Muslic plaatst opvallende sollicitatie bij topclub

479 stemmen
Muslic plaatst opvallende sollicitatie bij topclub

Wie in de Jupiler Pro League hoge ogen gooit, kan vaak snel de stap naar het buitenland zetten. Dat geldt ook alsmaar meer voor de trainers uit onze competitie. Philippe Clement ging na zijn successen bij Genk en Club Brugge aan de slag bij AS Monaco en Rangers, terwijl Vincent Kompany twee jaar na zijn vertrek bij Anderlecht coach is bij Bayern München. Ongetwijfeld zullen er nog volgen.

Eén van de trainers die bijvoorbeeld met argusogen gevolgd zal worden in het buitenland, is Miron Muslic. De 41-jarige Oostenrijker legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af. Hij streek in oktober 2021 neer bij Cercle Brugge als assistent, werd elf maanden later gepromoveerd en liet sindsdien straffe prestaties optekenen.

Vorig seizoen loodste hij Cercle vanuit de kelder van het klassement nog naar de achtste plaats en dit seizen deed hij nog beter. De Vereniging wist zich te plaatsen voor de Champions' Play-Off en sloot die zelfs af als vierde, waardoor ze volgend seizoen de Europa League in mogen.

Het maakt dat Muslic een man is om in de gaten te houden. Hij plaatst nu echter zelf een opmerkelijke sollicitatie bij een buitenlandse topclub. Hij vertoefde tijdens zijn vakantie in Istanboel en betuigt nu op Instagram zijn liefde voor Besiktas. "Op een dag keer ik terug om hier te leven en te werken. Maak jullie maar klaar!", schrijft hij.

Toch hoeft Cercle niet te vrezen dat het zijn coach nu al meteen zal verliezen. Enkele maanden geleden verlengde Muslic nog zijn contract tot 2025 en hij lijkt van plan om dat te respecteren. "Ik keer nu terug naar huis. En mijn thuis, dat is Cercle", voegt hij er immers meteen aan toe.

Het is een extra geruststelling voor Cercle, al postte Muslic enkele dagen geleden ook al een foto in het groen-zwart shirt. Daarbij gaf hij aan uit te kijken naar het Europese avontuur. "We zijn klaar om de uitdaging aan te gaan in de Europa League", klonk het toen.

LEES OOK: Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Zal Cercle Muslic na volgend seizoen nog kunnen houden?

Meest recent

Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

8
8
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

9
9
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

5
5
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

11
11
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

63
63
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

144
144
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

152
152
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

577
577
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

458
458
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

338
338
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

195
195
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

234
234
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

92
92
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

59
59
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

221
221
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

89
89
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

71
71
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

401
401
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

206
206
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

238
238
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

474
474
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

117
117
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

263
263
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

84
84
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

450
450

Meer sportnieuws