'Man Utd hakt knoop over ontslag Ten Hag definitief door'

door
'Man Utd hakt knoop over ontslag Ten Hag definitief door'

Manchester United sloot zijn seizoen af in stijl door de FA Cup te pakken ten koste van stadsrivaal en landskampioen Manchester City. Dat kon echter niet verdoezelen dat het verder een rampjaar was voor United en dus bleef het hoofd van trainer Erik ten Hag op het kapblok liggen.

De Nederlander pronkte wel met zijn tweede prijs in twee seizoenen, nadat hij vorig seizoen al de League Cup gewonnen had. Verder was er echter weinig om vrolijk van te worden dit seizoen. Met een achtste plaats zette United zijn slechtste resultaat in het Premier League-tijdperk neer.

LEES OOK: Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Rampseizoen voor Man Utd

Ook in Europa werd het bovendien vernederd. In de Champions League eindigde het als laatste in een poule met Bayern München, FC Kopenhagen en Galatasaray, waardoor het avontuur er nog voor Nieuwjaar alweer op zat.

Daar kwam ook nog eens de intrede van INEOS enkele maanden geleden bij. Het leek niet onlogisch dat de nieuwe bazen met een volledig schone lei zouden willen beginnen en dus werd er de voorbije weken druk gespeculeerd over wie Ten Hag zou kunnen komen opvolgen. Onder meer Thomas Tuchel, Roberto De Zerbi en Mauricio Pochettino werden genoemd.

Ten Hag mag toch aanblijven

Maar The Athletic meldt nu dat Ten Hag toch gewoon op post zal blijven. Na een interne evaluatie zou het clubbestuur beslist hebben om met de Nederlander verder te gaan en zelf zou Ten Hag ook al ingestemd hebben met een verlengd verblijf. Hij heeft nog een jaar contract op Old Trafford.

De komende weken zouden er echter gesprekken aangeknoopt worden over een contractverlenging. Al zal de eerste prioriteit van United ongetwijfeld de zomermercato zijn, want het voorbije seizoen maakte duidelijk dat versterking broodnodig is.

Goede beslissing van Man Utd?

Meest recent

Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

2
2
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

8
8
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

151
151
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

29
29
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

46
46
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

124
124
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

173
173
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

63
63
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

56
56
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

190
190
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

456
456
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

123
123
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

97
97
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

432
432
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

155
155
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

241
241
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

72
72
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

364
364
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

88
88
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

253
253
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

322
322
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

149
149

Meer sportnieuws