KRC Genk bereidt zich met topmatchen voor op nieuwe seizoen

door
KRC Genk bereidt zich met topmatchen voor op nieuwe seizoen

KRC Genk sloot het vorige seizoen af met een domper, want in de barrage tegen AA Gent greep het op de valreep nog naast een Europees ticket. Dat maakt wel dat de Limburgers wat meer tijd hebben om zich klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, aangezien ze niet in juli al aan de bak moeten in de voorrondes van de Conference League.

Genk wil desondanks wel zijn kern zo snel mogelijk klaar hebben. Met Thorsten Fink kwam er al een nieuwe trainer, die met Jarne Steuckers ook een eerste zomeraanwinst mee loodste van STVV. Daarnaast lijken er nog heel wat transfers in de pijplijn te zitten in de Cegeka Arena.

LEES OOK: Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Genk maakt pittig oefenprogramma bekend

Daar hebben ze nu ook hun programma voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen bekend gemaakt. Die wordt afgetrapt met de eerste training op 24 juni en daarin zullen Fink en zijn troepen meteen een paar keer stevig getest worden.

Na de eerste oefenwedstrijden tegen tweedenationaler RC Hades en Charleroi trekt Genk van 8 tot 13 juli op stage naar het Nederlandse Venray. Daarbij wachten twee pittige affiches: op 10 juli wordt in het stageoord de Griekse kampioen PAOK partij gegeven, terwijl op 13 juli de stage afgesloten wordt met een klepper in De Kuip tegen Feyenoord.

Galamatch tegen Lille

Op 17 juli komt Go Ahead Eagles nog op bezoek in Genk, waarop de voorbereiding op 20 juli afgesloten wordt met een galamatch in de Cegeka Arena tegen het Franse LOSC Lille.

Een week later wordt de competitie al afgetrapt en daarin zal Genk er meteen moeten staan. Op de openingsspeeldag komt Standard meteen op bezoek en op speeldag drie volgt al een eerste kraker tegen landskampioen Club Brugge. Fink en zijn troepen zullen er dus meteen moeten staan.

Zal Genk meteen klaar zijn voor de start van het seizoen?

Meest recent

'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

1
1
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

7
7
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

8
8
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

248
248
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

184
184
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

17
17
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

264
264
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

23
23
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

142
142
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

181
181
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

23
23
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

50
50
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

22
22
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

392
392
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

164
164
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

196
196
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

68
68
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

233
233
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

119
119
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

102
102
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

127
127
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

374
374
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

511
511

Meer sportnieuws