Muslic plaatst opvallende sollicitatie bij topclub

479 stemmen
Muslic plaatst opvallende sollicitatie bij topclub

Wie in de Jupiler Pro League hoge ogen gooit, kan vaak snel de stap naar het buitenland zetten. Dat geldt ook alsmaar meer voor de trainers uit onze competitie. Philippe Clement ging na zijn successen bij Genk en Club Brugge aan de slag bij AS Monaco en Rangers, terwijl Vincent Kompany twee jaar na zijn vertrek bij Anderlecht coach is bij Bayern München. Ongetwijfeld zullen er nog volgen.

Eén van de trainers die bijvoorbeeld met argusogen gevolgd zal worden in het buitenland, is Miron Muslic. De 41-jarige Oostenrijker legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af. Hij streek in oktober 2021 neer bij Cercle Brugge als assistent, werd elf maanden later gepromoveerd en liet sindsdien straffe prestaties optekenen.

Vorig seizoen loodste hij Cercle vanuit de kelder van het klassement nog naar de achtste plaats en dit seizen deed hij nog beter. De Vereniging wist zich te plaatsen voor de Champions' Play-Off en sloot die zelfs af als vierde, waardoor ze volgend seizoen de Europa League in mogen.

Het maakt dat Muslic een man is om in de gaten te houden. Hij plaatst nu echter zelf een opmerkelijke sollicitatie bij een buitenlandse topclub. Hij vertoefde tijdens zijn vakantie in Istanboel en betuigt nu op Instagram zijn liefde voor Besiktas. "Op een dag keer ik terug om hier te leven en te werken. Maak jullie maar klaar!", schrijft hij.

Toch hoeft Cercle niet te vrezen dat het zijn coach nu al meteen zal verliezen. Enkele maanden geleden verlengde Muslic nog zijn contract tot 2025 en hij lijkt van plan om dat te respecteren. "Ik keer nu terug naar huis. En mijn thuis, dat is Cercle", voegt hij er immers meteen aan toe.

Het is een extra geruststelling voor Cercle, al postte Muslic enkele dagen geleden ook al een foto in het groen-zwart shirt. Daarbij gaf hij aan uit te kijken naar het Europese avontuur. "We zijn klaar om de uitdaging aan te gaan in de Europa League", klonk het toen.

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Zal Cercle Muslic na volgend seizoen nog kunnen houden?

Meest recent

Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

3
3
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

441
441
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

7
7
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

15
15
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

39
39
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

190
190
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

87
87
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

109
109
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

44
44
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

65
65
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

50
50
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

48
48
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

205
205
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

133
133
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

110
110
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

36
36
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

279
279
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

178
178
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

62
62
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

48
48
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

320
320
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

248
248

Meer sportnieuws