'Saudi's brengen Real-toptransfer in stroomversnelling'

door
'Saudi's brengen Real-toptransfer in stroomversnelling'

Real Madrid kondigde begin deze maand de langverwachte komst van Kylian Mbappé aan. Maar de Spaanse kampioen is nog lang niet voldaan. Zo zou de Koninklijke zijn zinnen hebben gezet op een ander Frans supertalent.

De Madrilenen kunnen andermaal terugblikken op een puik seizoen. Zo kroonde de Koninklijke zich met overmacht tot landskampioen, goed voor alweer de 36de Spaanse titel. En vervolgens werd de kers op de taart gezet in Wembley met een 2-0-zege tegen Borussia Dortmund in de finale van de Champions League.

Desondanks blijft de club niet op haar lauweren rusten. In de komende jaren wil de Spaanse grootmacht het Europese voetbal blijven domineren, zeker gezien de hervormingen in de internationale competities. En daarvoor acht men extra versterking nodig.

LEES OOK: Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Volgens Frans toptalent

Zo werd de transfervrije overgang van Mbappé afgerond. De Fransman tekende een langlopend contract tot medio 2029 en moet in de komende seizoenen het speerpunt van de aanvalslinie worden. Ondertussen wordt echter ook al werk gemaakt van de volgende aanwinsten.

Real is namelijk één van de vele clubs die aan de mouw trekken van Leny Yoro. Deze 18-jarige Fransman brak in het voorbije seizoen helemaal door bij Lille OSC en geldt als één van de grootste defensieve talenten op de Europese velden. En zijn transfer zou wel eens in een stroomversnelling kunnen raken.

Nacho naar Saudi-Arabië

Het Franse L'Equipe meldt namelijk dat Real deze zomer mogelijk afscheid neemt van Nacho Fernandez. De 34-jarige verdediger, die afgelopen seizoen meermaals de kapiteinsband droeg, is op zijn beurt in vergevorderde onderhandeling met een club uit Saudi-Arabië. Indien zijn transfer rond geraakt, zal Real een nieuwe verdediger halen. En daarvoor zou de naam van Yoro snel weer op tafel komen. Al zal Lille ongetwijfeld een pak geld verlangen voor zijn goudklompje.

Real is nu al dé topfavoriet voor de CL-eindzege van volgend seizoen ...

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

55
55
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

89
89
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

127
127
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

242
242
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

448
448
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

178
178
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

229
229
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

287
287
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

136
136
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

347
347
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

227
227
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

324
324
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

599
599
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

416
416
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

141
141
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

166
166
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

307
307
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

859
859
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

360
360
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

78
78
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

352
352
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

608
608
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

141
141
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

281
281

Meer sportnieuws