Muslic plaatst opvallende sollicitatie bij topclub

479 stemmen
Muslic plaatst opvallende sollicitatie bij topclub

Wie in de Jupiler Pro League hoge ogen gooit, kan vaak snel de stap naar het buitenland zetten. Dat geldt ook alsmaar meer voor de trainers uit onze competitie. Philippe Clement ging na zijn successen bij Genk en Club Brugge aan de slag bij AS Monaco en Rangers, terwijl Vincent Kompany twee jaar na zijn vertrek bij Anderlecht coach is bij Bayern München. Ongetwijfeld zullen er nog volgen.

Eén van de trainers die bijvoorbeeld met argusogen gevolgd zal worden in het buitenland, is Miron Muslic. De 41-jarige Oostenrijker legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af. Hij streek in oktober 2021 neer bij Cercle Brugge als assistent, werd elf maanden later gepromoveerd en liet sindsdien straffe prestaties optekenen.

Vorig seizoen loodste hij Cercle vanuit de kelder van het klassement nog naar de achtste plaats en dit seizen deed hij nog beter. De Vereniging wist zich te plaatsen voor de Champions' Play-Off en sloot die zelfs af als vierde, waardoor ze volgend seizoen de Europa League in mogen.

Het maakt dat Muslic een man is om in de gaten te houden. Hij plaatst nu echter zelf een opmerkelijke sollicitatie bij een buitenlandse topclub. Hij vertoefde tijdens zijn vakantie in Istanboel en betuigt nu op Instagram zijn liefde voor Besiktas. "Op een dag keer ik terug om hier te leven en te werken. Maak jullie maar klaar!", schrijft hij.

Toch hoeft Cercle niet te vrezen dat het zijn coach nu al meteen zal verliezen. Enkele maanden geleden verlengde Muslic nog zijn contract tot 2025 en hij lijkt van plan om dat te respecteren. "Ik keer nu terug naar huis. En mijn thuis, dat is Cercle", voegt hij er immers meteen aan toe.

Het is een extra geruststelling voor Cercle, al postte Muslic enkele dagen geleden ook al een foto in het groen-zwart shirt. Daarbij gaf hij aan uit te kijken naar het Europese avontuur. "We zijn klaar om de uitdaging aan te gaan in de Europa League", klonk het toen.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Zal Cercle Muslic na volgend seizoen nog kunnen houden?

Meest recent

'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

33
33
Twee keuzes Garcia irriteren Belgische fans: "Wat een grap"

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

68
68
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

119
119
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

8
8
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

23
23
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

76
76
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

17
17
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

110
110
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

548
548
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

169
169
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

104
104
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

59
59
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

361
361
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

329
329
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

783
783
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

146
146
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

23
23
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

523
523
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

169
169
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

740
740
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

854
854
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

378
378
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

433
433

Meer sportnieuws