'Man Utd hakt knoop over ontslag Ten Hag definitief door'

169 stemmen
'Man Utd hakt knoop over ontslag Ten Hag definitief door'

Manchester United sloot zijn seizoen af in stijl door de FA Cup te pakken ten koste van stadsrivaal en landskampioen Manchester City. Dat kon echter niet verdoezelen dat het verder een rampjaar was voor United en dus bleef het hoofd van trainer Erik ten Hag op het kapblok liggen.

De Nederlander pronkte wel met zijn tweede prijs in twee seizoenen, nadat hij vorig seizoen al de League Cup gewonnen had. Verder was er echter weinig om vrolijk van te worden dit seizoen. Met een achtste plaats zette United zijn slechtste resultaat in het Premier League-tijdperk neer.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Rampseizoen voor Man Utd

Ook in Europa werd het bovendien vernederd. In de Champions League eindigde het als laatste in een poule met Bayern München, FC Kopenhagen en Galatasaray, waardoor het avontuur er nog voor Nieuwjaar alweer op zat.

Daar kwam ook nog eens de intrede van INEOS enkele maanden geleden bij. Het leek niet onlogisch dat de nieuwe bazen met een volledig schone lei zouden willen beginnen en dus werd er de voorbije weken druk gespeculeerd over wie Ten Hag zou kunnen komen opvolgen. Onder meer Thomas Tuchel, Roberto De Zerbi en Mauricio Pochettino werden genoemd.

Ten Hag mag toch aanblijven

Maar The Athletic meldt nu dat Ten Hag toch gewoon op post zal blijven. Na een interne evaluatie zou het clubbestuur beslist hebben om met de Nederlander verder te gaan en zelf zou Ten Hag ook al ingestemd hebben met een verlengd verblijf. Hij heeft nog een jaar contract op Old Trafford.

De komende weken zouden er echter gesprekken aangeknoopt worden over een contractverlenging. Al zal de eerste prioriteit van United ongetwijfeld de zomermercato zijn, want het voorbije seizoen maakte duidelijk dat versterking broodnodig is.

Goede beslissing van Man Utd?

Meest recent

Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

3
3
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

29
29
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

54
54
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

19
19
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

44
44
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

109
109
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

307
307
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

119
119
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

320
320
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

420
420
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1103
1103
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

45
45
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

116
116
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

434
434
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

160
160
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

177
177
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

86
86
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

73
73
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

259
259
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

130
130

Meer sportnieuws