Muslic plaatst opvallende sollicitatie bij topclub

479
Muslic plaatst opvallende sollicitatie bij topclub

Wie in de Jupiler Pro League hoge ogen gooit, kan vaak snel de stap naar het buitenland zetten. Dat geldt ook alsmaar meer voor de trainers uit onze competitie. Philippe Clement ging na zijn successen bij Genk en Club Brugge aan de slag bij AS Monaco en Rangers, terwijl Vincent Kompany twee jaar na zijn vertrek bij Anderlecht coach is bij Bayern München. Ongetwijfeld zullen er nog volgen.

Eén van de trainers die bijvoorbeeld met argusogen gevolgd zal worden in het buitenland, is Miron Muslic. De 41-jarige Oostenrijker legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af. Hij streek in oktober 2021 neer bij Cercle Brugge als assistent, werd elf maanden later gepromoveerd en liet sindsdien straffe prestaties optekenen.

Vorig seizoen loodste hij Cercle vanuit de kelder van het klassement nog naar de achtste plaats en dit seizen deed hij nog beter. De Vereniging wist zich te plaatsen voor de Champions' Play-Off en sloot die zelfs af als vierde, waardoor ze volgend seizoen de Europa League in mogen.

Het maakt dat Muslic een man is om in de gaten te houden. Hij plaatst nu echter zelf een opmerkelijke sollicitatie bij een buitenlandse topclub. Hij vertoefde tijdens zijn vakantie in Istanboel en betuigt nu op Instagram zijn liefde voor Besiktas. "Op een dag keer ik terug om hier te leven en te werken. Maak jullie maar klaar!", schrijft hij.

Toch hoeft Cercle niet te vrezen dat het zijn coach nu al meteen zal verliezen. Enkele maanden geleden verlengde Muslic nog zijn contract tot 2025 en hij lijkt van plan om dat te respecteren. "Ik keer nu terug naar huis. En mijn thuis, dat is Cercle", voegt hij er immers meteen aan toe.

Het is een extra geruststelling voor Cercle, al postte Muslic enkele dagen geleden ook al een foto in het groen-zwart shirt. Daarbij gaf hij aan uit te kijken naar het Europese avontuur. "We zijn klaar om de uitdaging aan te gaan in de Europa League", klonk het toen.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Zal Cercle Muslic na volgend seizoen nog kunnen houden?

Meest recent

Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

15
15
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

44
44
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

99
99
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

275
275
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

140
140
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

126
126
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

262
262
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

48
48
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

308
308
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

42
42
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

57
57
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

107
107
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

260
260
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

28
28
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

79
79
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

140
140
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

375
375
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

211
211
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

103
103
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

54
54

Meer sportnieuws