KV Mechelen deelt heuglijk nieuws: contract tot medio 2027

door
KV Mechelen deelt heuglijk nieuws: contract tot medio 2027

KV Mechelen heeft alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Besnik Hasi bleef uiteindelijk op post, maar heel wat sterkhouders zoeken wellicht andere oorden op. Al hoopt Tim Matthys toch een leegloop te vermijden.

In dat opzicht haalde Malinwa zopas een cruciale slag thuis, want via de officiële kanalen laat het weten dat Bilal Bafdili zijn contract heeft opengebroken. De 19-jarige spelmaker ligt voortaan tot medio 2027 vast Achter de Kazerne.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Malinwa kiest de jeugd

"Het succesverhaal van Jong KV zet zich door, na Antonio en Mukau heeft ook Bilal zijn plek veroverd bij de grote jongens" glundert Matthys op de clubwebsite. "Jong KV begint stilaan de hofleverancier te worden van onze A-kern."

"Deze contractverlenging ligt in de lijn van onze toekomstvisie. Jonge spelers beter maken, kansen geven en zichzelf doen overtreffen", vervolgt de sportief directeur alvorens nog even de loftrompet op te steken over Bafdili zelf.

Doorbraak van Bafdili

"Hij is een voetballer waarvoor mensen naar het stadion komen. Ik ben ervan overtuigd dat we nog veel mooie dingen van hem zullen zien", besluit Matthys. De jonge Belg met Marokkaanse roots werd in 2020 weggeplukt bij Standard.

Dit seizoen kreeg de smaakmaker van het tweede elftal, waar hij 15 keer raak trof in 18 wedstrijden, voor het eerst zijn kans bij de Mechelse hoofdmacht. Tot dusver was hij daar al goed voor drie doelpunten en één assist in 22 optredens.

Denkt u dat Bafdili volgend seizoen helemaal zal doorbreken?

Meest recent

Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

51
51
Napoli wipt Milan: uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

26
26
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

70
70
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

263
263
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

417
417
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

183
183
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

214
214
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1122
1122
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

310
310
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

337
337
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

121
121
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

304
304
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

166
166
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

76
76
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

78
78
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

780
780
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

160
160
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

454
454
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

116
116
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

559
559
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

268
268
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

806
806
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

199
199
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

231
231
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

469
469

Meer sportnieuws