Muslic plaatst opvallende sollicitatie bij topclub

door
Muslic plaatst opvallende sollicitatie bij topclub

Wie in de Jupiler Pro League hoge ogen gooit, kan vaak snel de stap naar het buitenland zetten. Dat geldt ook alsmaar meer voor de trainers uit onze competitie. Philippe Clement ging na zijn successen bij Genk en Club Brugge aan de slag bij AS Monaco en Rangers, terwijl Vincent Kompany twee jaar na zijn vertrek bij Anderlecht coach is bij Bayern München. Ongetwijfeld zullen er nog volgen.

Eén van de trainers die bijvoorbeeld met argusogen gevolgd zal worden in het buitenland, is Miron Muslic. De 41-jarige Oostenrijker legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af. Hij streek in oktober 2021 neer bij Cercle Brugge als assistent, werd elf maanden later gepromoveerd en liet sindsdien straffe prestaties optekenen.

Vorig seizoen loodste hij Cercle vanuit de kelder van het klassement nog naar de achtste plaats en dit seizen deed hij nog beter. De Vereniging wist zich te plaatsen voor de Champions' Play-Off en sloot die zelfs af als vierde, waardoor ze volgend seizoen de Europa League in mogen.

Het maakt dat Muslic een man is om in de gaten te houden. Hij plaatst nu echter zelf een opmerkelijke sollicitatie bij een buitenlandse topclub. Hij vertoefde tijdens zijn vakantie in Istanboel en betuigt nu op Instagram zijn liefde voor Besiktas. "Op een dag keer ik terug om hier te leven en te werken. Maak jullie maar klaar!", schrijft hij.

Toch hoeft Cercle niet te vrezen dat het zijn coach nu al meteen zal verliezen. Enkele maanden geleden verlengde Muslic nog zijn contract tot 2025 en hij lijkt van plan om dat te respecteren. "Ik keer nu terug naar huis. En mijn thuis, dat is Cercle", voegt hij er immers meteen aan toe.

Het is een extra geruststelling voor Cercle, al postte Muslic enkele dagen geleden ook al een foto in het groen-zwart shirt. Daarbij gaf hij aan uit te kijken naar het Europese avontuur. "We zijn klaar om de uitdaging aan te gaan in de Europa League", klonk het toen.

LEES OOK: ‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Zal Cercle Muslic na volgend seizoen nog kunnen houden?

Meest recent

‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

8
8
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

25
25
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

114
114
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

139
139
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

50
50
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

56
56
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

106
106
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

93
93
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

413
413
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

154
154
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

222
222
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

93
93
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

568
568
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

564
564
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

277
277
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

628
628
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

85
85
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

72
72
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

73
73
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

251
251
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

78
78
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

160
160
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

224
224
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

449
449

Meer sportnieuws