'Man Utd hakt knoop over ontslag Ten Hag definitief door'

door
'Man Utd hakt knoop over ontslag Ten Hag definitief door'

Manchester United sloot zijn seizoen af in stijl door de FA Cup te pakken ten koste van stadsrivaal en landskampioen Manchester City. Dat kon echter niet verdoezelen dat het verder een rampjaar was voor United en dus bleef het hoofd van trainer Erik ten Hag op het kapblok liggen.

De Nederlander pronkte wel met zijn tweede prijs in twee seizoenen, nadat hij vorig seizoen al de League Cup gewonnen had. Verder was er echter weinig om vrolijk van te worden dit seizoen. Met een achtste plaats zette United zijn slechtste resultaat in het Premier League-tijdperk neer.

LEES OOK: United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Rampseizoen voor Man Utd

Ook in Europa werd het bovendien vernederd. In de Champions League eindigde het als laatste in een poule met Bayern München, FC Kopenhagen en Galatasaray, waardoor het avontuur er nog voor Nieuwjaar alweer op zat.

Daar kwam ook nog eens de intrede van INEOS enkele maanden geleden bij. Het leek niet onlogisch dat de nieuwe bazen met een volledig schone lei zouden willen beginnen en dus werd er de voorbije weken druk gespeculeerd over wie Ten Hag zou kunnen komen opvolgen. Onder meer Thomas Tuchel, Roberto De Zerbi en Mauricio Pochettino werden genoemd.

Ten Hag mag toch aanblijven

Maar The Athletic meldt nu dat Ten Hag toch gewoon op post zal blijven. Na een interne evaluatie zou het clubbestuur beslist hebben om met de Nederlander verder te gaan en zelf zou Ten Hag ook al ingestemd hebben met een verlengd verblijf. Hij heeft nog een jaar contract op Old Trafford.

De komende weken zouden er echter gesprekken aangeknoopt worden over een contractverlenging. Al zal de eerste prioriteit van United ongetwijfeld de zomermercato zijn, want het voorbije seizoen maakte duidelijk dat versterking broodnodig is.

Goede beslissing van Man Utd?

Meest recent

Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

40
40
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

6
6
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

48
48
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

255
255
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

192
192
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

126
126
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

38
38
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

24
24
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

207
207
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

76
76
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

443
443
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

169
169
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

171
171
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

36
36
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

390
390
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

384
384
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

300
300
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

135
135
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

220
220
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

564
564
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

149
149
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

118
118
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

77
77
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

268
268
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

163
163

Meer sportnieuws