'Man Utd hakt knoop over ontslag Ten Hag definitief door'

169 stemmen
'Man Utd hakt knoop over ontslag Ten Hag definitief door'

Manchester United sloot zijn seizoen af in stijl door de FA Cup te pakken ten koste van stadsrivaal en landskampioen Manchester City. Dat kon echter niet verdoezelen dat het verder een rampjaar was voor United en dus bleef het hoofd van trainer Erik ten Hag op het kapblok liggen.

De Nederlander pronkte wel met zijn tweede prijs in twee seizoenen, nadat hij vorig seizoen al de League Cup gewonnen had. Verder was er echter weinig om vrolijk van te worden dit seizoen. Met een achtste plaats zette United zijn slechtste resultaat in het Premier League-tijdperk neer.

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Rampseizoen voor Man Utd

Ook in Europa werd het bovendien vernederd. In de Champions League eindigde het als laatste in een poule met Bayern München, FC Kopenhagen en Galatasaray, waardoor het avontuur er nog voor Nieuwjaar alweer op zat.

Daar kwam ook nog eens de intrede van INEOS enkele maanden geleden bij. Het leek niet onlogisch dat de nieuwe bazen met een volledig schone lei zouden willen beginnen en dus werd er de voorbije weken druk gespeculeerd over wie Ten Hag zou kunnen komen opvolgen. Onder meer Thomas Tuchel, Roberto De Zerbi en Mauricio Pochettino werden genoemd.

Ten Hag mag toch aanblijven

Maar The Athletic meldt nu dat Ten Hag toch gewoon op post zal blijven. Na een interne evaluatie zou het clubbestuur beslist hebben om met de Nederlander verder te gaan en zelf zou Ten Hag ook al ingestemd hebben met een verlengd verblijf. Hij heeft nog een jaar contract op Old Trafford.

De komende weken zouden er echter gesprekken aangeknoopt worden over een contractverlenging. Al zal de eerste prioriteit van United ongetwijfeld de zomermercato zijn, want het voorbije seizoen maakte duidelijk dat versterking broodnodig is.

Goede beslissing van Man Utd?

Meest recent

Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

14
14
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

10
10
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

168
168
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

269
269
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

88
88
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

66
66
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

333
333
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

306
306
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

342
342
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

116
116
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

146
146
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

604
604
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

76
76
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

136
136
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

263
263
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

300
300
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

290
290
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

297
297
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

117
117
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

297
297
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

474
474
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

66
66

Meer sportnieuws