV Mechelen en Standard Luik werd overschaduwd door een angstig moment. ...

186
186
De Condé weigerde fenomenale miljoenenregen

KRC Genk kende een uitstekend zomermercato. Sportief is de kern versterkt en financieel maakten de ...

116
116
Gedurfde zet van Kompany: Bayern-sterren zien rood

Geen rotatie maar een rood licht: Kompany houdt vast aan zijn vaste elf. Gevolg: toppers in de rode ...

87
87
Fink laaiend enthousiast: "Gaat ons veel plezier bezorgen"

Tijden veranderen. KRC Genk trekt zondag als grote favoriet naar RSC Anderlecht en dat is de ...

98
98
Hasi luistert naar Renard/Borguet: "Geen leuke beslissing"

RSC Anderlecht zag een aantal spelers de club verlaten. Besnik Hasi baalde vooral, want hij hoopte ...

183
183
Bizarre deal Anderlecht: "Coucke danst nog op tafel"

RSC Anderlecht dreigde op een verlieslatende zomermercato af te stevenen. Maar de onverwachte ...

447
447
Marseille-fans reageren massaal na debuut Vermeeren

Arthur Vermeeren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt namens Olympique Marseille. Als invaller ...

119
119
Verhaeghes bomdeal barst: Club volledig door het dak

Club Brugge haalde afgelopen zomer verschillende verse krachten in huis. Voorzitter Bart Verhaeghe ...

576
576
Groot complot in DAZN-soap? Telenet en co reageren

De zevende speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels aangebroken en nog steeds werd geen ...

827
827
'Oorlog Anderlecht niet voorbij: fans viseren nieuw doelwit'

RSC Anderlecht kruist zondagavond op eigen veld de degens met KRC Genk. Dat wordt de eerste ...

449
449
Hayen sleutelt: noodgedwongen wissel én basisdebuut?

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van de League Phase van de Champions League tegen ...

343
343
Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

128
128
Onrustwekkend nieuws over Homawoo na zware botsing

Standard is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen, maar daar zullen ze ...

0
0
Raar tafereel: 5 Beerschot-fans afgevoerd na bizarre aanval

Beerschot is goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. Ze pronken met een elf op ...

176
176
Standard baalt en laat in slot zege liggen tegen KV Mechelen

Vincent Euvrard wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Standard. Ook in zijn ...

173
173
Leverkusen verrijst na ontslag Ten Hag, debuut Vermeeren

Vrijdagavond werd er ook in enkele van de grote competities weer gevoetbald. In de Bundesliga is ...

183
183
Zware kritiek op mercato Anderlecht: Renard reageert

Bij Anderlecht lijkt het stof stilaan te gaan liggen na enkele woelige weken. Het ontslag van ...

441
441
Lokeren veegt eindelijk nul weg, ook Beerschot pakt zege

Vrijdagavond werd er ook in de Challenger Pro League opnieuw gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

74
74

Meer sportnieuws