'Saudi's brengen Real-toptransfer in stroomversnelling'

door
'Saudi's brengen Real-toptransfer in stroomversnelling'

Real Madrid kondigde begin deze maand de langverwachte komst van Kylian Mbappé aan. Maar de Spaanse kampioen is nog lang niet voldaan. Zo zou de Koninklijke zijn zinnen hebben gezet op een ander Frans supertalent.

De Madrilenen kunnen andermaal terugblikken op een puik seizoen. Zo kroonde de Koninklijke zich met overmacht tot landskampioen, goed voor alweer de 36de Spaanse titel. En vervolgens werd de kers op de taart gezet in Wembley met een 2-0-zege tegen Borussia Dortmund in de finale van de Champions League.

Desondanks blijft de club niet op haar lauweren rusten. In de komende jaren wil de Spaanse grootmacht het Europese voetbal blijven domineren, zeker gezien de hervormingen in de internationale competities. En daarvoor acht men extra versterking nodig.

LEES OOK: 'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Volgens Frans toptalent

Zo werd de transfervrije overgang van Mbappé afgerond. De Fransman tekende een langlopend contract tot medio 2029 en moet in de komende seizoenen het speerpunt van de aanvalslinie worden. Ondertussen wordt echter ook al werk gemaakt van de volgende aanwinsten.

Real is namelijk één van de vele clubs die aan de mouw trekken van Leny Yoro. Deze 18-jarige Fransman brak in het voorbije seizoen helemaal door bij Lille OSC en geldt als één van de grootste defensieve talenten op de Europese velden. En zijn transfer zou wel eens in een stroomversnelling kunnen raken.

Nacho naar Saudi-Arabië

Het Franse L'Equipe meldt namelijk dat Real deze zomer mogelijk afscheid neemt van Nacho Fernandez. De 34-jarige verdediger, die afgelopen seizoen meermaals de kapiteinsband droeg, is op zijn beurt in vergevorderde onderhandeling met een club uit Saudi-Arabië. Indien zijn transfer rond geraakt, zal Real een nieuwe verdediger halen. En daarvoor zou de naam van Yoro snel weer op tafel komen. Al zal Lille ongetwijfeld een pak geld verlangen voor zijn goudklompje.

Real is nu al dé topfavoriet voor de CL-eindzege van volgend seizoen ...

Meest recent

Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

13
13
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

17
17
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

4
4
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

73
73
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

125
125
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

287
287
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

14
14
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

554
554
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

35
35
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

64
64
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

151
151
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

175
175
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

93
93
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

314
314
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

73
73
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

187
187
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

269
269
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

671
671
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

966
966
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

298
298
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

355
355
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

64
64
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

758
758
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

161
161
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

184
184

Meer sportnieuws