'Man Utd hakt knoop over ontslag Ten Hag definitief door'

169 stemmen
'Man Utd hakt knoop over ontslag Ten Hag definitief door'

Manchester United sloot zijn seizoen af in stijl door de FA Cup te pakken ten koste van stadsrivaal en landskampioen Manchester City. Dat kon echter niet verdoezelen dat het verder een rampjaar was voor United en dus bleef het hoofd van trainer Erik ten Hag op het kapblok liggen.

De Nederlander pronkte wel met zijn tweede prijs in twee seizoenen, nadat hij vorig seizoen al de League Cup gewonnen had. Verder was er echter weinig om vrolijk van te worden dit seizoen. Met een achtste plaats zette United zijn slechtste resultaat in het Premier League-tijdperk neer.

LEES OOK: 'Carrick wordt beloond: United haalt Serie A-uitblinker'

Rampseizoen voor Man Utd

Ook in Europa werd het bovendien vernederd. In de Champions League eindigde het als laatste in een poule met Bayern München, FC Kopenhagen en Galatasaray, waardoor het avontuur er nog voor Nieuwjaar alweer op zat.

Daar kwam ook nog eens de intrede van INEOS enkele maanden geleden bij. Het leek niet onlogisch dat de nieuwe bazen met een volledig schone lei zouden willen beginnen en dus werd er de voorbije weken druk gespeculeerd over wie Ten Hag zou kunnen komen opvolgen. Onder meer Thomas Tuchel, Roberto De Zerbi en Mauricio Pochettino werden genoemd.

Ten Hag mag toch aanblijven

Maar The Athletic meldt nu dat Ten Hag toch gewoon op post zal blijven. Na een interne evaluatie zou het clubbestuur beslist hebben om met de Nederlander verder te gaan en zelf zou Ten Hag ook al ingestemd hebben met een verlengd verblijf. Hij heeft nog een jaar contract op Old Trafford.

De komende weken zouden er echter gesprekken aangeknoopt worden over een contractverlenging. Al zal de eerste prioriteit van United ongetwijfeld de zomermercato zijn, want het voorbije seizoen maakte duidelijk dat versterking broodnodig is.

Goede beslissing van Man Utd?

Meest recent

'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

268
268
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

38
38
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

40
40
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

26
26
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

75
75
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

102
102
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

91
91
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

714
714
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

343
343
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

109
109
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

827
827
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

381
381
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

455
455
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

452
452
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

135
135
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

507
507
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

116
116
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

276
276
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

264
264
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

261
261
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

684
684
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

178
178
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

192
192
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

228
228

Meer sportnieuws