KRC Genk bereidt zich met topmatchen voor op nieuwe seizoen

door
KRC Genk bereidt zich met topmatchen voor op nieuwe seizoen

KRC Genk sloot het vorige seizoen af met een domper, want in de barrage tegen AA Gent greep het op de valreep nog naast een Europees ticket. Dat maakt wel dat de Limburgers wat meer tijd hebben om zich klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, aangezien ze niet in juli al aan de bak moeten in de voorrondes van de Conference League.

Genk wil desondanks wel zijn kern zo snel mogelijk klaar hebben. Met Thorsten Fink kwam er al een nieuwe trainer, die met Jarne Steuckers ook een eerste zomeraanwinst mee loodste van STVV. Daarnaast lijken er nog heel wat transfers in de pijplijn te zitten in de Cegeka Arena.

LEES OOK: 'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

Genk maakt pittig oefenprogramma bekend

Daar hebben ze nu ook hun programma voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen bekend gemaakt. Die wordt afgetrapt met de eerste training op 24 juni en daarin zullen Fink en zijn troepen meteen een paar keer stevig getest worden.

Na de eerste oefenwedstrijden tegen tweedenationaler RC Hades en Charleroi trekt Genk van 8 tot 13 juli op stage naar het Nederlandse Venray. Daarbij wachten twee pittige affiches: op 10 juli wordt in het stageoord de Griekse kampioen PAOK partij gegeven, terwijl op 13 juli de stage afgesloten wordt met een klepper in De Kuip tegen Feyenoord.

Galamatch tegen Lille

Op 17 juli komt Go Ahead Eagles nog op bezoek in Genk, waarop de voorbereiding op 20 juli afgesloten wordt met een galamatch in de Cegeka Arena tegen het Franse LOSC Lille.

Een week later wordt de competitie al afgetrapt en daarin zal Genk er meteen moeten staan. Op de openingsspeeldag komt Standard meteen op bezoek en op speeldag drie volgt al een eerste kraker tegen landskampioen Club Brugge. Fink en zijn troepen zullen er dus meteen moeten staan.

Zal Genk meteen klaar zijn voor de start van het seizoen?

Meest recent

Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

18
18
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

23
23
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

44
44
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

120
120
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

192
192
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

179
179
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

53
53
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

19
19
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

541
541
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

289
289
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

412
412
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

116
116
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

508
508
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1016
1016
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

300
300
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

637
637
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

318
318
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

229
229
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

135
135
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

91
91
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

62
62
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

249
249
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

38
38
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

198
198

Meer sportnieuws